LAJMI I FUNDIT:

Michael Douglas

35 Artikuj

Douglas vendos ta ndryshojë dukjen, përfshihet në trendin e ngjyrosjes së flokëve

Douglas vendos ta ndryshojë dukjen, përfshihet në trendin e ngjyrosjes së flokëve

Trend
Michael Douglas tregon se si u njoh me Catherine Zeta-Jones: Ishte gjithçka që shpresoja

Michael Douglas tregon se si u njoh me Catherine Zeta-Jones: Ishte gjithçka që shpresoja

Yjet
Pamje shokuese nga MMA: Gjyqtari lejoi që luftëtari ‘pa ndjenja’ të rrahet brutalisht nga kundërshtari

Pamje shokuese nga MMA: Gjyqtari lejoi që luftëtari ‘pa ndjenja’ të rrahet brutalisht nga kundërshtari

Sportet Luftarake
E veja e Kirk Douglas festoi ditëlindjen e 101-të

E veja e Kirk Douglas festoi ditëlindjen e 101-të

Yjet
Dymbëdhjetë yjet e famshëm, prindërit e të cilëve sakrifikuan gjithçka për t’i ndihmuar fëmijët e tyre në rrugën drejt suksesit

Dymbëdhjetë yjet e famshëm, prindërit e të cilëve sakrifikuan gjithçka për t’i ndihmuar fëmijët e tyre në rrugën drejt suksesit

Yjet
Kirk Douglas e ka lënë gjithë pasurinë për bamirësi

Kirk Douglas e ka lënë gjithë pasurinë për bamirësi

Po Flitet
Varroset legjenda Kirk Douglas

Varroset legjenda Kirk Douglas

Yjet
Në moshën 103-vjeçare ka ndërruar jetë legjenda hollivudiane, Kirk Douglas

Në moshën 103-vjeçare ka ndërruar jetë legjenda hollivudiane, Kirk Douglas

Yjet
Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Çiftet e njohura që dëshmojnë se dallimi i madh në moshë nuk është pengesë për dashurinë

Po Flitet
Dalin në shitje vilat superluksoze të Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones

Dalin në shitje vilat superluksoze të Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones

Yjet
Katër gjenerata të familjes Douglas në një foto: Më i riu njëzet muajsh më i moshuari 102 vjet

Katër gjenerata të familjes Douglas në një foto: Më i riu njëzet muajsh më i moshuari 102 vjet

Yjet
Michael Douglas: Që kur e kam mundur kancerin, më mirë e planifikoj jetën time

Michael Douglas: Që kur e kam mundur kancerin, më mirë e planifikoj jetën time

Yjet
Takohen 32 vjet pasi xhiruan një film erotik, Michael Douglas dhe Glenn Close ndajnë së bashku një çmim në SAG

Takohen 32 vjet pasi xhiruan një film erotik, Michael Douglas dhe Glenn Close ndajnë së bashku një çmim në SAG

Yjet
Këta ishin çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes (Foto)

Këta ishin çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes (Foto)

Trend
Pas 18 vjet martese, Michael Douglas: Dashuria mes meje e Catherines po rritet dita-ditës

Pas 18 vjet martese, Michael Douglas: Dashuria mes meje e Catherines po rritet dita-ditës

TV / Film
Bashkëshorti iu akuzua për ngacmime seksuale, Zeta-Jones tregon vështirësitë që kaloi familja e saj

Bashkëshorti iu akuzua për ngacmime seksuale, Zeta-Jones tregon vështirësitë që kaloi familja e saj

Yjet
Michael Douglas ka frikë se edhe fëmijët do t’i bëhen të varur nga alkooli dhe droga

Michael Douglas ka frikë se edhe fëmijët do t’i bëhen të varur nga alkooli dhe droga

Yjet
Michael Douglas bëhet me yll në Bulevardin e Famës në Hollywood

Michael Douglas bëhet me yll në Bulevardin e Famës në Hollywood

Yjet
Kirk Douglas dhe Anne Buydens të pandarë pas 64 vitesh martesë

Kirk Douglas dhe Anne Buydens të pandarë pas 64 vitesh martesë

Po Flitet
Ngacmimet seksuale, Turner: Douglas, Nicholson, Beatty kanë vënë bast kush i pari do më dërgoi në shtrat

Ngacmimet seksuale, Turner: Douglas, Nicholson, Beatty kanë vënë bast kush i pari do më dërgoi në shtrat

Yjet
Zeta-Jones publikon një fotografi nga koha kur e njohu Douglasin

Zeta-Jones publikon një fotografi nga koha kur e njohu Douglasin

Yjet
Zeta-Jones thotë se nuk do të jetë më modeste për bukurinë e saj, pasurinë dhe faktin që është e martuar me Douglas

Zeta-Jones thotë se nuk do të jetë më modeste për bukurinë e saj, pasurinë dhe faktin që është e martuar me Douglas

Yjet
Si dukeshin yjet në ‘Oscar’-in e tyre të parë (Foto)

Si dukeshin yjet në ‘Oscar’-in e tyre të parë (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë çiftet e famshme që nuk shqetësohen për stereotipet (Foto)

Dymbëdhjetë çiftet e famshme që nuk shqetësohen për stereotipet (Foto)

Yjet