LAJMI I FUNDIT:
Maurizio Sarri

Maurizio Sarri

501 Artikuj

Sarri vrapoi për ta mbajtur shqiponjën ikonike pas fitores ndaj Romës në derbi

Sarri vrapoi për ta mbajtur shqiponjën ikonike pas fitores ndaj Romës në derbi

Serie A
Veprimi i pazakontë i Mourinhos pas humbjes së Romës nga Lazio

Veprimi i pazakontë i Mourinhos pas humbjes së Romës nga Lazio

Serie A
Formacionet zyrtare: Lazio-Roma, derbi i kryeqytetit italian

Formacionet zyrtare: Lazio-Roma, derbi i kryeqytetit italian

Serie A
Formacionet zyrtare: Milani dhe Lazio në përballjen e skuadrave pa humbje

Formacionet zyrtare: Milani dhe Lazio në përballjen e skuadrave pa humbje

Serie A
Lufta e ‘Shtatë mjeshtërve’ për titull në Serie A – këto pritet të jenë formacionet e Mourinhos, Allegrit, Sarrit dhe katër të tjerëve

Lufta e ‘Shtatë mjeshtërve’ për titull në Serie A – këto pritet të jenë formacionet e Mourinhos, Allegrit, Sarrit dhe katër të tjerëve

Serie A
I pa rëndësishëm për Romën dhe Mourinhon, Pedro hakmerret duke nënshkruar me Lazion

I pa rëndësishëm për Romën dhe Mourinhon, Pedro hakmerret duke nënshkruar me Lazion

Serie A
Sarri i del në mbrojtje Muriqit pas sharjeve nga tifozët: Edhe një fjalë e dëgjoj, e boshatisni tribunën

Sarri i del në mbrojtje Muriqit pas sharjeve nga tifozët: Edhe një fjalë e dëgjoj, e boshatisni tribunën

Serie A
Sarri: Gabim i madh që u largova nga Chelsea

Sarri: Gabim i madh që u largova nga Chelsea

Premier League
Elseid Hysaj afër transferimit te Lazio

Elseid Hysaj afër transferimit te Lazio

Serie A
Prezantimi ndryshe dhe shumë kreativ i Sarrit nga Lazio – Nga cigarja e famshme deri tek puna si bankier

Prezantimi ndryshe dhe shumë kreativ i Sarrit nga Lazio – Nga cigarja e famshme deri tek puna si bankier

Serie A
Zyrtare: Sarri, trajner i ri i Lazios

Zyrtare: Sarri, trajner i ri i Lazios

Serie A
Sarri e do Xherdan Shaqirin te Lazio

Sarri e do Xherdan Shaqirin te Lazio

Serie A
Sarri mund t’i marrë te Lazio dy yje të Napolit, Hysaj njëri nga ta

Sarri mund t’i marrë te Lazio dy yje të Napolit, Hysaj njëri nga ta

Serie A
Maurizio Sarri mund të arrijë së shpejti marrëveshje me Lazion

Maurizio Sarri mund të arrijë së shpejti marrëveshje me Lazion

Serie A
Zbulohen emrat e katër trajnerëve që mund ta zëvendësojnë Conten te Interi

Zbulohen emrat e katër trajnerëve që mund ta zëvendësojnë Conten te Interi

Serie A
Juventusi do të paguajë edhe 40 milionë euro për trajnerët e shkarkuar

Juventusi do të paguajë edhe 40 milionë euro për trajnerët e shkarkuar

Serie A
E ardhmja e Maurizio Sarrit pritet të jetë në Ligën Premier: Arsenal dhe Tottenham janë vënë pas tij

E ardhmja e Maurizio Sarrit pritet të jetë në Ligën Premier: Arsenal dhe Tottenham janë vënë pas tij

Serie A
Fonseca drejt shkarkimit, Roma kontakton dy trajnerët italianë

Fonseca drejt shkarkimit, Roma kontakton dy trajnerët italianë

Serie A
Pasi e shkarkuan Mourinhon – Tottenhami kontakton Sarrin

Pasi e shkarkuan Mourinhon – Tottenhami kontakton Sarrin

Premier League
Sarri shihet si pasues i Mourinhos, do të takohet me drejtuesit e Tottenhamit në Londër

Sarri shihet si pasues i Mourinhos, do të takohet me drejtuesit e Tottenhamit në Londër

Premier League
Roma po takohet me Sarrin

Roma po takohet me Sarrin

Serie A
Roma ka disa alternativa për ta zëvendësuar Fonsecan

Roma ka disa alternativa për ta zëvendësuar Fonsecan

Serie A
Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të huaj

Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të huaj

Ndërkombëtare
Shkarkimi i Sarrit i kushtoi Juventusit plot 17 milionë euro

Shkarkimi i Sarrit i kushtoi Juventusit plot 17 milionë euro

Serie A