LAJMI I FUNDIT:
Miley Cyrus

Miley Cyrus

275 Artikuj

Miley Cyrus duket më simpatike se kurrë, në reklamën e re për aromën Flora Gorgeous Orchid të Gucci

Miley Cyrus duket më simpatike se kurrë, në reklamën e re për aromën Flora Gorgeous Orchid të Gucci

Yjet
Miley Cyrus thotë se nuk është e sigurt nëse dëshiron të ketë fëmijë

Miley Cyrus thotë se nuk është e sigurt nëse dëshiron të ketë fëmijë

Yjet
Dramat e familjes vazhdojnë: Motra e Miley Cyrus, Noah, ‘pëlqen’ fotografinë e Instagramit të ish-burrit të saj Liam Hemsworth

Dramat e familjes vazhdojnë: Motra e Miley Cyrus, Noah, ‘pëlqen’ fotografinë e Instagramit të ish-burrit të saj Liam Hemsworth

Yjet
Beyonce dhe Miley Cyrus bashkohen për këngën e dashurisë “II Most Wanted” në albumin “Cowboy Carter”

Beyonce dhe Miley Cyrus bashkohen për këngën e dashurisë “II Most Wanted” në albumin “Cowboy Carter”

Yjet
Miley Cyrus shfaqet provokuese për fushatën e re të “Dolce & Gabbana”

Miley Cyrus shfaqet provokuese për fushatën e re të “Dolce & Gabbana”

Yjet
Miley Cyrus falënderon fansat për çmimin e saj të parë BRIT, përmes një video-mesazhi

Miley Cyrus falënderon fansat për çmimin e saj të parë BRIT, përmes një video-mesazhi

Yjet
Miley Cyrus publikon këngën “Doctor (Work It Out)” në bashkëpunim me Pharrell Williams

Miley Cyrus publikon këngën “Doctor (Work It Out)” në bashkëpunim me Pharrell Williams

Yjet
Miley Cyrus nxjerr në pah figurën e saj fantastike në një fotografi, pas triumfit të çmimit “Grammy”

Miley Cyrus nxjerr në pah figurën e saj fantastike në një fotografi, pas triumfit të çmimit “Grammy”

Yjet
“Kështu duket një grua kur shpëton nga një marrëdhënie toksike”, Miley Cyrus u ‘rilind’ pas divorcit teksa gëzon suksesin në ‘Grammy Awards’

“Kështu duket një grua kur shpëton nga një marrëdhënie toksike”, Miley Cyrus u ‘rilind’ pas divorcit teksa gëzon suksesin në ‘Grammy Awards’

Muzikë
Taylor Swift dhe Miley Cyrus rrisin shikueshmërinë e “Grammy Awards” – shfaqja shënon rekordin më të madh të shikimeve që nga viti 2020

Taylor Swift dhe Miley Cyrus rrisin shikueshmërinë e “Grammy Awards” – shfaqja shënon rekordin më të madh të shikimeve që nga viti 2020

Muzikë
Hakmarrja e fundit e Miley Cyrus: Këngëtarja fiton Grammy-n e parë për këngën “Flowers” që shkroi për ish-in Liam Hemsworth

Hakmarrja e fundit e Miley Cyrus: Këngëtarja fiton Grammy-n e parë për këngën “Flowers” që shkroi për ish-in Liam Hemsworth

Yjet
Për herë të parë pas pesë vitesh, Miley Cyrus do të performojë në çmimet “Grammy”

Për herë të parë pas pesë vitesh, Miley Cyrus do të performojë në çmimet “Grammy”

Yjet
Miley Cyrus tregon figurën e saj të tonifikuar me të brendshme të zeza para paraqitjes së çmimeve “Grammy”

Miley Cyrus tregon figurën e saj të tonifikuar me të brendshme të zeza para paraqitjes së çmimeve “Grammy”

Yjet
Miley Cyrus ngjyros flokët dhe fansat “tërbohen” nga ndryshimi i saj

Miley Cyrus ngjyros flokët dhe fansat “tërbohen” nga ndryshimi i saj

Yjet
Këngët dhe artistët më të dëgjuar të vitit 2023

Këngët dhe artistët më të dëgjuar të vitit 2023

Muzikë
Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekadë

Miley Cyrus nuk është më bionde, befason me ndryshimin pas më shumë se një dekadë

Flokë dhe stil
Gigi Hadid ka nofullën më të bukur në botë, sipas shkencës

Gigi Hadid ka nofullën më të bukur në botë, sipas shkencës

Femra
Miley Cyrus thotë se e mori vendimin për t’u ndarë nga burri i saj gjatë performancës në festivalin ‘Glastonbury’

Miley Cyrus thotë se e mori vendimin për t’u ndarë nga burri i saj gjatë performancës në festivalin ‘Glastonbury’

Muzikë
Miley Cyrus flet hapur për biseksualitetin e saj: Gjatë gjithë jetës, nuk e kuptova gjininë time dhe seksualitetin tim

Miley Cyrus flet hapur për biseksualitetin e saj: Gjatë gjithë jetës, nuk e kuptova gjininë time dhe seksualitetin tim

Yjet
Miley Cyrus zbulon se si ishte një ditë e saj në moshën 13 vjeçare

Miley Cyrus zbulon se si ishte një ditë e saj në moshën 13 vjeçare

Yjet
Miley Cyrus tregon arsyen se përse ka hequr dorë nga turnetë muzikore

Miley Cyrus tregon arsyen se përse ka hequr dorë nga turnetë muzikore

Muzikë
Miley Cyrusit iu desh të merrte terapi pasi arriti famë të madhe në një moshë të re

Miley Cyrusit iu desh të merrte terapi pasi arriti famë të madhe në një moshë të re

Yjet
Pas vdekjes – bëhet virale letra publike që Sinead O’Connor ia kishte drejtuar Miley Cyrusit, duke i thënë që “lakuriqësia në klipe nuk ishte zgjidhja e duhur”

Pas vdekjes – bëhet virale letra publike që Sinead O’Connor ia kishte drejtuar Miley Cyrusit, duke i thënë që “lakuriqësia në klipe nuk ishte zgjidhja e duhur”

Yjet
Jennifer Lawrence flet për thashethemet se ka qenë në lidhje me Liam Hemsworthin gjatë kohës që ai ishte me Miley Cyrusin

Jennifer Lawrence flet për thashethemet se ka qenë në lidhje me Liam Hemsworthin gjatë kohës që ai ishte me Miley Cyrusin

Yjet


mob5