LAJMI I FUNDIT:

Mel Gibson

35 Artikuj

Mel Gibson do të dëshmojë kundër Harvey Weinstein në gjyqin për sulm seksual

Mel Gibson do të dëshmojë kundër Harvey Weinstein në gjyqin për sulm seksual

Yjet
Ka ndërruar jetë aktori australian Vincent Gil

Ka ndërruar jetë aktori australian Vincent Gil

Yjet
Jim Caviezel konfirmon vazhdimin e “Passion of the Christ”: Do të jetë filmi më i mirë në histori

Jim Caviezel konfirmon vazhdimin e “Passion of the Christ”: Do të jetë filmi më i mirë në histori

TV / Film
Rezidenca luksoze në vlerë 15 milionë dollarë që po pretendohet se Harry dhe Meghan Markle e kanë blerë nga Mel Gibson

Rezidenca luksoze në vlerë 15 milionë dollarë që po pretendohet se Harry dhe Meghan Markle e kanë blerë nga Mel Gibson

Yjet
Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Aktorët që refuzuan role të rëndësishme dhe këta filma të njohur ndryshuan për të mirë

Yjet
Katërmbëdhjetë filmat ikonikë që në fillim janë krijuar për aktorë tjerë – si do të dukeshin ata?

Katërmbëdhjetë filmat ikonikë që në fillim janë krijuar për aktorë tjerë – si do të dukeshin ata?

Yjet
Pasuria e disa prej yjeve më të popullarizuar të filmave aksion

Pasuria e disa prej yjeve më të popullarizuar të filmave aksion

Yjet
Për tetë javë i ka hequr 14 kilogramë: Mel Gibson ka zbuluar se si ka arritur të dobësohet dhe të kthehet në formë!

Për tetë javë i ka hequr 14 kilogramë: Mel Gibson ka zbuluar se si ka arritur të dobësohet dhe të kthehet në formë!

Dietë
Gibson i lexonte mendimet e femrave në “What Women Want”, ndërsa Taraji do të zbulojë çfarë duan meshkujt në filmin e ri

Gibson i lexonte mendimet e femrave në “What Women Want”, ndërsa Taraji do të zbulojë çfarë duan meshkujt në filmin e ri

TV / Film
“Islamophobia”, filmi që solli aktorët Mel Gibson, Van Damme e Steven Seagal në Shqipëri

“Islamophobia”, filmi që solli aktorët Mel Gibson, Van Damme e Steven Seagal në Shqipëri

TV / Film
Aktorët Mel Gibson dhe Jean-Claude Van Damme pritet të vijnë në Shqipëri?

Aktorët Mel Gibson dhe Jean-Claude Van Damme pritet të vijnë në Shqipëri?

Po Flitet
Ikonat e filmave aksion, rolet që shënuan sukseset e tyre të para dhe dukja e tyre e tanishme

Ikonat e filmave aksion, rolet që shënuan sukseset e tyre të para dhe dukja e tyre e tanishme

Yjet
Nëntë aktorët që i përsëritën gjestet e tyre vazhdimisht në filma

Nëntë aktorët që i përsëritën gjestet e tyre vazhdimisht në filma

TV / Film
Shpallen çmimet Razzie: “The Emoji Movie” filmi më i keq, Tom Cruise dhe Mel Gibson aktorët më të këqij

Shpallen çmimet Razzie: “The Emoji Movie” filmi më i keq, Tom Cruise dhe Mel Gibson aktorët më të këqij

TV / Film
Pesëmbëdhjetë rastet kur fansat u përpoqën të vizatojnë yjet e tyre të preferuar, por diçka shkoi tmerrësisht keq (Foto)

Pesëmbëdhjetë rastet kur fansat u përpoqën të vizatojnë yjet e tyre të preferuar, por diçka shkoi tmerrësisht keq (Foto)

Yjet
Njëzet aktorët më të pasur të kohëve moderne (Foto)

Njëzet aktorët më të pasur të kohëve moderne (Foto)

TV / Film
“Thor: Ragnarok” vazhdon të jetë filmi më i shikuar (Video)

“Thor: Ragnarok” vazhdon të jetë filmi më i shikuar (Video)

TV / Film
Mel Gibson rrëfen se si Tina Turner tentoi të ja shpëtonte jetën (Video)

Mel Gibson rrëfen se si Tina Turner tentoi të ja shpëtonte jetën (Video)

Yjet
Danny Glover dhe Mel Gibson në bisedime për “Lethal Weapon 5”

Danny Glover dhe Mel Gibson në bisedime për “Lethal Weapon 5”

TV / Film
Djali i Mel Gibson: Nuk jam i shëmtuar sa ai (Foto)

Djali i Mel Gibson: Nuk jam i shëmtuar sa ai (Foto)

Yjet
Uljet dhe ngritjet në karrierën e yjeve, kush ia doli të rikthejë qendrën e vëmendjes edhe pas rënies së famës? (Foto)

Uljet dhe ngritjet në karrierën e yjeve, kush ia doli të rikthejë qendrën e vëmendjes edhe pas rënies së famës? (Foto)

Yjet
Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Të famshmit që duken më të bukur në të 40-tat, sesa kur ishin në të 20-tat e tyre (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë shembuj se si miqësitë e yjeve të famshëm i rezistuan kohës (Foto)

Dymbëdhjetë shembuj se si miqësitë e yjeve të famshëm i rezistuan kohës (Foto)

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë aktorët e vjetër tashmë, por që në rininë e tyre kanë qenë shumë të bukur dhe tërheqës (Foto)

Gjashtëmbëdhjetë aktorët e vjetër tashmë, por që në rininë e tyre kanë qenë shumë të bukur dhe tërheqës (Foto)

Yjet