LAJMI I FUNDIT:

Mini Cooper

21 Artikuj

BMW do të prodhojë Mini-n e ri elektrik në Oksford pasi ka siguruar financime nga taksapaguesit

BMW do të prodhojë Mini-n e ri elektrik në Oksford pasi ka siguruar financime nga taksapaguesit

Auto Lajme
Prezantohet vetura e re e Mini Countryman

Prezantohet vetura e re e Mini Countryman

Modelet e Reja
Dhjetë vetura të përdorura që janë shumë të besueshme në vozitje

Dhjetë vetura të përdorura që janë shumë të besueshme në vozitje

Auto Lajme
Imazhet spiune tregojnë brendësinë e gjeneratës së ardhshme të një Mini Cooper të dukshëm elektrik

Imazhet spiune tregojnë brendësinë e gjeneratës së ardhshme të një Mini Cooper të dukshëm elektrik

Auto Lajme
Mini Cooper zbuloi pamjen e modelit të gjeneratës së ardhshme

Mini Cooper zbuloi pamjen e modelit të gjeneratës së ardhshme

Auto Lajme
Mini Cooper i ri shihet i pa maskuar në rrugët e Los Angeles

Mini Cooper i ri shihet i pa maskuar në rrugët e Los Angeles

Auto Lajme
Vetura elektrike Classic Mini del në shitje për 71,200 euro

Vetura elektrike Classic Mini del në shitje për 71,200 euro

EVs
MINI Cooper Convertible i ri ‘po kthehet në shtëpi’ pasi që do të ndërtohet në Mbretërinë e Bashkuar

MINI Cooper Convertible i ri ‘po kthehet në shtëpi’ pasi që do të ndërtohet në Mbretërinë e Bashkuar

EVs
Mini zbulon Cooper Pat Moss Edition: Për nder të fitores së parë në gara ndërkombëtare

Mini zbulon Cooper Pat Moss Edition: Për nder të fitores së parë në gara ndërkombëtare

Modelet e Reja
Rreth tremijë BMW dhe Mini po ‘kalben’ për vite të tëra të braktisura në livadh

Rreth tremijë BMW dhe Mini po ‘kalben’ për vite të tëra të braktisura në livadh

Auto Lajme
Mijëra vetura të reja “rreziten” në Kanada, për gjithçka është fajtor stuhia – tani askush nuk e di çfarë do të ndodhë me to

Mijëra vetura të reja “rreziten” në Kanada, për gjithçka është fajtor stuhia – tani askush nuk e di çfarë do të ndodhë me to

Auto Lajme
Mini Cooper i ridizajnuar me 5 dyer arrin në mars

Mini Cooper i ridizajnuar me 5 dyer arrin në mars

Auto Lajme
Guardiola nuk çmohet si shofer i mirë, që nga shkuarja në Angli i ka dëmtuar katër vetura në vlerë mbi gjysmë milion euro

Guardiola nuk çmohet si shofer i mirë, që nga shkuarja në Angli i ka dëmtuar katër vetura në vlerë mbi gjysmë milion euro

Po Flitet
MINI imiton Rolls-Royce

MINI imiton Rolls-Royce

Auto Lajme
Mini i ri mund të tejkalojë shumë makina tjera në pistën e garave (Video)

Mini i ri mund të tejkalojë shumë makina tjera në pistën e garave (Video)

Modelet e Reja
Aeroplani që peshon 150 ton u tërhoq nga një Mini Cooper (Video)

Aeroplani që peshon 150 ton u tërhoq nga një Mini Cooper (Video)

Auto Fun
​MINI mbyll përkohwsisht fabrikën për shkak të Brexit

​MINI mbyll përkohwsisht fabrikën për shkak të Brexit

Nga Bota
Cooper i ri, Mini që gjithmonë e kemi dashur (Foto)

Cooper i ri, Mini që gjithmonë e kemi dashur (Foto)

Modelet e Reja
Arrin MINI elektrik (Foto)

Arrin MINI elektrik (Foto)

Auto Lajme
Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Ngjarje
Bëri një kthesë të panevojshme gjatë daljes , theu murin dhe hyri sërish në parking (Video)

Bëri një kthesë të panevojshme gjatë daljes , theu murin dhe hyri sërish në parking (Video)

Ngjarje