LAJMI I FUNDIT:

Mërgim Berisha

96 Artikuj

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – disa kushtuan miliona euro

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – disa kushtuan miliona euro

Ligat tjera
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Zyrtare: Mërgim Berisha prezantohet te Hoffenheim  

Zyrtare: Mërgim Berisha prezantohet te Hoffenheim  

Bundesliga
Kalimi te Dortmundi dështoi, por Mërgim Berisha po transferohet te një skuadër tjetër gjermane për 14 milionë euro

Kalimi te Dortmundi dështoi, por Mërgim Berisha po transferohet te një skuadër tjetër gjermane për 14 milionë euro

Bundesliga
Dortmundi dhe Augsburgu në bisedime të avancuara për transferimin e Mërgim Berishës në Signal Iduna Park

Dortmundi dhe Augsburgu në bisedime të avancuara për transferimin e Mërgim Berishës në Signal Iduna Park

Bundesliga
Berisha kërkon largimin nga Augsburgu, klubi gjerman pritet ta shesë pesë herë më shtrenjtë se sa e bleu

Berisha kërkon largimin nga Augsburgu, klubi gjerman pritet ta shesë pesë herë më shtrenjtë se sa e bleu

Bundesliga
Fenerbahce njofton largimin e dy shqiptarëve, Berisha blihet nga Augsburgu

Fenerbahce njofton largimin e dy shqiptarëve, Berisha blihet nga Augsburgu

Bundesliga
Mërgim Berisha vazhdon me gola në Bundesligë, shënon ndaj Wolfsburg

Mërgim Berisha vazhdon me gola në Bundesligë, shënon ndaj Wolfsburg

Bundesliga
Mërgim Berisha pas debutimit: Ka qenë gjithmonë ëndërr të luaj për Gjermaninë

Mërgim Berisha pas debutimit: Ka qenë gjithmonë ëndërr të luaj për Gjermaninë

Ndërkombëtare
Mërgim Berisha debutoi për Gjermaninë në ndeshjen miqësore ndaj Perusë

Mërgim Berisha debutoi për Gjermaninë në ndeshjen miqësore ndaj Perusë

Përfaqësueset
Menaxheri i Përfaqësues së Kosovës kritikon ashpër Uran Bislimin për sjelljen e tij ndaj ftesës

Menaxheri i Përfaqësues së Kosovës kritikon ashpër Uran Bislimin për sjelljen e tij ndaj ftesës

Përfaqësuesja e Kosovës
Mërgim Berisha shumë i lumtur me ftesën e Gjermanisë: Ëndërr e bërë realitet

Mërgim Berisha shumë i lumtur me ftesën e Gjermanisë: Ëndërr e bërë realitet

Përfaqësueset
E priti gjatë, e donte më shumë se Kosovën dhe ëndrra iu bë realitet – Mërgim Berisha ftohet nga Gjermania

E priti gjatë, e donte më shumë se Kosovën dhe ëndrra iu bë realitet – Mërgim Berisha ftohet nga Gjermania

Ndërkombëtare
Bayern Munich 5-3 Augsburg, notat e Berishës dhe të tjerëve

Bayern Munich 5-3 Augsburg, notat e Berishës dhe të tjerëve

Bundesliga
Bayern Munichu fiton trilerin e tetë golave ndaj Augsburgut, Mërgim Berisha shënoi dy herë

Bayern Munichu fiton trilerin e tetë golave ndaj Augsburgut, Mërgim Berisha shënoi dy herë

Bundesliga
Mërgim Berisha i shënon gol spektakolar Bayern Munichut

Mërgim Berisha i shënon gol spektakolar Bayern Munichut

Bundesliga
“Kemi pak sulmues si Berisha në Bundesliga” – trajneri i Augsburgut e shtynë sulmuesin kosovar drejt përfaqësueses gjermane

“Kemi pak sulmues si Berisha në Bundesliga” – trajneri i Augsburgut e shtynë sulmuesin kosovar drejt përfaqësueses gjermane

Bundesliga
Mërgim Berisha sërish mesazh Gjermanisë, edhe trajner e tij mendon se e meriton një ftesë nga Hansi Flick

Mërgim Berisha sërish mesazh Gjermanisë, edhe trajner e tij mendon se e meriton një ftesë nga Hansi Flick

Përfaqësueset
Mërgim Berisha vazhdon shkëlqimin, vendos me gol fitoren e Augsburgut ndaj Bayer Leverkusen

Mërgim Berisha vazhdon shkëlqimin, vendos me gol fitoren e Augsburgut ndaj Bayer Leverkusen

Bundesliga
Mërgim Berisha shënoi në humbjen e Augsburgut ndaj Freiburgut

Mërgim Berisha shënoi në humbjen e Augsburgut ndaj Freiburgut

Bundesliga
Mërgim Berisha vendimtar për Augsburgun, shënon golin e vetëm në fitore

Mërgim Berisha vendimtar për Augsburgun, shënon golin e vetëm në fitore

Bundesliga
Mërgim Berisha shënoi brenda 30 sekondave ndaj Eintracht Frankfurt

Mërgim Berisha shënoi brenda 30 sekondave ndaj Eintracht Frankfurt

Bundesliga
Mërgim Berisha shkëlqeu me një gol dhe dy asistime ndaj RB Leipzig

Mërgim Berisha shkëlqeu me një gol dhe dy asistime ndaj RB Leipzig

Bundesliga
Mërgim Berisha i mbyll derën edhe një herë Kosovës: Kam cilësi të luaj për Gjermaninë, do ta bëjë maksimumin që ta arrij këtë gjë

Mërgim Berisha i mbyll derën edhe një herë Kosovës: Kam cilësi të luaj për Gjermaninë, do ta bëjë maksimumin që ta arrij këtë gjë

Bundesliga