LAJMI I FUNDIT:

Ministri i Brendshëm

15 Artikuj

Peleshi: Stërvitje e përbashkët mes ekipeve të kërkim shpëtimit të Shqipërisë dhe Kosovës

Peleshi: Stërvitje e përbashkët mes ekipeve të kërkim shpëtimit të Shqipërisë dhe Kosovës

Shqipëri
Procesi i Berlinit, Tirana mirëpret sot Ministerialin e Ministrave të Brendshëm

Procesi i Berlinit, Tirana mirëpret sot Ministerialin e Ministrave të Brendshëm

Shqipëri
Anulohet takimi midis ministrave të brendshëm të Shqipërisë dhe Greqisë, shkak dhuna me një të vdekur në Athinë

Anulohet takimi midis ministrave të brendshëm të Shqipërisë dhe Greqisë, shkak dhuna me një të vdekur në Athinë

Shqipëri
Presidenti Begaj dekreton Taulant Ballën si Ministër të Brendshëm

Presidenti Begaj dekreton Taulant Ballën si Ministër të Brendshëm

Shqipëri
Çuçi: Investime 7.6 herë më shumë nga buxheti i shtetit në teknologjinë e policisë

Çuçi: Investime 7.6 herë më shumë nga buxheti i shtetit në teknologjinë e policisë

Shqipëri
Vazhdon puna për bazën e NATO-s në Kuçovë, Rama: Janë krijuar 400 vende pune

Vazhdon puna për bazën e NATO-s në Kuçovë, Rama: Janë krijuar 400 vende pune

Shqipëri
Shkarkohet nga detyra drejtori i policisë në Shqipëri, Çuçi: Nuk realizoi objektivat

Shkarkohet nga detyra drejtori i policisë në Shqipëri, Çuçi: Nuk realizoi objektivat

Shqipëri
Ish-ministri Saimir Tahiri kërkon lirimin: “Më rrezikohet jeta në burg”

Ish-ministri Saimir Tahiri kërkon lirimin: “Më rrezikohet jeta në burg”

Shqipëri
Sveçla për operacionin “Pika”: Nuk ka vend në Policinë e Kosovës për ata që e njollosin punën profesionale të zyrtarëve policorë

Sveçla për operacionin “Pika”: Nuk ka vend në Policinë e Kosovës për ata që e njollosin punën profesionale të zyrtarëve policorë

Kosovë
Ministri i brendshëm ndalon hyrjen e 64 refugjatëve në Itali: “Shkoni në Hamburg” (Foto)

Ministri i brendshëm ndalon hyrjen e 64 refugjatëve në Itali: “Shkoni në Hamburg” (Foto)

Nga Bota
PD: Denoncimi ynë faktoi përfshirjen në drogë të vëllait të Ministrit të Brendshëm i cili u shkarkua

PD: Denoncimi ynë faktoi përfshirjen në drogë të vëllait të Ministrit të Brendshëm i cili u shkarkua

Shqipëri
“Italinë mund ta shohin vetëm në kartolinë”: Ministria e brendshme refuzon ankorimin e anijes së shpëtimit, me 224 emigrantë në bord (Foto)

“Italinë mund ta shohin vetëm në kartolinë”: Ministria e brendshme refuzon ankorimin e anijes së shpëtimit, me 224 emigrantë në bord (Foto)

Nga Bota
Merkel pranon se në Gjermani ka zona ku as policia nuk guxon të hyjë

Merkel pranon se në Gjermani ka zona ku as policia nuk guxon të hyjë

Nga Bota
‘Shqipëria ka numrin më të ulët të vrasjeve gjatë 27 viteve të fundit’

‘Shqipëria ka numrin më të ulët të vrasjeve gjatë 27 viteve të fundit’

Shqipëri
Ministri i brendshëm turk kërkon t’ju thyhen këmbët atyre që shesin drogë pranë shkollave

Ministri i brendshëm turk kërkon t’ju thyhen këmbët atyre që shesin drogë pranë shkollave

Nga Bota