LAJMI I FUNDIT:

Moti i keq

64 Artikuj

Cikloni Mesdhetar po afrohet drejt Shqipërisë

Cikloni Mesdhetar po afrohet drejt Shqipërisë

Shqipëri
Dëbora krijon probleme në veriun e Shqipërisë

Dëbora krijon probleme në veriun e Shqipërisë

Shqipëri
Moti i keq shkaktoi kaos, një autobus dykatësh që transportonte 70 punëtorë është përmbysur në një rrugë të Anglisë – disa përfundojnë në spital

Moti i keq shkaktoi kaos, një autobus dykatësh që transportonte 70 punëtorë është përmbysur në një rrugë të Anglisë – disa përfundojnë në spital

Evropa
Përkeqësohet moti në Shkodër, bllokohet rruga në Postribë

Përkeqësohet moti në Shkodër, bllokohet rruga në Postribë

Shqipëri
Boshatiset plazhi i Shëngjinit, shiu largon pushuesit nga bregdeti

Boshatiset plazhi i Shëngjinit, shiu largon pushuesit nga bregdeti

Shqipëri
Era e fortë rrëzon vinçin mbi një veturë në Gjilan

Era e fortë rrëzon vinçin mbi një veturë në Gjilan

Kosovë
Maqedonia përfshihet nga moti i ligë, më shumë shi në Kumanovë dhe Tetovë

Maqedonia përfshihet nga moti i ligë, më shumë shi në Kumanovë dhe Tetovë

Maqedonia e Veriut
Vdes 22 vjeçari në Sarandë, si pasojë e motit të përkeqësuar

Vdes 22 vjeçari në Sarandë, si pasojë e motit të përkeqësuar

Shqipëri
Era e fuqishme shkaktoi dëme edhe në qytetin e Tetovës

Era e fuqishme shkaktoi dëme edhe në qytetin e Tetovës

Maqedonia e Veriut
Pas temperaturave të larta Shkupi kaplohet nga rreshjet e fuqishme të shiut

Pas temperaturave të larta Shkupi kaplohet nga rreshjet e fuqishme të shiut

Maqedonia e Veriut
Vërshohen rrugët e Prizrenit pas shiut të madh

Vërshohen rrugët e Prizrenit pas shiut të madh

Kosovë
Moti i keq përfshinë Shqipërinë, rrufe në Sarandë dhe Malësi të Madhe, ndërron jetë një person

Moti i keq përfshinë Shqipërinë, rrufe në Sarandë dhe Malësi të Madhe, ndërron jetë një person

Shqipëri
Paralajmërohen stuhi e breshër në dy ditët e ardhshme në Kosovë, qytetarëve u kërkohet të kenë kujdes

Paralajmërohen stuhi e breshër në dy ditët e ardhshme në Kosovë, qytetarëve u kërkohet të kenë kujdes

Kosovë
Përmbytjet në Tetovë, Kasami: Nuk ishim të gatshëm për situata si kjo

Përmbytjet në Tetovë, Kasami: Nuk ishim të gatshëm për situata si kjo

Maqedonia e Veriut
AHM: Rajoni i Pollogut ka pësuar disa dëme nga moti i keq, ekipet po punojnë në terren

AHM: Rajoni i Pollogut ka pësuar disa dëme nga moti i keq, ekipet po punojnë në terren

Maqedonia e Veriut
Stuhia dhe breshëri dëmtuan çatitë dhe vreshtat në Lozovë, nesër do të formohet Komision për vlerësimin e dëmeve

Stuhia dhe breshëri dëmtuan çatitë dhe vreshtat në Lozovë, nesër do të formohet Komision për vlerësimin e dëmeve

Maqedonia e Veriut
Erëra të forta godasin Shqipërinë, OSHEE: Fieri dhe Vlora zonat më të prekura nga ndërprerjet e energjisë

Erëra të forta godasin Shqipërinë, OSHEE: Fieri dhe Vlora zonat më të prekura nga ndërprerjet e energjisë

Shqipëri
Moti i keq dhe deti me dallgë, Porti i Vlorës ndërpret lundrimet për dy ditë

Moti i keq dhe deti me dallgë, Porti i Vlorës ndërpret lundrimet për dy ditë

Shqipëri
​Deti përparon drejt tokës, në disa zona në Durrës uji hyn dy metra në breg

​Deti përparon drejt tokës, në disa zona në Durrës uji hyn dy metra në breg

Shqipëri
Shira të rrëmbyeshëm, dhjetëra aksidente dhe qindra ndërhyrje të zjarrfikësve në Gjermani – pamje që tregojnë fuqinë e “nënës natyrë”

Shira të rrëmbyeshëm, dhjetëra aksidente dhe qindra ndërhyrje të zjarrfikësve në Gjermani – pamje që tregojnë fuqinë e “nënës natyrë”

Evropa
Moti i keq përfshin disa pjesë të Shqipërisë: Përmbytje dhe pemë të rrëzuara në Tiranë e Shkodër, dëmtohen disa makina

Moti i keq përfshin disa pjesë të Shqipërisë: Përmbytje dhe pemë të rrëzuara në Tiranë e Shkodër, dëmtohen disa makina

Shqipëri
Një shtyllë ra mbi një urë, fati ishte që shmangu një tragjedi – pamje që tregojnë kaosin e shkaktuar nga era e fortë në Kroaci

Një shtyllë ra mbi një urë, fati ishte që shmangu një tragjedi – pamje që tregojnë kaosin e shkaktuar nga era e fortë në Kroaci

Ballkan
Moti i keq, rrugët e një qyteti mbushen me shkumë të detit – pamje që tregojnë pasojat e stuhisë që vazhdon të godasë Spanjën

Moti i keq, rrugët e një qyteti mbushen me shkumë të detit – pamje që tregojnë pasojat e stuhisë që vazhdon të godasë Spanjën

Nga Bota
Shqipëria përfshihet nga stuhitë dhe moti i keq

Shqipëria përfshihet nga stuhitë dhe moti i keq

Shqipëri