LAJMI I FUNDIT:

Meg Ryan

17 Artikuj

Meg Ryan shihet në një dalje të rrallë publike, habit me ndryshimin e pësuar ndër vite

Meg Ryan shihet në një dalje të rrallë publike, habit me ndryshimin e pësuar ndër vite

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1921, 1931, 1941 … 2021!?

Agron Shala
Viti 1961: Muri i Berlinit, gara hapësinore dhe BRSS-ja e turpëruar nga Shqipëria

Viti 1961: Muri i Berlinit, gara hapësinore dhe BRSS-ja e turpëruar nga Shqipëria

Agron Shala
Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

Meg Ryan, aktorja që rrënoi bukurinë natyrore me ndërhyrje estetike

Yjet
Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm që kanë adoptuar fëmijë dhe janë një shembull prindëror

Yjet
Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Yjet
Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Yjet
Brenda shtëpisë së re pesë milionë dollarëshe të Meg Ryan

Brenda shtëpisë së re pesë milionë dollarëshe të Meg Ryan

Yjet
Komedia më e mirë romantike, e të gjitha kohëve!?

Komedia më e mirë romantike, e të gjitha kohëve!?

Filmi
Meg Ryan tani edhe producente e filmave

Meg Ryan tani edhe producente e filmave

Yjet
Fejohet Meg Ryan

Fejohet Meg Ryan

Yjet
Mbretëreshë e stilit të lehtë: Meg Ryan dikton trendët edhe në Itali! (Foto)

Mbretëreshë e stilit të lehtë: Meg Ryan dikton trendët edhe në Itali! (Foto)

Moda
Talent dhe fat, tetë aktorë që nuk e kanë studiuar në shkollë aktrimin (Foto)

Talent dhe fat, tetë aktorë që nuk e kanë studiuar në shkollë aktrimin (Foto)

TV / Film
Ku mbeti biondina e ëmbël, Meg Ryan: Për të gjitha fajtorë janë ndërhyrjet estetike (Foto)

Ku mbeti biondina e ëmbël, Meg Ryan: Për të gjitha fajtorë janë ndërhyrjet estetike (Foto)

Yjet
Çiftet më të suksesshme të ekranit (Foto)

Çiftet më të suksesshme të ekranit (Foto)

TV / Film
Meg Ryan dhe Tom Hanks sjellin bashkëpunim të ri (Video)

Meg Ryan dhe Tom Hanks sjellin bashkëpunim të ri (Video)

TV / Film
Emrat e vërtetë të yjeve dhe arsyet pse i ndërruan

Emrat e vërtetë të yjeve dhe arsyet pse i ndërruan

Imran Amiti