LAJMI I FUNDIT:
Michael Carrick

Michael Carrick

44 Artikuj

Info

Michael Carrick është lojtar anglez i lindur më 28 korrik të vitit 1981.

Carrick pas largimit nga Manchesteri: Tani do të vijë të ju shoh si tifoz

Carrick pas largimit nga Manchesteri: Tani do të vijë të ju shoh si tifoz

Premier League
Ishin taktikat e tij apo të Rangnick kundër Chelseat – Carrick u përgjigjet deklaratave pas derbit

Ishin taktikat e tij apo të Rangnick kundër Chelseat – Carrick u përgjigjet deklaratave pas derbit

Premier League
Neville ngrit dyshimet se taktikat e Unitedit ndaj Chelseat, nuk ishin të Carrickut – por të Rangnick

Neville ngrit dyshimet se taktikat e Unitedit ndaj Chelseat, nuk ishin të Carrickut – por të Rangnick

Premier League
Carrick i zhgënjyer me barazimin ndaj Chelseat

Carrick i zhgënjyer me barazimin ndaj Chelseat

Premier League
Man Utd ka biseduar tashmë me gjashtë trajnerë për të marrë drejtimin e ekipit

Man Utd ka biseduar tashmë me gjashtë trajnerë për të marrë drejtimin e ekipit

Premier League
Formacionet zyrtare: Unitedi luan për fitore ndaj Villarrealit

Formacionet zyrtare: Unitedi luan për fitore ndaj Villarrealit

Liga e Kampionëve
Pesë kandidatët kryesorë për të zëvendësuar Solskjaer te Man Utd

Pesë kandidatët kryesorë për të zëvendësuar Solskjaer te Man Utd

Premier League
Man Utd konfirmon pasuesin e përkohshëm të Solskjaerit

Man Utd konfirmon pasuesin e përkohshëm të Solskjaerit

Premier League
Legjenda Roy Keane i irrituar me lojtarët e Unitedit pas përqafimeve me rivalët e Cityt pas ndeshjes

Legjenda Roy Keane i irrituar me lojtarët e Unitedit pas përqafimeve me rivalët e Cityt pas ndeshjes

Premier League
Unitedi e mendon shkarkimin e Solskjaerit – dhjetë emra në listë për të zëvendësuar norvegjezin

Unitedi e mendon shkarkimin e Solskjaerit – dhjetë emra në listë për të zëvendësuar norvegjezin

Premier League
Tre trajnerë në listën e Unitedit për ta zëvendësuar Solskjaerin

Tre trajnerë në listën e Unitedit për ta zëvendësuar Solskjaerin

Premier League
Guardiola për Carrick: Ai ishte njëri ndër mesfushorët më të mirë që kam parë

Guardiola për Carrick: Ai ishte njëri ndër mesfushorët më të mirë që kam parë

Premier League
Carrick pritet të jetë trajner i Unitedit deri në fund të sezonit

Carrick pritet të jetë trajner i Unitedit deri në fund të sezonit

Premier League
Mourinho shkarkohet këtë fundjavë, Carrick pasues i përkohshëm?

Mourinho shkarkohet këtë fundjavë, Carrick pasues i përkohshëm?

Premier League
Guardiola përgëzon Gerrardin për detyrën e re, inkurajon edhe Lampardin, Terryn dhe Scholesin të bëhen trajnerë

Guardiola përgëzon Gerrardin për detyrën e re, inkurajon edhe Lampardin, Terryn dhe Scholesin të bëhen trajnerë

Premier League
Tetë lojtarët që mund të largohen nga Manchester Unitedi nëse Jose Mourinho qëndron

Tetë lojtarët që mund të largohen nga Manchester Unitedi nëse Jose Mourinho qëndron

Premier League
Carrick konfirmon zyrtarisht pensionimin në fund të sezonit

Carrick konfirmon zyrtarisht pensionimin në fund të sezonit

Premier League
Michael Carrick pensionohet në fund të vitit

Michael Carrick pensionohet në fund të vitit

Premier League
Mësohet arsyeja se pse i mungoi Unitedit për dy muaj Michael Carrick

Mësohet arsyeja se pse i mungoi Unitedit për dy muaj Michael Carrick

Premier League
Tottenhami ka shitur 10 yje që i kanë sjellë miliona euro në dekadën e fundit (Foto)

Tottenhami ka shitur 10 yje që i kanë sjellë miliona euro në dekadën e fundit (Foto)

Premier League
Publikohet video nga dhomat e zhveshjes së Man Utd ku Ferguson motivon lojtarët në ndeshjen për nder të Carrick (Foto/Video)

Publikohet video nga dhomat e zhveshjes së Man Utd ku Ferguson motivon lojtarët në ndeshjen për nder të Carrick (Foto/Video)

Premier League
Carrick përfundon ndeshjen në nder të tij me një super gol, përmbledhje e takimit të legjendave (Foto/Video)

Carrick përfundon ndeshjen në nder të tij me një super gol, përmbledhje e takimit të legjendave (Foto/Video)

Ndërkombëtare
United i publikon Carrickut një video kur ishte fëmijë dhe tifoz i Newcastle (Video)

United i publikon Carrickut një video kur ishte fëmijë dhe tifoz i Newcastle (Video)

Premier League
Ndeshja që Unitedi ka organizuar në nder të Carrickut nuk duhet humbur për asgjë në botë, tashmë janë publikuar formacionet zyrtare (Foto)

Ndeshja që Unitedi ka organizuar në nder të Carrickut nuk duhet humbur për asgjë në botë, tashmë janë publikuar formacionet zyrtare (Foto)

Premier League