LAJMI I FUNDIT:

Mësuese

22 Artikuj

Dy javë pasi u punësua, arrestohet mësuesja në SHBA – kreu marrëdhënie intime me nxënësin

Dy javë pasi u punësua, arrestohet mësuesja në SHBA – kreu marrëdhënie intime me nxënësin

Amerika
U refuzua për mësuese nga komuna, gruaja nga Deçani filloi të merret me bletari

U refuzua për mësuese nga komuna, gruaja nga Deçani filloi të merret me bletari

Biznes
Lëre që ia derdh pijen në fytyrë, por edhe ia thyen gotën në kokë – britanikja sulmon mësuesen e djalit të saj

Lëre që ia derdh pijen në fytyrë, por edhe ia thyen gotën në kokë – britanikja sulmon mësuesen e djalit të saj

Evropa
“Realiteti” i hidhur i shkollave amerikane, mësuesja tregon vendet e “përkryera” për t’u fshehur në rast të ndonjë sulmi të armatosur

“Realiteti” i hidhur i shkollave amerikane, mësuesja tregon vendet e “përkryera” për t’u fshehur në rast të ndonjë sulmi të armatosur

Amerika
Mësuesja dhe partneri i saj përdhunuan fëmijë, gjithçka filmuan – çifti anglez dënohet me burgim

Mësuesja dhe partneri i saj përdhunuan fëmijë, gjithçka filmuan – çifti anglez dënohet me burgim

Evropa
Katër arsye për të zgjedhur profesionin e mësimdhënies

Katër arsye për të zgjedhur profesionin e mësimdhënies

Karriera
Gjashtë mësuese amerikane nga e njëjta shkollë sëmuren njëkohësisht nga kanceri, padisin kompaninë

Gjashtë mësuese amerikane nga e njëjta shkollë sëmuren njëkohësisht nga kanceri, padisin kompaninë

Nga Bota
Filmohet duke rrahur brutalisht me grushta e shqelma nxënësen, mësuesja amerikane arrestohet nga policia

Filmohet duke rrahur brutalisht me grushta e shqelma nxënësen, mësuesja amerikane arrestohet nga policia

Nga Bota
Mësuesja kolumbiane kërcënonte nxënësit: Ose bëni seks me mua ose do ju ngel

Mësuesja kolumbiane kërcënonte nxënësit: Ose bëni seks me mua ose do ju ngel

Nga Bota
Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video)

Momenti kur mësuesja godet një pesëvjeçare – nëna e saj e kuptoi kur pa diçka në krahun e vogëlushes amerikane (Video)

Nga Bota
I dërgonte 16-vjeçarit fotografi nudo dhe mesazhe eksplicite, mësuesja amerikane fajëson nxënësit e tjerë (Foto)

I dërgonte 16-vjeçarit fotografi nudo dhe mesazhe eksplicite, mësuesja amerikane fajëson nxënësit e tjerë (Foto)

Nga Bota
Mësuesja jugafrikane godet shuplakë nxënësen, e gjitha ndodhi për shkak të një telefoni (Video, +16)

Mësuesja jugafrikane godet shuplakë nxënësen, e gjitha ndodhi për shkak të një telefoni (Video, +16)

Nga Bota
Pianistja që theu shabllonet për shqiptarët në Itali

Pianistja që theu shabllonet për shqiptarët në Itali

Cult+
Mësuesja shqiptare që udhëton tetë orë në ditë me gomar

Mësuesja shqiptare që udhëton tetë orë në ditë me gomar

Shqipëri
Gratë që nuk lindin fëmijë, nuk mund të bëhen mësuese në Iran

Gratë që nuk lindin fëmijë, nuk mund të bëhen mësuese në Iran

Nga Bota
Suspendohet mësuesja që e tërhoqi nxënësen zvarrë për flokësh (Foto)

Suspendohet mësuesja që e tërhoqi nxënësen zvarrë për flokësh (Foto)

Dështime
Suspendohet mësuesja që e “sulmoi” portretin e Trumpit me revole uji (Video)

Suspendohet mësuesja që e “sulmoi” portretin e Trumpit me revole uji (Video)

Nga Bota
Mësuesja i dënoi nxënësit duke i bërë qull në shi (Foto)

Mësuesja i dënoi nxënësit duke i bërë qull në shi (Foto)

Nga Bota
Në vend se të filmonte koncertin e fëmijëve, babai u fokusua në të pasmet e mësueses (Video)

Në vend se të filmonte koncertin e fëmijëve, babai u fokusua në të pasmet e mësueses (Video)

Dështime
Në përpjekje që të shtohet koncentrimi, nxënësve iu vendosën pedale poshtë tavolinës (Foto)

Në përpjekje që të shtohet koncentrimi, nxënësve iu vendosën pedale poshtë tavolinës (Foto)

Interesante
Mësueset që nuk mund të kalonin rrugën e vërshuar nga uji, u bartën me ekskavator (Video)

Mësueset që nuk mund të kalonin rrugën e vërshuar nga uji, u bartën me ekskavator (Video)

Fun Lajme
Fotografitë seksi e pushuan mësuesen nga puna (Foto)

Fotografitë seksi e pushuan mësuesen nga puna (Foto)

Dështime