LAJMI I FUNDIT:

Meryl Streep

61 Artikuj

Seriali i suksesshëm i HBO po rikthehet me sezonin e ri pas pesë vitesh

Seriali i suksesshëm i HBO po rikthehet me sezonin e ri pas pesë vitesh

TV / Film
Meryl Streep dhe Don Gummer janë ndarë që gjashtë vjet

Meryl Streep dhe Don Gummer janë ndarë që gjashtë vjet

Po Flitet
George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

George Clooney tregon shakatë që bëri duke u shtirur si Brad Pitt dhe Bill Clinton

Yjet
Gazetari i CNN-it tregon se si shqiptari nga Kosova gjeti kuletën e Meryl Streep me mijëra dollarë dhe ia ktheu asaj

Gazetari i CNN-it tregon se si shqiptari nga Kosova gjeti kuletën e Meryl Streep me mijëra dollarë dhe ia ktheu asaj

Yjet
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
Katërmbëdhjetë thënie frymëzuese nga aktorë të njohur

Katërmbëdhjetë thënie frymëzuese nga aktorë të njohur

Yjet
Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

Dhjetë aktoret më të paguara të vitit 2020- Sofia Vergara kryeson listën

Yjet
Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet e Hollywoodit në të kaluarën dhe tani në të njëjtën moshë

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndoshta nuk i keni parë kurrë kur ishin të rinj

Pesëmbëdhjetë të famshmit që ndoshta nuk i keni parë kurrë kur ishin të rinj

Yjet
Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Nënat e yjeve të famshëm, të cilat në rininë e tyre dukeshin njësoj siç duken fëmijë e tyre tani

Yjet
Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Njëzetedy të famshmit që u refuzuan në fillimet e tyre, por tani janë të famshëm botërisht

Yjet
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Nëntë femrat e famshme që veshën të njëjtën veshje më shumë se një herë dhe mahnitën me dukjen e tyre

Nëntë femrat e famshme që veshën të njëjtën veshje më shumë se një herë dhe mahnitën me dukjen e tyre

Yjet
Transformime të mëdha: Sakrificat e aktorëve për një rol në film

Transformime të mëdha: Sakrificat e aktorëve për një rol në film

Yjet
Njëzet aktorët e famshëm të cilët makijazhi i ndryshoi në mënyrë drastike për rolin e tyre në film

Njëzet aktorët e famshëm të cilët makijazhi i ndryshoi në mënyrë drastike për rolin e tyre në film

TV / Film
Nga Halle Berry e deri tek Julie Andrews – femrat e famshme botërore që ‘plakja i ka harruar’

Nga Halle Berry e deri tek Julie Andrews – femrat e famshme botërore që ‘plakja i ka harruar’

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u transformuan tërësisht për një rol filmik

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u transformuan tërësisht për një rol filmik

Yjet
Netflix me film se si milionerët po mbesin vazhdimisht të pasur

Netflix me film se si milionerët po mbesin vazhdimisht të pasur

TV / Film
Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

Lifestyle
Nga Meryl Streep te Marlon Brando, 40 aktorët që e kanë fituar së paku një Oscar

Nga Meryl Streep te Marlon Brando, 40 aktorët që e kanë fituar së paku një Oscar

TV / Film
Meryl Streep në moshën 70-vjeçare do të bëhet gjyshe për herë të parë

Meryl Streep në moshën 70-vjeçare do të bëhet gjyshe për herë të parë

Po Flitet
Të famshmit botërorë që kanë IQ superiore

Të famshmit botërorë që kanë IQ superiore

Yjet
Cher dhe Meryl Streep shkëmbejnë puthje në buzë

Cher dhe Meryl Streep shkëmbejnë puthje në buzë

Yjet
Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Prindër dhe fëmijë