LAJMI I FUNDIT:

Mesazhet

29 Artikuj

Si të sillesh pasi je takuar me ish-in?

Si të sillesh pasi je takuar me ish-in?

Në çift
“Lëreni Belerin të betohet”, kryeministri Rama publikon mesazhet me gazetarin e “Ekathimerini” – kërkon të drejtën e replikës

“Lëreni Belerin të betohet”, kryeministri Rama publikon mesazhet me gazetarin e “Ekathimerini” – kërkon të drejtën e replikës

Shqipëri
Hiqen skedat e përdorura për të filtruar bisedat në Google Messages

Hiqen skedat e përdorura për të filtruar bisedat në Google Messages

Aplikacione
Pse nuk duhet ta merrni personale, kur të tjerët ju kthejnë përgjigje me vonesë

Pse nuk duhet ta merrni personale, kur të tjerët ju kthejnë përgjigje me vonesë

Lifestyle
WhatsApp rrit numrin e anëtarëve brenda një grupi në 1024 persona

WhatsApp rrit numrin e anëtarëve brenda një grupi në 1024 persona

Aplikacione
Ja çfarë lidhje keni nëse shkëmbeni mesazhe, video dhe fotografi seksi me partnerin

Ja çfarë lidhje keni nëse shkëmbeni mesazhe, video dhe fotografi seksi me partnerin

Intimitet dhe Pasion
Si të veproni pas mesazhit nga ish-partneri: Gëzuar ditëlindjen

Si të veproni pas mesazhit nga ish-partneri: Gëzuar ditëlindjen

Psikoprofil
Përtej stilit: Mesazhet e fshehta që zonjat e para të SHBA-ve kanë shprehur nëpërmjet veshjes

Përtej stilit: Mesazhet e fshehta që zonjat e para të SHBA-ve kanë shprehur nëpërmjet veshjes

Psikoprofil
A duhet ta vazhdoni bisedën kur ju kthejnë mesazh vetëm me një fjalë?

A duhet ta vazhdoni bisedën kur ju kthejnë mesazh vetëm me një fjalë?

Në çift
Si ta kuptoni nëse dikush ju pëlqen vetëm nga mënyra se si shkruan?

Si ta kuptoni nëse dikush ju pëlqen vetëm nga mënyra se si shkruan?

Lifestyle
Bëje atë të fiksohet pas teje, edhe nëse flisni vetëm me mesazhe

Bëje atë të fiksohet pas teje, edhe nëse flisni vetëm me mesazhe

Në çift
Ka një arsye pse tani përtoni të ktheni mesazhe

Ka një arsye pse tani përtoni të ktheni mesazhe

Lifestyle
Para se t’i shkruani ish-it, lexoni këtë

Para se t’i shkruani ish-it, lexoni këtë

Lifestyle
Na thuaj shenjën e ish të dashurit, të të themi pse të shkuan pikërisht tani!

Na thuaj shenjën e ish të dashurit, të të themi pse të shkuan pikërisht tani!

Lifestyle
Mos u dërgoni porosi ish të dashurve: Përse vetizolimi nuk është koha për përtëritje të lidhjeve

Mos u dërgoni porosi ish të dashurve: Përse vetizolimi nuk është koha për përtëritje të lidhjeve

Këshilla dhe arsye
“I tradhtoi iPhone”: Gruaja bashkë me dashnorin vrau ish-burrin, policia zbuloi mesazhet që i dërguan njëri-tjetrit

“I tradhtoi iPhone”: Gruaja bashkë me dashnorin vrau ish-burrin, policia zbuloi mesazhet që i dërguan njëri-tjetrit

Nga Bota
Meshkujt nuk flasin, por dërgojnë sinjale. Çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju?

Meshkujt nuk flasin, por dërgojnë sinjale. Çfarë bëjnë kur kanë rënë në dashuri me ju?

Në çift
Ish- e dashura i shkruan çdo ditë. Duhet të shqetësohem?

Ish- e dashura i shkruan çdo ditë. Duhet të shqetësohem?

Psikoprofil
Snapchat mund ta largojë opsionin e mesazheve që zhduken pas një kohe

Snapchat mund ta largojë opsionin e mesazheve që zhduken pas një kohe

Media Sociale
Gabimet që s’duhen bërë kurrë pas ndarjes

Gabimet që s’duhen bërë kurrë pas ndarjes

Këshilla dhe arsye
Katër gjëra që duhet t’i dini kur dërgoni mesazhe

Katër gjëra që duhet t’i dini kur dërgoni mesazhe

Në çift
Ekspertiza tregon se mesazhet e këshilltarit të Limajt ishin falsifikuar

Ekspertiza tregon se mesazhet e këshilltarit të Limajt ishin falsifikuar

Drejtësi
Refuzon ta hapë fotografinë që nëna ia dërgoi pa dashje, miqtë i luten ta shikojë menjëherë (Foto)

Refuzon ta hapë fotografinë që nëna ia dërgoi pa dashje, miqtë i luten ta shikojë menjëherë (Foto)

Fun Lajme
A duhet t’i lexoni mesazhet në telefonin e partnerit?

A duhet t’i lexoni mesazhet në telefonin e partnerit?

Lifestyle