LAJMI I FUNDIT:
Megan Thee Stallion

Megan Thee Stallion

67 Artikuj

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Duke u mbajtur për dore dhe shumë të afërt – forcohen thashethemet për lidhjen e Lukakut me Megan Thee Stallion

Po Flitet
Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Lukaku hedh dyshimet mbi një lidhje të mundshme me Megan Thee Stallion, pasi shihen bashkë në dasmën e shokut të skuadrës

Po Flitet
Nga Lil Kim, Cardi B e deri te Nicki Minaj – 10 veshjet më ikonike ndër vite të repereve në Met Gala

Nga Lil Kim, Cardi B e deri te Nicki Minaj – 10 veshjet më ikonike ndër vite të repereve në Met Gala

Modë
50 Cent i kërkon falje Megan Thee Stallionit për dyshimet që kishte në lidhje me të shtënat e Tory Lanezit në vitin 2020

50 Cent i kërkon falje Megan Thee Stallionit për dyshimet që kishte në lidhje me të shtënat e Tory Lanezit në vitin 2020

Yjet
Tory Lanez shpallet fajtor për sulmin me armë ndaj Megan Thee Stallion

Tory Lanez shpallet fajtor për sulmin me armë ndaj Megan Thee Stallion

Yjet
Ia vodhën mbi 300 mijë euro gjatë grabitjes në shtëpi, Megan The Stallion thotë se ka nevojë për pushim: Jam shumë e lodhur fizikisht dhe psiqikisht

Ia vodhën mbi 300 mijë euro gjatë grabitjes në shtëpi, Megan The Stallion thotë se ka nevojë për pushim: Jam shumë e lodhur fizikisht dhe psiqikisht

Yjet
Shtëpia e Megan Thee Stallion shënjestër e hajnave – iu vodhën mbi 300 mijë euro

Shtëpia e Megan Thee Stallion shënjestër e hajnave – iu vodhën mbi 300 mijë euro

Yjet
Megan Thee Stallion vishet si “Sailor Moon” për performancën në “Summer Sonic Festival” në Japoni

Megan Thee Stallion vishet si “Sailor Moon” për performancën në “Summer Sonic Festival” në Japoni

Moda
Megan Thee Stallion e veshur me bikini realizon fotosesion joshëse teksa mban një bidon me karburant sipër

Megan Thee Stallion e veshur me bikini realizon fotosesion joshëse teksa mban një bidon me karburant sipër

Yjet
Megan Thee Stallion nuk lë vend për imagjinatë – reperja amerikane shfaq linjat tërheqëse në bikini

Megan Thee Stallion nuk lë vend për imagjinatë – reperja amerikane shfaq linjat tërheqëse në bikini

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Music Awards 2022”

Modë
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim
Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Modë
Megan Thee Stallion në “Met Gala 2022” do të vishet nga marka Moschino

Megan Thee Stallion në “Met Gala 2022” do të vishet nga marka Moschino

Modë
Megan Thee Stallion shfaqet me grim mahnitës në “Coachella” pasi njoftoi një pushim nga grimi

Megan Thee Stallion shfaqet me grim mahnitës në “Coachella” pasi njoftoi një pushim nga grimi

Modë
Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Modë
Megan Thee Stallion shfaqet natyrale, thotë se do të mundohet të mos përdor grim deri në performancën e saj të ardhshme në “Coachella”

Megan Thee Stallion shfaqet natyrale, thotë se do të mundohet të mos përdor grim deri në performancën e saj të ardhshme në “Coachella”

Estetikë
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Grim
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Modë
Dua Lipa dhe Megan Thee Stallion u shfaqën me të njëjtin fustan në skenën e “Grammy Awards”, siç kishin bërë dikur Whitney dhe Mariah Carey

Dua Lipa dhe Megan Thee Stallion u shfaqën me të njëjtin fustan në skenën e “Grammy Awards”, siç kishin bërë dikur Whitney dhe Mariah Carey

Yjet
“Oscars 2022” – Megan Thee Stallion iu bashkua kastit të “Encanto” në një performancë befasi të këngës hit të filmit “We Don’t Talk About Bruno”

“Oscars 2022” – Megan Thee Stallion iu bashkua kastit të “Encanto” në një performancë befasi të këngës hit të filmit “We Don’t Talk About Bruno”

Yjet
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Oscars”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Oscars”

Grim
Dukja magjepsëse e yjeve të filmit në tapetin e kuq të “Oscars 2022”

Dukja magjepsëse e yjeve të filmit në tapetin e kuq të “Oscars 2022”

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Modë