LAJMI I FUNDIT:
Milan Skriniar

Milan Skriniar

301 Artikuj

Interi fiton ndaj Crotones për të katërtën fitore radhazi në Serie A (Video)

Interi fiton ndaj Crotones për të katërtën fitore radhazi në Serie A (Video)

Serie A
Formacioni më i mirë i javës së tretë në Serie A (Foto)

Formacioni më i mirë i javës së tretë në Serie A (Foto)

Serie A
Skriniar: Objektivi është kualifikimi në Ligën e Kampionëve

Skriniar: Objektivi është kualifikimi në Ligën e Kampionëve

Serie A
Formacioni i javës së dytë në Serie A, dominon Interi (Foto)

Formacioni i javës së dytë në Serie A, dominon Interi (Foto)

Serie A
Spalletti: Ashtu si Icardi e Perisic, kemi dhe Mirandan dhe Skriniar

Spalletti: Ashtu si Icardi e Perisic, kemi dhe Mirandan dhe Skriniar

Serie A
Inter 3-0 Fiorentina: Notat e lojtarëve, mbrojta jep testin (Foto)

Inter 3-0 Fiorentina: Notat e lojtarëve, mbrojta jep testin (Foto)

Serie A
“Spalleti i ka dhënë shumë besim Skriniarit”

“Spalleti i ka dhënë shumë besim Skriniarit”

Serie A
Të gjitha transferimet e 7 korrikut që mund t’ju kenë ikur (Foto)

Të gjitha transferimet e 7 korrikut që mund t’ju kenë ikur (Foto)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Interi e merr Skriniarin

Zyrtare: Interi e merr Skriniarin

Serie A
UEFA zgjedh formacionin më të mirë të Kampionatit Evropian U21 (Foto)

UEFA zgjedh formacionin më të mirë të Kampionatit Evropian U21 (Foto)

Ndërkombëtare
Skriniar nënshkruan me Interin, zyrtarizimi në fillim të korrikut

Skriniar nënshkruan me Interin, zyrtarizimi në fillim të korrikut

Serie A
Skriniar për teste mjekësore te Interi

Skriniar për teste mjekësore te Interi

Serie A
Interi afër mbylljes së marrëveshjes për Skriniar

Interi afër mbylljes së marrëveshjes për Skriniar

Serie A