LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha

129 Artikuj

Mihrije Braha vesh sërish vellon e bardhë

Mihrije Braha vesh sërish vellon e bardhë

Yjet
“Naimi dhe Mihrija kanë bërë shumë familjarë me kulm mbi kokë, dhe këtë sekret nuk e ndanë me askënd”

“Naimi dhe Mihrija kanë bërë shumë familjarë me kulm mbi kokë, dhe këtë sekret nuk e ndanë me askënd”

Yjet
Mihrije Braha në rolin e modeles për dyqanin e saj

Mihrije Braha në rolin e modeles për dyqanin e saj

Po Flitet
Mihrije Braha pozon e grimuar dhe me robdeshambër

Mihrije Braha pozon e grimuar dhe me robdeshambër

Yjet
Publikon një fotografi nga fëmijëria, Mihrije Braha: Si e vogël, si e madhe, unë gjithmonë bukuroshe

Publikon një fotografi nga fëmijëria, Mihrije Braha: Si e vogël, si e madhe, unë gjithmonë bukuroshe

Yjet
Mihrije Braha, me kostum zyrtar në ambientin e zbardhur nga bora

Mihrije Braha, me kostum zyrtar në ambientin e zbardhur nga bora

Yjet
Djali i Mihrijes dhe Naimit, Plato lanson videoklipin e këngës “Riprezentim”

Djali i Mihrijes dhe Naimit, Plato lanson videoklipin e këngës “Riprezentim”

Muzikë
Mihrije Braha befasohet nga vjehrra në emision, i ‘merr dorën’ sapo e takon (Video)

Mihrije Braha befasohet nga vjehrra në emision, i ‘merr dorën’ sapo e takon (Video)

Yjet
Djali i Naim Abazit dhe Mihrije Brahës po i rikthehet muzikës (Foto/Video)

Djali i Naim Abazit dhe Mihrije Brahës po i rikthehet muzikës (Foto/Video)

Muzikë
Mihrije Braha përballet me këshilltarin e Haradinajt, Erolld Belegun: Pse t’i paguaj tatimet (Video)

Mihrije Braha përballet me këshilltarin e Haradinajt, Erolld Belegun: Pse t’i paguaj tatimet (Video)

Yjet
Pushimet luksoze të personazheve VIP dhe destinacionet që ata zgjodhën këtë dimër (Foto)

Pushimet luksoze të personazheve VIP dhe destinacionet që ata zgjodhën këtë dimër (Foto)

Yjet
Dukja e Mihrije Brahës pa makijazh (Foto)

Dukja e Mihrije Brahës pa makijazh (Foto)

Yjet
Mihrije Braha, atraktive mes pëllumbave në Pragë (Foto)

Mihrije Braha, atraktive mes pëllumbave në Pragë (Foto)

Yjet
Mihrije Braha në të 50-tat, merr poza vetëm në peshqir (Foto)

Mihrije Braha në të 50-tat, merr poza vetëm në peshqir (Foto)

Yjet
Naim Abazi feston ditëlindjen, vjen edhe urimi i çuditshëm i Mihrijes (Foto)

Naim Abazi feston ditëlindjen, vjen edhe urimi i çuditshëm i Mihrijes (Foto)

Yjet
Mihrije Braha dhe Naim Abazi, kuq e zi me rastin e festës së flamurit (Foto)

Mihrije Braha dhe Naim Abazi, kuq e zi me rastin e festës së flamurit (Foto)

Yjet
Këngëtarët kryejnë obligimin e tyre qytetar në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale 2017 (Foto)

Këngëtarët kryejnë obligimin e tyre qytetar në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale 2017 (Foto)

Yjet
Ftohtë në Kosovë, por jo për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin në Miami (Foto)

Ftohtë në Kosovë, por jo për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin në Miami (Foto)

Yjet
Mihrije Braha sfidon ‘të ftohtin’, shfaqet atraktive me bikini në plazhet e Floridas (Foto)

Mihrije Braha sfidon ‘të ftohtin’, shfaqet atraktive me bikini në plazhet e Floridas (Foto)

Yjet
Mihrije Braha dhe natyra, këngëtarja rrëmben vëmendjen me imazhin e fundit (Foto)

Mihrije Braha dhe natyra, këngëtarja rrëmben vëmendjen me imazhin e fundit (Foto)

Yjet
Bora e parë arrin në Prishtinë, “mëngjesi i zbardhur i vjeshtës” befason këngëtarët e estradës (Foto)

Bora e parë arrin në Prishtinë, “mëngjesi i zbardhur i vjeshtës” befason këngëtarët e estradës (Foto)

Yjet
Si të ishte një Marilyn Monroe, Mihrje Braha sfidon vitet me setin e saj më të ri fotografik (Foto)

Si të ishte një Marilyn Monroe, Mihrje Braha sfidon vitet me setin e saj më të ri fotografik (Foto)

Yjet
Mihrije Braha mahnit me vallëzimin e saj në dasmë (Video)

Mihrije Braha mahnit me vallëzimin e saj në dasmë (Video)

Yjet
Tjetër pozë me bikini, vitet janë vetëm numra për Mihrijen (Foto)

Tjetër pozë me bikini, vitet janë vetëm numra për Mihrijen (Foto)

Yjet