LAJMI I FUNDIT:
Melinda Ademi

Melinda Ademi

285 Artikuj

Melinda dhe Bardhi vijnë me këngën e re “Mos ma prish”

Melinda dhe Bardhi vijnë me këngën e re “Mos ma prish”

Muzikë
Bashkëpunimi i Melindës me Bardhin “Mos ma prish” publikohet të enjten

Bashkëpunimi i Melindës me Bardhin “Mos ma prish” publikohet të enjten

Muzikë
Melinda dhe Bardhi paralajmërojnë bashkëpunimin “Ditën mos ma prish”

Melinda dhe Bardhi paralajmërojnë bashkëpunimin “Ditën mos ma prish”

Yjet
Nuk do të marrë pjesë në një koncert në Gjermani, Melinda Ademi bën thirrje: Mos e shfrytëzoni imazhin tim

Nuk do të marrë pjesë në një koncert në Gjermani, Melinda Ademi bën thirrje: Mos e shfrytëzoni imazhin tim

Muzikë
Melinda Ademi me fotosesion të mrekullueshëm për ditëlindjen e 28-të

Melinda Ademi me fotosesion të mrekullueshëm për ditëlindjen e 28-të

Yjet
Melinda Ademi tregon linjat atraktive me shfaqjen e fundit në Instagram

Melinda Ademi tregon linjat atraktive me shfaqjen e fundit në Instagram

Yjet
Melinda Ademi bëhet ‘Chucky Doll’ për Halloween

Melinda Ademi bëhet ‘Chucky Doll’ për Halloween

Yjet
Melinda provokon me imazhet atraktive nga New Yorku

Melinda provokon me imazhet atraktive nga New Yorku

Yjet
Melinda Ademi mahnit me dukjen e veshur në lëkurë

Melinda Ademi mahnit me dukjen e veshur në lëkurë

Yjet
Melinda Ademi provokon me dukjen atraktive në performancën e radhës

Melinda Ademi provokon me dukjen atraktive në performancën e radhës

Yjet
Melinda Ademi shkëlqen me paraqitjet nga New Yorku

Melinda Ademi shkëlqen me paraqitjet nga New Yorku

Yjet
“Veç feministe nuk je” – Melinda Ademi ‘shpërthen’ ndaj Dafina Zeqirit?

“Veç feministe nuk je” – Melinda Ademi ‘shpërthen’ ndaj Dafina Zeqirit?

Po Flitet
Melinda Ademi duket  mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Melinda Ademi duket mahnitëse teksa shfaqet me të zeza në New York

Yjet
Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Yjet
Melinda Ademi vë në pah format joshëse në imazhet me bikini

Melinda Ademi vë në pah format joshëse në imazhet me bikini

Yjet
Melinda Ademi vjen me poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore

Melinda Ademi vjen me poza atraktive duke vënë në pah linjat trupore

Yjet
Melinda Ademi merr vëmendje me paraqitjen joshëse në performancën e radhës

Melinda Ademi merr vëmendje me paraqitjen joshëse në performancën e radhës

Yjet
Melinda Ademi me lëvizje provokuese në një nga koncertet e fundit

Melinda Ademi me lëvizje provokuese në një nga koncertet e fundit

Yjet
Melinda Ademi vë në fokus linjat joshëse në bikini

Melinda Ademi vë në fokus linjat joshëse në bikini

Yjet
Melinda Ademi dhe Rina Balaj shkëmbejnë puthje në buzë në klipin e ri

Melinda Ademi dhe Rina Balaj shkëmbejnë puthje në buzë në klipin e ri

Muzikë
Melinda dhe Rina vijnë me paraqitje të veçantë në klipin e ri “Tornado”

Melinda dhe Rina vijnë me paraqitje të veçantë në klipin e ri “Tornado”

Muzikë
Melinda Ademi dhe Rina Balaj njoftojnë se kanë shtyrë këngën e re për shkaqe teknike

Melinda Ademi dhe Rina Balaj njoftojnë se kanë shtyrë këngën e re për shkaqe teknike

Muzikë
Melinda Ademi vë në pah të pasmet në pozat e reja

Melinda Ademi vë në pah të pasmet në pozat e reja

Yjet
Fotot e reja të Melindës në bikini nuk e lënë askënd indiferent

Fotot e reja të Melindës në bikini nuk e lënë askënd indiferent

Muzikë