LAJMI I FUNDIT:

Modele

89 Artikuj

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: ‘Kukulla amerikane’ është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: ‘Kukulla amerikane’ është një parajsë për sytë

Bukuri dhe Kujdes
Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Heidi Klum dhe vajza e saj vazhdojnë bashkëpunimin duke prezantuar një koleksion të ri të të brendshmeve

Karriera
Këmbë të gjata dhe dekolte të hapur, edicion atraktiv i manekines Emma Hernan

Këmbë të gjata dhe dekolte të hapur, edicion atraktiv i manekines Emma Hernan

Modë
Kombinimi i Heidi Klum me gjoksin në plan të parë

Kombinimi i Heidi Klum me gjoksin në plan të parë

Modë
Kaia është shëmbëlltyra e nënës së saj, trashëgimtarja e Cindyt po ndërton rrugën e vet drejt suksesit

Kaia është shëmbëlltyra e nënës së saj, trashëgimtarja e Cindyt po ndërton rrugën e vet drejt suksesit

Karriera
Rrëfimi i Linda Evangelista për dietat që iu nënshtrua gjatë karrierës: Më mbaruan paratë, ashtu që pija vetëm ujë

Rrëfimi i Linda Evangelista për dietat që iu nënshtrua gjatë karrierës: Më mbaruan paratë, ashtu që pija vetëm ujë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Dikur femra më e bukur në botë shënoi ‘ditët e fundit të lirisë’

Dikur femra më e bukur në botë shënoi ‘ditët e fundit të lirisë’

Bukuri dhe Kujdes
Me fustan dhe grim të thjeshtë, Emily mori vëmendjen me figurën e saj

Me fustan dhe grim të thjeshtë, Emily mori vëmendjen me figurën e saj

Modë
Vajzën e Claudia Schiffer e cilësojnë si binjaken e saj: Sa më shumë që rritet, aq më shumë i ngjan supermodeles

Vajzën e Claudia Schiffer e cilësojnë si binjaken e saj: Sa më shumë që rritet, aq më shumë i ngjan supermodeles

Karriera
Në moshën 50 vjeçare, Heidi Klum ngacmoi imagjinatën e fansave duke pozuar e zhveshur

Në moshën 50 vjeçare, Heidi Klum ngacmoi imagjinatën e fansave duke pozuar e zhveshur

Bukuri dhe Kujdes
Irina Shayk fotografohet në New York me këpucë që shpesh quhen ‘më të shëmtuarat’ në botë

Irina Shayk fotografohet në New York me këpucë që shpesh quhen ‘më të shëmtuarat’ në botë

Modë
E përsosur edhe pa makijazh, Irina në një edicion të relaksuar

E përsosur edhe pa makijazh, Irina në një edicion të relaksuar

Modë
Heidi Klum publikon fotografi nga fillimi i karrierës si modele

Heidi Klum publikon fotografi nga fillimi i karrierës si modele

Karriera
Emily Ratajkowski e shndërroi rrugën në sfilatë, me një fustan transparent që ia theksoi trupin e tonifikuar

Emily Ratajkowski e shndërroi rrugën në sfilatë, me një fustan transparent që ia theksoi trupin e tonifikuar

Modë
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Bukuri dhe Kujdes
Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Ende nuk ka konkurrencë: Naomi është me të vërtetë mbretëresha e pasarelës

Modë
‘Ai dinte të mos ma prekte fytyrën’ – Linda Evangelista rrëfen për lidhjen abuzive

‘Ai dinte të mos ma prekte fytyrën’ – Linda Evangelista rrëfen për lidhjen abuzive

Po Flitet
Adriana Lima me një dukje që rrallëherë mund të shihet

Adriana Lima me një dukje që rrallëherë mund të shihet

Modë


mob5