LAJMI I FUNDIT:

Miami Heat

140 Artikuj

Katër ndeshje katër fitore nga skuadrat vendase, Boston, Milwaukee, Oklahoma dhe La Clippers në epërsi

Katër ndeshje katër fitore nga skuadrat vendase, Boston, Milwaukee, Oklahoma dhe La Clippers në epërsi

NBA
Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

Tani fillon spektakli: Dihen të gjitha çiftet e ‘Play-In’ dhe pjesëmarrësit në ‘Play-Off’ në NBA

NBA
Befasi në Golden 1 Center, Miami Heat triumfon ndaj Sacramento Kings

Befasi në Golden 1 Center, Miami Heat triumfon ndaj Sacramento Kings

NBA
Rrahje masive në NBA, të përfshirë lojtarët e stafi i dy skuadrave

Rrahje masive në NBA, të përfshirë lojtarët e stafi i dy skuadrave

NBA
Celtics marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

Celtics marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

NBA
Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Miami Heat

NBA
Miami mposht për një pikë Lakers, Celtics pësojnë humbjen e parë sezonale

Miami mposht për një pikë Lakers, Celtics pësojnë humbjen e parë sezonale

NBA
Miami rikthehet te fitorja pas katër humbjeve radhazi

Miami rikthehet te fitorja pas katër humbjeve radhazi

NBA
U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

NBA
Ylli i NBA i tronditur me çmimet e benzinës: Kjo është një plaçkitje

Ylli i NBA i tronditur me çmimet e benzinës: Kjo është një plaçkitje

Fun Lajme
Akuzuesja e McGregor pretendon se NBA i ofroi para për ta heshtur incidentin e sulmit seksual

Akuzuesja e McGregor pretendon se NBA i ofroi para për ta heshtur incidentin e sulmit seksual

NBA
McGregor akuzohet për përdhunimin e një femre në tualet gjatë finaleve të NBA

McGregor akuzohet për përdhunimin e një femre në tualet gjatë finaleve të NBA

Po Flitet
Të shtënat ndërprenë festën e tifozëve të Denver Nuggets

Të shtënat ndërprenë festën e tifozëve të Denver Nuggets

NBA
Denver Nuggets fitojnë titullin e parë në histori të klubit

Denver Nuggets fitojnë titullin e parë në histori të klubit

NBA
‘Tepër i mirë për të luajtur te Portland’ – Damian Lillard lidhet me një kalim te Miami Heat

‘Tepër i mirë për të luajtur te Portland’ – Damian Lillard lidhet me një kalim te Miami Heat

NBA
Denver Nuggets mposht përsëri Miami Heat, tani është një fitore larg titullit

Denver Nuggets mposht përsëri Miami Heat, tani është një fitore larg titullit

NBA
Denver Nuggets rikthen epërsinë, mposht Miami Heat në ndeshjen e tretë finale

Denver Nuggets rikthen epërsinë, mposht Miami Heat në ndeshjen e tretë finale

NBA
Miami fiton në udhëtim te Nuggets, barazohet finalja në NBA

Miami fiton në udhëtim te Nuggets, barazohet finalja në NBA

NBA
Miami Heat fiton ndeshjen e shtatë dhe shkon në finalen e madhe të NBA

Miami Heat fiton ndeshjen e shtatë dhe shkon në finalen e madhe të NBA

NBA
Fitore në frymën e fundit, Celtics barazon gjithçka ndaj Heat

Fitore në frymën e fundit, Celtics barazon gjithçka ndaj Heat

NBA
Boston merr fitoren e parë ndaj Heat dhe shpreson në rikthimin e madh

Boston merr fitoren e parë ndaj Heat dhe shpreson në rikthimin e madh

NBA
Heat mposhtin sërish Bostonin, vetëm një fitore larg finales së madhe

Heat mposhtin sërish Bostonin, vetëm një fitore larg finales së madhe

NBA


mob5