LAJMI I FUNDIT:

MTV

11 Artikuj

Gongu i MTV-së nga vitet 1980 del për shitje në ankand

Gongu i MTV-së nga vitet 1980 del për shitje në ankand

Interesante
Rita Ora interpreton live këngën “Big” në Teatrin Shtetëror të Sidnei në Australi

Rita Ora interpreton live këngën “Big” në Teatrin Shtetëror të Sidnei në Australi

Muzikë
Rita Ora i uron ditëlindjen MTV-së, kujton disa nga paraqitjet më ikonike ndër vite në spektaklet EMA dhe VMA

Rita Ora i uron ditëlindjen MTV-së, kujton disa nga paraqitjet më ikonike ndër vite në spektaklet EMA dhe VMA

Yjet
Snapchat po e teston një sistem të ngjashëm me Netflix

Snapchat po e teston një sistem të ngjashëm me Netflix

Media Sociale
Gashi emocionohet në MTV derisa flet për shqiptarët

Gashi emocionohet në MTV derisa flet për shqiptarët

Yjet
Nga fustani perde te puthjet mes shqiptareve: 10 momente interesante që mund t’iu kenë ikur të MTV VMA-së

Nga fustani perde te puthjet mes shqiptareve: 10 momente interesante që mund t’iu kenë ikur të MTV VMA-së

Yjet
E nisi fjalimin si homazh për Franklin, por më shumë foli për vetveten Madonna

E nisi fjalimin si homazh për Franklin, por më shumë foli për vetveten Madonna

Yjet
Elena pas suksesit të së motrës, Rita Orës: Qëllojani kush fitoi? Shqiptarja e parë që ndonjëherë ka fituar një MTV VMA

Elena pas suksesit të së motrës, Rita Orës: Qëllojani kush fitoi? Shqiptarja e parë që ndonjëherë ka fituar një MTV VMA

Muzikë
Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, shfaqet me fustan transparent në ceremoninë e MTV Video Music Awards

Rita Ora i lë pak vend imagjinatës, shfaqet me fustan transparent në ceremoninë e MTV Video Music Awards

Yjet
Era Istrefi dëshiron të këndojë në gjuhën shqipe, që Bota ta njeh sa më shumë atë (Video)

Era Istrefi dëshiron të këndojë në gjuhën shqipe, që Bota ta njeh sa më shumë atë (Video)

Yjet
Era Istrefi krahasohet me Rihannen dhe Sian në “MTV UK” (Video)

Era Istrefi krahasohet me Rihannen dhe Sian në “MTV UK” (Video)

Muzikë