LAJMI I FUNDIT:

Meliza Haradinaj

29 Artikuj

Ish-ministrja Haradinaj-Stublla: Pas një skeme piramidale, më është vjedhur mandati dhe tani jam palë e dëmtuar

Ish-ministrja Haradinaj-Stublla: Pas një skeme piramidale, më është vjedhur mandati dhe tani jam palë e dëmtuar

Drejtësi
Ish-ministrja Haradinaj rekomandon MPJD-në që t’i bëjë pesë veprime kundrejt Serbisë në aspektin ndërkombëtar

Ish-ministrja Haradinaj rekomandon MPJD-në që t’i bëjë pesë veprime kundrejt Serbisë në aspektin ndërkombëtar

Kosovë
Kritikohet arsyetimi i Kurtit për tërheqjen nga vendimi për targat

Kritikohet arsyetimi i Kurtit për tërheqjen nga vendimi për targat

Kosovë
Sistemi ETIAS dhe liberalizimi i vizave për Kosovën – si e shohin këtë zyrtarët shtetërorë dhe njohësit e fushës?

Sistemi ETIAS dhe liberalizimi i vizave për Kosovën – si e shohin këtë zyrtarët shtetërorë dhe njohësit e fushës?

Besnike Salihu
“Një ikonë e Prishtinës u shua sot” – reagimet e politikanëve për vdekjen e Vjosa Berishës

“Një ikonë e Prishtinës u shua sot” – reagimet e politikanëve për vdekjen e Vjosa Berishës

Yjet
Hoti liron nga detyra ministren Haradinaj – Stublla, thotë se ditëve në vazhdim do të emërojë ministrin e ri

Hoti liron nga detyra ministren Haradinaj – Stublla, thotë se ditëve në vazhdim do të emërojë ministrin e ri

Kosovë
Garda Kombëtare e Iowas dhe FSK aleatë modernë ushtarakë

Garda Kombëtare e Iowas dhe FSK aleatë modernë ushtarakë

Kosovë
Pas suksesit të filmit “Zgjoi” reagojnë politikanët: Kjo është e vërteta e Kosovës

Pas suksesit të filmit “Zgjoi” reagojnë politikanët: Kjo është e vërteta e Kosovës

Kosovë
Kosova dhe Shqipëria dënojnë aktin e fshirjes së adresave të shqiptarëve në Luginën e Preshevës

Kosova dhe Shqipëria dënojnë aktin e fshirjes së adresave të shqiptarëve në Luginën e Preshevës

Kosovë
Ministrja Haradinaj-Stublla: Lajçak dëshiron të kthejë idenë e korrigjimit të kufijve

Ministrja Haradinaj-Stublla: Lajçak dëshiron të kthejë idenë e korrigjimit të kufijve

Kosovë
Ministrja Haradinaj-Stublla pret në takim tenorin shqiptar me famë botërore, Ramë Lahaj

Ministrja Haradinaj-Stublla pret në takim tenorin shqiptar me famë botërore, Ramë Lahaj

Yjet
Kryediplomatja Haradinaj i reagon Gjykatës së Vranjës për padinë ndaj Ragmi Mustafës

Kryediplomatja Haradinaj i reagon Gjykatës së Vranjës për padinë ndaj Ragmi Mustafës

Lugina
Meliza Haradinaj: AAK do të jetë pjesë e koalicionit, dhamë kontribut në marrëveshje

Meliza Haradinaj: AAK do të jetë pjesë e koalicionit, dhamë kontribut në marrëveshje

Kosovë
​MPJ: Dialogu me Serbinë, vetëm duke respektuar territorin dhe rendin kushtetues të Kosovës

​MPJ: Dialogu me Serbinë, vetëm duke respektuar territorin dhe rendin kushtetues të Kosovës

Kosovë
Ministrja Haradinaj nderime të memoriali “Heroinat”: E vërteta e Kosovës do të thuhet zëshëm

Ministrja Haradinaj nderime të memoriali “Heroinat”: E vërteta e Kosovës do të thuhet zëshëm

Kosovë
Këto janë profilet e ministrave të AAK-së në Qeverinë Hoti

Këto janë profilet e ministrave të AAK-së në Qeverinë Hoti

Kosovë
Haradinaj pas nominimit të Kurtit për kryeministër: Po bën hajgare me procedurat kushtetuese

Haradinaj pas nominimit të Kurtit për kryeministër: Po bën hajgare me procedurat kushtetuese

Kosovë
Meliza Haradinaj reagon pas publikimit të emrave për ministër nga Kurti: Ai nuk i beson askujt, as bashkëpartiakëve të tij

Meliza Haradinaj reagon pas publikimit të emrave për ministër nga Kurti: Ai nuk i beson askujt, as bashkëpartiakëve të tij

Kosovë
Këshilltarja e Haradinajt i reagon Ngavacit nga LVV-ja për deklaratën e dhënë në Telegrafi

Këshilltarja e Haradinajt i reagon Ngavacit nga LVV-ja për deklaratën e dhënë në Telegrafi

Kosovë
Këshilltarja e Ramush Haradinajt, porosit LVV-në dhe LDK-në: E pandershme të bëhet pazar me postin e Presidentit të Kosovës

Këshilltarja e Ramush Haradinajt, porosit LVV-në dhe LDK-në: E pandershme të bëhet pazar me postin e Presidentit të Kosovës

Kosovë
Meliza Haradinaj zbulon prapaskenat e Samitit të Berlinit: Edi Rama imponohej dhe bënte gjeste të pahijshme

Meliza Haradinaj zbulon prapaskenat e Samitit të Berlinit: Edi Rama imponohej dhe bënte gjeste të pahijshme

Kosovë
AAK: Dalja e lartë e qytetarëve në zgjedhje, lajm i mirë për demokracinë

AAK: Dalja e lartë e qytetarëve në zgjedhje, lajm i mirë për demokracinë

Zgjedhjet 2019
Këshilltarja me fjalë të mëdha për Haradinajn: E pashë teksa u acarua kur ia përmendën ndarjen e Kosovës

Këshilltarja me fjalë të mëdha për Haradinajn: E pashë teksa u acarua kur ia përmendën ndarjen e Kosovës

Kosovë
Këshilltarja e Haradinajt i kundërpërgjigjet Kurtit: “Këpucët e Ramushit gjithmonë do të të bijnë të mëdha”

Këshilltarja e Haradinajt i kundërpërgjigjet Kurtit: “Këpucët e Ramushit gjithmonë do të të bijnë të mëdha”

Politikë