LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha

129 Artikuj

Mihrije Braha polemizon me fansin për pozën në bikini: Nëse je i pa ditur, punë e jotja (Foto)

Mihrije Braha polemizon me fansin për pozën në bikini: Nëse je i pa ditur, punë e jotja (Foto)

Yjet
Motrat Braha shkëlqejnë së bashku në fotosesionin e fundit (Foto)

Motrat Braha shkëlqejnë së bashku në fotosesionin e fundit (Foto)

Yjet
Çifti Naim Abazi dhe Mihrije Braha poshtë detit (Foto)

Çifti Naim Abazi dhe Mihrije Braha poshtë detit (Foto)

Yjet
Premierë: Mihrije Braha publikon “Jam nxon”, shfaqet atraktive në klipin e ri (Video)

Premierë: Mihrije Braha publikon “Jam nxon”, shfaqet atraktive në klipin e ri (Video)

Muzikë
Mihrija vazhdon me pozat nga deti (Foto)

Mihrija vazhdon me pozat nga deti (Foto)

Yjet
“Jam nxanë” thotë Mihrije Braha, këngëtarja në super formë për klipin e saj të ri (Foto)

“Jam nxanë” thotë Mihrije Braha, këngëtarja në super formë për klipin e saj të ri (Foto)

Butrint Avdyli
Mihrije Braha me stil edhe para 20 vjetëve, por dikush po i thotë se është kopjace (Foto)

Mihrije Braha me stil edhe para 20 vjetëve, por dikush po i thotë se është kopjace (Foto)

Yjet
Mihrije Braha me taka në plazh (Foto)

Mihrije Braha me taka në plazh (Foto)

Yjet
E ka harruar plakja, Mihrija pozon me bikini (Foto)

E ka harruar plakja, Mihrija pozon me bikini (Foto)

Yjet
Mihrije Braha lëvdon veten: Jam në top formë (Foto)

Mihrije Braha lëvdon veten: Jam në top formë (Foto)

Po Flitet
Mihrije Braha shkon për Bajram tek prindërit në Mitrovicë të Veriut, “e dhimbshme” situata (Video)

Mihrije Braha shkon për Bajram tek prindërit në Mitrovicë të Veriut, “e dhimbshme” situata (Video)

Yjet
Mihrija i bën qull djemtë e estradës (Video)

Mihrija i bën qull djemtë e estradës (Video)

Yjet
Fotografi e rrallë, Mihrije Braha në të 20-tat e saj në plazh (Foto)

Fotografi e rrallë, Mihrije Braha në të 20-tat e saj në plazh (Foto)

Yjet
Dukja e Gilit dhe Mihrije Brahës shumë vite më parë (Foto)

Dukja e Gilit dhe Mihrije Brahës shumë vite më parë (Foto)

Yjet
Sot dhe para 25 viteve me të njëjtën veshje: Mihrije Braha, trendi atëherë dhe sot (Foto)

Sot dhe para 25 viteve me të njëjtën veshje: Mihrije Braha, trendi atëherë dhe sot (Foto)

Yjet
Mihrije Braha në 25 vjetorin e martesës, shfaqet në fotografi me vello (Foto)

Mihrije Braha në 25 vjetorin e martesës, shfaqet në fotografi me vello (Foto)

Yjet
‘Tensionohet’ keq situata n’Kosov Show, Mihrija nervozohet dhe ndjekë Shpetimin në emision (Video)

‘Tensionohet’ keq situata n’Kosov Show, Mihrija nervozohet dhe ndjekë Shpetimin në emision (Video)

TV / Film
Kush është i vetmi këngëtar që e refuzoi Mihrije Brahën?! (Video)

Kush është i vetmi këngëtar që e refuzoi Mihrije Brahën?! (Video)

Yjet
Naimi e ndihmon Mihrijen në përgatitjen e specave turshi (Video)

Naimi e ndihmon Mihrijen në përgatitjen e specave turshi (Video)

Yjet
Premierë: Mihrije Braha vjen melankolike me “Si cigaren e fundit më fike” (Video)

Premierë: Mihrije Braha vjen melankolike me “Si cigaren e fundit më fike” (Video)

Muzikë
Mihrije Braha sonte do të tregojë “kush e fiki si cigaren e fundit” (Foto)

Mihrije Braha sonte do të tregojë “kush e fiki si cigaren e fundit” (Foto)

Muzikë
Blero dhe Mihrije Brahës iu ikë aeroplani, mbesin në aeroport (Foto)

Blero dhe Mihrije Brahës iu ikë aeroplani, mbesin në aeroport (Foto)

Yjet
Mihrija tregon se cili e përcjell më shumë Big Brotherin, ajo apo Naimi (Foto)

Mihrija tregon se cili e përcjell më shumë Big Brotherin, ajo apo Naimi (Foto)

TV / Film
Ekskluzive: Mihrije Braha dhe Naim Abazi sonte në Big Brother (Foto)

Ekskluzive: Mihrije Braha dhe Naim Abazi sonte në Big Brother (Foto)

Butrint Avdyli