LAJMI I FUNDIT:

Milla Jovovich

12 Artikuj

Rrëfimi i Winona Ryder si i dashuri e ngatërroi me një aktore tjetër

Rrëfimi i Winona Ryder si i dashuri e ngatërroi me një aktore tjetër

Po Flitet
“Vendi im dhe njerëzit e mi janë duke u bombarduar”, aktorja ukrainase Milla Jovovich flet zemërthyer për pushtimin nga Rusia

“Vendi im dhe njerëzit e mi janë duke u bombarduar”, aktorja ukrainase Milla Jovovich flet zemërthyer për pushtimin nga Rusia

Yjet
Shtatëmbëdhjetë fotografi që dëshmojnë se të famshmit nuk ndryshojnë nga njerëzit e zakonshëm

Shtatëmbëdhjetë fotografi që dëshmojnë se të famshmit nuk ndryshojnë nga njerëzit e zakonshëm

Yjet
Të famshmet që edhe me veshje të lira duken të mrekullueshme

Të famshmet që edhe me veshje të lira duken të mrekullueshme

Yjet
Rolet më ikonike femërore në histori të filmit

Rolet më ikonike femërore në histori të filmit

TV / Film
Dukja e femrave më të bukura të botës pa makijazh

Dukja e femrave më të bukura të botës pa makijazh

Yjet
Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Fotografitë befasuese të yjeve të famshëm të realizuara në vitet e tyre të rinisë (Foto)

Yjet
12 fëmijët e të famshmëve që u rritën për t’u bërë thuajse “të panjohur” (Foto)

12 fëmijët e të famshmëve që u rritën për t’u bërë thuajse “të panjohur” (Foto)

Yjet
Dukja e 20 të famshmëve para se të bëheshin të njohur (Foto)

Dukja e 20 të famshmëve para se të bëheshin të njohur (Foto)

Yjet
19 transformimet e pabesueshme të aktorëve në filma (Foto)

19 transformimet e pabesueshme të aktorëve në filma (Foto)

TV / Film
Të famshmet pa grim! (Foto)

Të famshmet pa grim! (Foto)

Yjet
Yjet me moshë të njëjtë (Foto)

Yjet me moshë të njëjtë (Foto)

Yjet