LAJMI I FUNDIT:
Mesut Ozil

Mesut Ozil

540 Artikuj

Info

Mesut Ozil është futbollist gjerman i lindur 15 tetor 1988.

Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre

Mesut Ozil e shikoi çerekfinalen e Euro 2024 me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan – ai ishte akuzuar në të kaluarën për miqësinë mes tyre

Përfaqësueset
Mesut Ozil mund të kishte qenë në skuadrën e Gjermanisë për Euro 2024, sipas babait të tij

Mesut Ozil mund të kishte qenë në skuadrën e Gjermanisë për Euro 2024, sipas babait të tij

Përfaqësueset
Sami Khedira emëron lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë në karrierën e tij

Sami Khedira emëron lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë në karrierën e tij

Ndërkombëtare
Mesut Ozil me premtim të madh për tifozët e Tottenhamit nëse mposhtin Man Cityn sonte

Mesut Ozil me premtim të madh për tifozët e Tottenhamit nëse mposhtin Man Cityn sonte

Premier League
Çmenduria e Ozil: Ngritë 50 kilogramë me një dorë dhe 50 me tjetrën – “bishë” në transformim trupor

Çmenduria e Ozil: Ngritë 50 kilogramë me një dorë dhe 50 me tjetrën – “bishë” në transformim trupor

Ndërkombëtare
“Më mungon vetëm ky klub në karrierën time, dashuria italiane” – Mesut Ozil shfaqet me fanellën e gjigantit italian

“Më mungon vetëm ky klub në karrierën time, dashuria italiane” – Mesut Ozil shfaqet me fanellën e gjigantit italian

Serie A
Duket si e pabesueshme se sa shumë ngjajnë goli i parë i Mesut Ozilit me atë të Arda Guler te Real Madridi

Duket si e pabesueshme se sa shumë ngjajnë goli i parë i Mesut Ozilit me atë të Arda Guler te Real Madridi

La Liga
Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Shkumbin Pireva
Nuk njihej kurrë për fizikun e tij, Mesut Ozil befason me transformimin trupor

Nuk njihej kurrë për fizikun e tij, Mesut Ozil befason me transformimin trupor

Ndërkombëtare
“Çmendet” legjenda gjermane, kërkon që Mesut Ozilit t’i ndalohet hyrja në vend, pavarësisht se është shtetas gjerman

“Çmendet” legjenda gjermane, kërkon që Mesut Ozilit t’i ndalohet hyrja në vend, pavarësisht se është shtetas gjerman

Shkumbin Pireva
Ozil me mesazh të madh për dyshen Onana dhe Maguire pas fitores së Man Utd

Ozil me mesazh të madh për dyshen Onana dhe Maguire pas fitores së Man Utd

Liga e Kampionëve
Një vit trishtimi për tifozët e futbollit: Formacioni i yjeve që u pensionuan në vitin 2023

Një vit trishtimi për tifozët e futbollit: Formacioni i yjeve që u pensionuan në vitin 2023

Ndërkombëtare
Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon ‘skuadrën e ëndrrave’ të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Nga Ronaldo te Guler: Pesë lojtarët që injoruan Barcelonën për Real Madridin

Nga Ronaldo te Guler: Pesë lojtarët që injoruan Barcelonën për Real Madridin

La Liga
Arda Guler flet për refuzimin e Barcelonës, idhujt e tij, pozitën e preferuar dhe shumëçka tjetër

Arda Guler flet për refuzimin e Barcelonës, idhujt e tij, pozitën e preferuar dhe shumëçka tjetër

La Liga
Arsenali paralajmërohet për ‘problemin Ozil’ me Kai Havertzin

Arsenali paralajmërohet për ‘problemin Ozil’ me Kai Havertzin

Premier League


mob5