LAJMI I FUNDIT:

Mjeku

75 Artikuj

Ju del gjak nga hundët? Arsyeja e vërtetë përse duhet të shqetësoheni!

Ju del gjak nga hundët? Arsyeja e vërtetë përse duhet të shqetësoheni!

Këshilla mjekësore
Mjeku i pensionuar italian merr diplomën e 15-të në moshën 91-vjeçare, konsiderohet studenti më i vjetër në botë

Mjeku i pensionuar italian merr diplomën e 15-të në moshën 91-vjeçare, konsiderohet studenti më i vjetër në botë

Interesante
Mjeku nga Britania që përshkoi 1,800 milje me autoambulancë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Marok

Mjeku nga Britania që përshkoi 1,800 milje me autoambulancë për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Marok

Afrika
Prokuroria kërkon paraburgim për mjekun i cili dyshohet për “marrje të ryshfetit” në QKUK

Prokuroria kërkon paraburgim për mjekun i cili dyshohet për “marrje të ryshfetit” në QKUK

Drejtësi
Arrestimi i mjekut të QKUK-së për marrje të ryshfetit, reagon ShSKUK-ja

Arrestimi i mjekut të QKUK-së për marrje të ryshfetit, reagon ShSKUK-ja

Kosovë
Mjeku nga Tetova ka mashtruar dhe keqpërdorur të dhënat e pacientëve, kurse avokati i ka ndihmuar

Mjeku nga Tetova ka mashtruar dhe keqpërdorur të dhënat e pacientëve, kurse avokati i ka ndihmuar

Maqedonia e Veriut
Infarkti në det, pse po preken edhe moshat e reja? Kardiologu tregon gabimin që mund të jetë fatal

Infarkti në det, pse po preken edhe moshat e reja? Kardiologu tregon gabimin që mund të jetë fatal

Shqipëri
Largohet nga puna mjeku nga Tetova që publikoi shtatzënat në TikTok

Largohet nga puna mjeku nga Tetova që publikoi shtatzënat në TikTok

Maqedonia e Veriut
Nikola Stojanovski mjeku më i vjetër në Maqedoni festoi 100 vjetorin e tij

Nikola Stojanovski mjeku më i vjetër në Maqedoni festoi 100 vjetorin e tij

Maqedonia e Veriut
RMV: Zgjedhja apo ndërrimi i mjekut amë do të bëhet në formë elektronike

RMV: Zgjedhja apo ndërrimi i mjekut amë do të bëhet në formë elektronike

Maqedonia e Veriut
Kaos në poliklinikën në Draçevë: Një burrë tentoi ta rrahë mjekun kujdestar

Kaos në poliklinikën në Draçevë: Një burrë tentoi ta rrahë mjekun kujdestar

Maqedonia e Veriut
Gjërat që nuk duhet t’ia fshihni kurrë mjekut tuaj

Gjërat që nuk duhet t’ia fshihni kurrë mjekut tuaj

Këshilla mjekësore
Pacienti i dehur shkoi në spital me dhimbje të mëdha – mjekët në Indi ia nxjerrin gotën e argjendtë nga barku

Pacienti i dehur shkoi në spital me dhimbje të mëdha – mjekët në Indi ia nxjerrin gotën e argjendtë nga barku

Kuriozitete
Lansohet ‘Doktorim’ – aplikacioni në shërbim të qytetarëve për gjetjen online të mjekëve

Lansohet ‘Doktorim’ – aplikacioni në shërbim të qytetarëve për gjetjen online të mjekëve

Marketing
QKUK: Të mërkurën fillon caktimi i terminëve për vizita specialistike në Klinikën e ORL-së dhe të Syve

QKUK: Të mërkurën fillon caktimi i terminëve për vizita specialistike në Klinikën e ORL-së dhe të Syve

Shëndetësi
Maqedoni: Nga 1 korriku 80 mjekë në pension të detyrueshëm

Maqedoni: Nga 1 korriku 80 mjekë në pension të detyrueshëm

Maqedonia e Veriut
Mjeku ndau në TikTok një truk që ju ndihmon të bini në gjumë brenda pak minutave

Mjeku ndau në TikTok një truk që ju ndihmon të bini në gjumë brenda pak minutave

Interesante
Beshliovska: Shëndetësisë i mungojnë shumë infermierë, ka dalje të madhe jashtë vendit

Beshliovska: Shëndetësisë i mungojnë shumë infermierë, ka dalje të madhe jashtë vendit

Maqedonia e Veriut
Duhet t’ia tregoni të gjitha: Këtë nuk bën t’ia fshihni mjekut

Duhet t’ia tregoni të gjitha: Këtë nuk bën t’ia fshihni mjekut

Këshilla mjekësore
Infertilitetit mashkullor, si ta parandalojmë dhe si ta zgjidhim këtë problem

Infertilitetit mashkullor, si ta parandalojmë dhe si ta zgjidhim këtë problem

Shëndetësi Lajme
Kthimi i embrioneve në ditën e tretë dhe pestë në procesin in-vitro

Kthimi i embrioneve në ditën e tretë dhe pestë në procesin in-vitro

Shëndetësi Lajme
Gënjeu pacientin se EKG nuk është në funksion, suspendohet mjeku i QKMF në Lipjan

Gënjeu pacientin se EKG nuk është në funksion, suspendohet mjeku i QKMF në Lipjan

Shëndetësi
Doktorit të famshëm në TikTok me 13 milionë ndjekës i ndalohet të kryejë operacione në Australi

Doktorit të famshëm në TikTok me 13 milionë ndjekës i ndalohet të kryejë operacione në Australi

Dështime
Përdori fëmijët si “frigoriferë” për vaksina, ideja revolucionare e mjekut spanjoll që në shekullin e 19-të shpëtoi mijëra jetë njerëzish

Përdori fëmijët si “frigoriferë” për vaksina, ideja revolucionare e mjekut spanjoll që në shekullin e 19-të shpëtoi mijëra jetë njerëzish

Evropa