LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha

129 Artikuj

Mihrije Braha tregon arsyen pse u dënua me një vit burgim

Mihrije Braha tregon arsyen pse u dënua me një vit burgim

Yjet
Mihrije Braha rrëfen me lot në sy një nga periudhat e vështira të jetës kur Naimi u diagnostikua me tumor

Mihrije Braha rrëfen me lot në sy një nga periudhat e vështira të jetës kur Naimi u diagnostikua me tumor

Yjet
Mihrije Braha thotë se nuk ka bërë operacione plastike

Mihrije Braha thotë se nuk ka bërë operacione plastike

Yjet
Mihrije Braha ‘dezinfekton’ edhe ushqimin!

Mihrije Braha ‘dezinfekton’ edhe ushqimin!

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Fitër Bajramit!

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e Fitër Bajramit!

Yjet
“Për ty Kosovë”, kënga më e re nga Mihrije Braha

“Për ty Kosovë”, kënga më e re nga Mihrije Braha

Muzikë
Mihrije Braha shton peshë gjatë karantinës, thotë se është bërë si Kim Kardashian

Mihrije Braha shton peshë gjatë karantinës, thotë se është bërë si Kim Kardashian

Yjet
Mihrije Braha: Tani është momenti që të gjithë ne të jemi ushtarë për ta luftuar COVID-19

Mihrije Braha: Tani është momenti që të gjithë ne të jemi ushtarë për ta luftuar COVID-19

Yjet
Mihrije Braha flet për pamjen e saj: Mendojnë se jam e gjitha artificiale

Mihrije Braha flet për pamjen e saj: Mendojnë se jam e gjitha artificiale

Yjet
Mihrije Braha nuk e njeh Rina Balajn

Mihrije Braha nuk e njeh Rina Balajn

Magazina
Mihrije Braha rikthehet me këngën “Kollaj”

Mihrije Braha rikthehet me këngën “Kollaj”

Muzikë
Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Mihrije Braha thotë se nuk ia fal tradhtinë Naimit

Yjet
Mihrije Braha përkundër viteve, sjell poza atraktive në bikini nga plazhi

Mihrije Braha përkundër viteve, sjell poza atraktive në bikini nga plazhi

Yjet
Mihrija dhe Naimi puthen ‘live’ në emision

Mihrija dhe Naimi puthen ‘live’ në emision

Yjet
Mihrija dhe Naimi tregojnë detaje nga lidhja e tyre

Mihrija dhe Naimi tregojnë detaje nga lidhja e tyre

Po Flitet
Naim Abazi dhe Mihrije Braha në pushime, çifti shprehin dashurinë ndaj njëri-tjetrit në Maldive

Naim Abazi dhe Mihrije Braha në pushime, çifti shprehin dashurinë ndaj njëri-tjetrit në Maldive

Yjet
Mihrije Braha: Jam femër e kompletuar dhe goxha inteligjente

Mihrije Braha: Jam femër e kompletuar dhe goxha inteligjente

Yjet
Mihrija dhe Naimi fitojnë simpatinë e publikut me humorin e tyre

Mihrija dhe Naimi fitojnë simpatinë e publikut me humorin e tyre

Yjet
Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Yjet
E pëlqen pikturën, jetesën në fshat e ndërsa ka blerë shtëpi edhe në Vlorë – 10 gjërat që s’i keni ditur për Mihrije Brahën

E pëlqen pikturën, jetesën në fshat e ndërsa ka blerë shtëpi edhe në Vlorë – 10 gjërat që s’i keni ditur për Mihrije Brahën

Yjet
Mihrija guxon sërish, publikon fotografi me bikini

Mihrija guxon sërish, publikon fotografi me bikini

Yjet
Në shtëpinë e këngëtarëve për festën e Bajramit: Përgatitjet e ëmbëlsirave dhe urimet e përzemërta të yjeve

Në shtëpinë e këngëtarëve për festën e Bajramit: Përgatitjet e ëmbëlsirave dhe urimet e përzemërta të yjeve

Butrint Avdyli
Mihrije Braha dhe natyra, këngëtarja vjen me poza atraktive në rrjetet sociale

Mihrije Braha dhe natyra, këngëtarja vjen me poza atraktive në rrjetet sociale

Yjet
Këngëtarja Mihrije Braha tregon dukjen e saj natyrale pa makijazh

Këngëtarja Mihrije Braha tregon dukjen e saj natyrale pa makijazh

Yjet