LAJMI I FUNDIT:

Meriton Korenica

87 Artikuj

Zyrtare: Ballkani blindon dy yjet e skuadrës, Gripshi e Korenica i mbesin besnik kampionit edhe për tri vite

Zyrtare: Ballkani blindon dy yjet e skuadrës, Gripshi e Korenica i mbesin besnik kampionit edhe për tri vite

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së 28-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së 28-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 19-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 19-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni dhe trajneri i javës së 10-të në Superligën e Kosovës

Formacioni dhe trajneri i javës së 10-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Prishtina konfirmon largimin e pesë ‘senatorëve’ të ekipit

Prishtina konfirmon largimin e pesë ‘senatorëve’ të ekipit

Superliga
Zyrtare: Korenica prezantohet te Ballkani

Zyrtare: Korenica prezantohet te Ballkani

Superliga
Meriton Korenica ndahet me Prishtinën, gati për aventurën e re

Meriton Korenica ndahet me Prishtinën, gati për aventurën e re

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Superliga
Korenica është i qartë: Prishtina dëshiron dy trofetë

Korenica është i qartë: Prishtina dëshiron dy trofetë

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Superliga
Prishtina i afrohet kreut të tabelës me fitoren bindëse ndaj Ferizajt, Meriton Korenica realizoi het-trik

Prishtina i afrohet kreut të tabelës me fitoren bindëse ndaj Ferizajt, Meriton Korenica realizoi het-trik

Superliga
Triumf bindës i Prishtinës ndaj Drenicës në ndeshjen e parë gjysmëfinale

Triumf bindës i Prishtinës ndaj Drenicës në ndeshjen e parë gjysmëfinale

Kosovë
Shkëlqimi i Korenicës në vitin 2019, djaloshi i artë nga Rahoveci që synon të luaj në futbollin evropian

Shkëlqimi i Korenicës në vitin 2019, djaloshi i artë nga Rahoveci që synon të luaj në futbollin evropian

Superliga
Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit në Superligën e Kosovës

Shkumbin Pireva
Oferta nga jashtë për yllin e Prishtinës, Meriton Korenica

Oferta nga jashtë për yllin e Prishtinës, Meriton Korenica

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 12-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 12-të në IPKO Superligë

Superliga
Prishtina fiton me lehtësi ndaj Flamurtarit

Prishtina fiton me lehtësi ndaj Flamurtarit

Superliga
Formacioni më mirë i javës së 10-të në IPKO Superligë

Formacioni më mirë i javës së 10-të në IPKO Superligë

Superliga
Prishtina mposht me lehtësi Dukagjinin në ‘Fadil Vokrri’

Prishtina mposht me lehtësi Dukagjinin në ‘Fadil Vokrri’

Superliga
Futbollistët e Prishtinës tregojnë anën humane dhe profesionale, vizitojnë Valmir Veliun në spital

Futbollistët e Prishtinës tregojnë anën humane dhe profesionale, vizitojnë Valmir Veliun në spital

Superliga
Lista e golashënuesve më të mirë në Ipko Superligë: Kastriot Rexha i pari, Januzi me het-trik kalon në pozitën e dytë

Lista e golashënuesve më të mirë në Ipko Superligë: Kastriot Rexha i pari, Januzi me het-trik kalon në pozitën e dytë

Superliga
Korenica i mungon Prishtinës deri në tri javë

Korenica i mungon Prishtinës deri në tri javë

Superliga
Lista e top golashënuesve në Ipko Superligën e Kosovës: Kastriot Rexha i pari, ndiqet nga Korenica

Lista e top golashënuesve në Ipko Superligën e Kosovës: Kastriot Rexha i pari, ndiqet nga Korenica

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 26-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 26-të në IPKO Superligë

Superliga