LAJMI I FUNDIT:

Minnesota Timberwolwes

60 Artikuj

Curry me Golden State nuk kanë të ndalur, mposhtin edhe Minnesotan

Curry me Golden State nuk kanë të ndalur, mposhtin edhe Minnesotan

NBA
Spurs pëson humbje të rëndë kundër Timberwolves

Spurs pëson humbje të rëndë kundër Timberwolves

NBA
Minnesota vazhdon me fitore, Rose dhe Wiggins vendimtar

Minnesota vazhdon me fitore, Rose dhe Wiggins vendimtar

NBA
LeBron James me ‘double-double’ në fitoren e Lakersave kundër Timberwolves

LeBron James me ‘double-double’ në fitoren e Lakersave kundër Timberwolves

NBA
Befasi në NBA, humbin Spurs, 76ers e Grizzlies

Befasi në NBA, humbin Spurs, 76ers e Grizzlies

NBA
Ringjallet Derrick Rose, vendimtar në triumfin e Timberwolves: Beso në vete edhe nëse askush nuk të beson

Ringjallet Derrick Rose, vendimtar në triumfin e Timberwolves: Beso në vete edhe nëse askush nuk të beson

NBA
Houstoni dhe Utah vetëm një fitore larg gjysmëfinaleve të playoffit

Houstoni dhe Utah vetëm një fitore larg gjysmëfinaleve të playoffit

NBA
Jazz në epërsi ndaj OKC, fitore shprese për Minnesotan

Jazz në epërsi ndaj OKC, fitore shprese për Minnesotan

NBA
Cleveland dështon në shtëpi, favoritët tjerë marrin fitoret e para në ‘Play-Off’

Cleveland dështon në shtëpi, favoritët tjerë marrin fitoret e para në ‘Play-Off’

NBA
Minnesota për herë të parë në playoff pas 14 vitesh, e mposhtë Denverin në dramën e madhe

Minnesota për herë të parë në playoff pas 14 vitesh, e mposhtë Denverin në dramën e madhe

NBA
James me paraqitje mbresëlënëse në fitoren e Cavaliers (Video)

James me paraqitje mbresëlënëse në fitoren e Cavaliers (Video)

NBA
Minnesota rikthehet te fitorja, triumfon ndaj LA Lakers (Video)

Minnesota rikthehet te fitorja, triumfon ndaj LA Lakers (Video)

NBA
LeBron James tregohet mbret, vulos fitoren e Cavs në sekondën e fundit të vazhdimeve

LeBron James tregohet mbret, vulos fitoren e Cavs në sekondën e fundit të vazhdimeve

NBA
Westbrook me paraqitje spektakolare, Oklahoma vazhdon me fitore (Video)

Westbrook me paraqitje spektakolare, Oklahoma vazhdon me fitore (Video)

NBA
Cleveland rikthehet te fitorja, shkëlqen Isaiah Thomas (Video)

Cleveland rikthehet te fitorja, shkëlqen Isaiah Thomas (Video)

NBA
Basketbollisti amerikan i Orlando Magic grushton basketbollitin serb në mes të lojës, përjashtohen të dy (Video)

Basketbollisti amerikan i Orlando Magic grushton basketbollitin serb në mes të lojës, përjashtohen të dy (Video)

NBA
Tjetër fitore për Minnesotan, Davis shpërthen në fitoren e Pelicans (Video)

Tjetër fitore për Minnesotan, Davis shpërthen në fitoren e Pelicans (Video)

NBA
Minnesota shkatërron Clevelandin, Golden State lehtë me Denverin (Video)

Minnesota shkatërron Clevelandin, Golden State lehtë me Denverin (Video)

NBA
Anthony-Towns realizon 25 pikë dhe 23 kërcime për Minnesotan, por fitorja i takoi Bostonit (Video)

Anthony-Towns realizon 25 pikë dhe 23 kërcime për Minnesotan, por fitorja i takoi Bostonit (Video)

NBA
Fitore e madhe nga Minnesota, Chicago humb përsëri (Video)

Fitore e madhe nga Minnesota, Chicago humb përsëri (Video)

NBA
Çfarë spektakli në NBA, Minnesota mposhtë në sekondën e fundit Oklahoman (Video)

Çfarë spektakli në NBA, Minnesota mposhtë në sekondën e fundit Oklahoman (Video)

NBA
Jeff Teague zëvendësimi i Rubios

Jeff Teague zëvendësimi i Rubios

NBA
Cavaliers dhe Golden State, fitore për kreun e konferencave (Video)

Cavaliers dhe Golden State, fitore për kreun e konferencave (Video)

NBA
Në ndeshjen e vetme të mbrëmjes në NBA, Minnesota siguron fitore kundër Portlandit (Video)

Në ndeshjen e vetme të mbrëmjes në NBA, Minnesota siguron fitore kundër Portlandit (Video)

NBA