LAJMI I FUNDIT:

Motoçikleta

166 Artikuj

Policia me plan operativ në Ferizaj – shqiptohen 34 gjoba dhe konfiskohen 17 motoçikleta e skuterë

Policia me plan operativ në Ferizaj – shqiptohen 34 gjoba dhe konfiskohen 17 motoçikleta e skuterë

Kronika e Zezë
Policia sekuestron 17 motoçikleta nё Pejё

Policia sekuestron 17 motoçikleta nё Pejё

Kronika e Zezë
Një inxhinier i çuditshëm tentoi ta kthente një fshesë me rrymë në një mini motoçikletë

Një inxhinier i çuditshëm tentoi ta kthente një fshesë me rrymë në një mini motoçikletë

Dështime
Sekuestrohen 25 motoçikleta nga Policia nё Pejё

Sekuestrohen 25 motoçikleta nga Policia nё Pejё

Kronika e Zezë
Sekuestrohen 40 motoçikleta në Pejë nga Policia

Sekuestrohen 40 motoçikleta në Pejë nga Policia

Kronika e Zezë
Ato vetëm që nuk fluturojnë – këto janë top 10 motoçikletat më të shpejta në botë

Ato vetëm që nuk fluturojnë – këto janë top 10 motoçikletat më të shpejta në botë

Auto Lajme
Gjatë vozitjes së rrezikshme u përplas me BMW-në e tij direkt me një veturë tjetër, motoçiklisti britanik që ishte prapa tij fluturoi poshtë urës

Gjatë vozitjes së rrezikshme u përplas me BMW-në e tij direkt me një veturë tjetër, motoçiklisti britanik që ishte prapa tij fluturoi poshtë urës

Evropa
Shkuan në Indi për një rrugëtim me motoçikleta, përdhunohet spanjollja nga shtatë persona në sy të partnerit – kishin mision të përshkojnë çdo cep të botës

Shkuan në Indi për një rrugëtim me motoçikleta, përdhunohet spanjollja nga shtatë persona në sy të partnerit – kishin mision të përshkojnë çdo cep të botës

Azia
BMW prezanton një motoçikletë që mund të lëviz vetë-vetiu, por nuk do të mund ta blini

BMW prezanton një motoçikletë që mund të lëviz vetë-vetiu, por nuk do të mund ta blini

Auto Lajme
Lëre që ia vjedhin motoçikletën, por edhe në stilin Kung-Fu e rrahin britanikun – kamera e vendosur në një shtëpi regjistroi sulmin

Lëre që ia vjedhin motoçikletën, por edhe në stilin Kung-Fu e rrahin britanikun – kamera e vendosur në një shtëpi regjistroi sulmin

Evropa
Vespa Primavera në dispozicion edhe në versionin elektrik

Vespa Primavera në dispozicion edhe në versionin elektrik

Auto Lajme
U përplas direkt me një veturë, motoçikleta i shpërthen menjëherë – shpëton mrekullisht shoferi nga Britania e Madhe

U përplas direkt me një veturë, motoçikleta i shpërthen menjëherë – shpëton mrekullisht shoferi nga Britania e Madhe

Evropa
Plani operativ ‘’Skuteri’’, në Ferizaj shqiptohen 58 gjoba dhe konfiskohen 10 motoçikleta

Plani operativ ‘’Skuteri’’, në Ferizaj shqiptohen 58 gjoba dhe konfiskohen 10 motoçikleta

Kronika e Zezë
Ronin 47, motoçikleta unike që u shit për 37.250 dollarë

Ronin 47, motoçikleta unike që u shit për 37.250 dollarë

Auto Lajme
Shoferi australian mbuloi me këmbë targat e motoçikletës për të shmangur taksat

Shoferi australian mbuloi me këmbë targat e motoçikletës për të shmangur taksat

Interesante


mob5