LAJMI I FUNDIT:

Mauricio Pochettino

527 Artikuj

Maurico Pochettino: Dy gabime na kushtuan me humbje, por jam krenar me lojtarët

Maurico Pochettino: Dy gabime na kushtuan me humbje, por jam krenar me lojtarët

Liga e Kampionëve
Pochettino: Juve, ndër ekipet më të mira në Evropë

Pochettino: Juve, ndër ekipet më të mira në Evropë

Liga e Kampionëve
Alderweireld mungon ndaj Juventusit

Alderweireld mungon ndaj Juventusit

Liga e Kampionëve
Pochettino: Maradona para Messit, gjithçka e hapur me Juventusin

Pochettino: Maradona para Messit, gjithçka e hapur me Juventusin

Liga e Kampionëve
Pochettino në listën e ngushtë të trajnerëve për të zëvendësuar Zidanen

Pochettino në listën e ngushtë të trajnerëve për të zëvendësuar Zidanen

Premier League
Pochettino: E dominuam Juventusin, merituam më shumë se barazim

Pochettino: E dominuam Juventusin, merituam më shumë se barazim

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Përballja e parë e të tetës së finales mes Juventusit dhe Tottenhamit

Formacionet zyrtare: Përballja e parë e të tetës së finales mes Juventusit dhe Tottenhamit

Liga e Kampionëve
Pochettino: Juventusi klubi i madh, duhet ta meritojmë fitoren

Pochettino: Juventusi klubi i madh, duhet ta meritojmë fitoren

Liga e Kampionëve
Pocchetino: Kurrë të Barcelona dhe Arsenali, më mirë në fermën time se sa te këto dy klube

Pocchetino: Kurrë të Barcelona dhe Arsenali, më mirë në fermën time se sa te këto dy klube

Premier League
Pochettino dhe Klopp, alternativa për ta zëvendësuar Zidanen

Pochettino dhe Klopp, alternativa për ta zëvendësuar Zidanen

La Liga
Dhjetë trajnerët më të mirë në Evropë –Prinë Guardiola, pas tij Allegri, Zidane e Conte (Foto)

Dhjetë trajnerët më të mirë në Evropë –Prinë Guardiola, pas tij Allegri, Zidane e Conte (Foto)

Ndërkombëtare
Muaji qershor do ta sjell ndarjen mes Zidanes dhe Real Madridit

Muaji qershor do ta sjell ndarjen mes Zidanes dhe Real Madridit

La Liga
Trajnerët më të përfolur të 12 klubeve të njohura: Kush largohet e kush qëndron në fund të sezonit, këto janë përqindjet  (Foto)

Trajnerët më të përfolur të 12 klubeve të njohura: Kush largohet e kush qëndron në fund të sezonit, këto janë përqindjet (Foto)

Ndërkombëtare
Dhjetë trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi (Foto)

Dhjetë trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi (Foto)

La Liga
Tottenhami do ta shqyrtonte shitjen e Kanes nëse ai kërkon të largohet, thotë Pochettino

Tottenhami do ta shqyrtonte shitjen e Kanes nëse ai kërkon të largohet, thotë Pochettino

Premier League
Emery do të largohet nga PSG, zbulohet lista e shtatë trajnerëve kandidatë për stolin e gjigantit francez

Emery do të largohet nga PSG, zbulohet lista e shtatë trajnerëve kandidatë për stolin e gjigantit francez

Ligue 1
Pochettino në radarin e PSG-së

Pochettino në radarin e PSG-së

Ligue 1
PSG dhe United në ‘luftë’ për Pochettinon

PSG dhe United në ‘luftë’ për Pochettinon

Premier League
I dha mësim Zidanes, Pochettino përfundon i pari në listën e Perezit

I dha mësim Zidanes, Pochettino përfundon i pari në listën e Perezit

La Liga
Pochettino krenar me fitoren: Konkurrojmë me më të mirët

Pochettino krenar me fitoren: Konkurrojmë me më të mirët

Liga e Kampionëve
Pochettino: Ronaldo është fenomen

Pochettino: Ronaldo është fenomen

Liga e Kampionëve
Ndeshja dhe strategjia që përdori ndaj Real Madridit, e futi Pocchetinon në mesin e trajnerëve më të fortë në Evropë

Ndeshja dhe strategjia që përdori ndaj Real Madridit, e futi Pocchetinon në mesin e trajnerëve më të fortë në Evropë

Liga e Kampionëve
Pochettino: Shkojmë në Real Madrid për të fituar  

Pochettino: Shkojmë në Real Madrid për të fituar  

Liga e Kampionëve
Nëse trajnerët e Ligës së Kampionëve do të luanin në një skuadër kështu do të dukej formacioni (Foto)

Nëse trajnerët e Ligës së Kampionëve do të luanin në një skuadër kështu do të dukej formacioni (Foto)

Liga e Kampionëve