LAJMI I FUNDIT:

Mauricio Pochettino

521 Artikuj

“Duhet të jemi të kujdesshëm për shkak të Brojës”, Pochettino flet për transferimin e një sulmuesi të ri

“Duhet të jemi të kujdesshëm për shkak të Brojës”, Pochettino flet për transferimin e një sulmuesi të ri

Premier League
Si mund të rreshtohet Chelsea me Caicedon, Lavian dhe Olise

Si mund të rreshtohet Chelsea me Caicedon, Lavian dhe Olise

Premier League
Pochettino dhe Klopp dhanë përgjigje pothuajse identike kur u pyetjen për Caicedon

Pochettino dhe Klopp dhanë përgjigje pothuajse identike kur u pyetjen për Caicedon

Premier League
Formacionet e mundshme: Chelsea dhe Liverpool nuk luftojnë vetëm për tri pikë, por për diçka edhe më të madhe

Formacionet e mundshme: Chelsea dhe Liverpool nuk luftojnë vetëm për tri pikë, por për diçka edhe më të madhe

Premier League
Është pjesë e Chelseat nga mosha gjashtëvjeçare – Jamesit i plotësohet ëndrra e fëmijërisë, bëhet kapiten

Është pjesë e Chelseat nga mosha gjashtëvjeçare – Jamesit i plotësohet ëndrra e fëmijërisë, bëhet kapiten

Premier League
Katër transferimet që Pochettino i do te Chelsea para 1 shtatorit

Katër transferimet që Pochettino i do te Chelsea para 1 shtatorit

Premier League
Pesë arsyet pse Mauricio Pochettino ka qenë perfekt në 30 ditët e para te Chelsea

Pesë arsyet pse Mauricio Pochettino ka qenë perfekt në 30 ditët e para te Chelsea

Premier League
Tre lojtarë të Chelseat që i lanë përshtypje Mauricio Pochettinos në para-sezon, dy që kanë dështuar

Tre lojtarë të Chelseat që i lanë përshtypje Mauricio Pochettinos në para-sezon, dy që kanë dështuar

Premier League
Pochettino zbulon se cilin lojtar e sheh si kapiten të Chelseat

Pochettino zbulon se cilin lojtar e sheh si kapiten të Chelseat

Premier League
Pochettino: Kam nevojë për lojtarë të rinj

Pochettino: Kam nevojë për lojtarë të rinj

Premier League
“Nuk na duhen 30 lojtarë”: Pochettino kërkon largime të mëtejshme nga Chelsea

“Nuk na duhen 30 lojtarë”: Pochettino kërkon largime të mëtejshme nga Chelsea

Premier League
Pochettino: Nuk mund të mbaroja së shikuari intervistën e Dele Allit

Pochettino: Nuk mund të mbaroja së shikuari intervistën e Dele Allit

Premier League
Trajnerët më të paguar në botë – Steven Gerrard i katërti në listë

Trajnerët më të paguar në botë – Steven Gerrard i katërti në listë

Ndërkombëtare
Chelsea në kaos: Pochettino nuk e di se kë po merr në stërvitje pas largimit të 25 lojtarëve

Chelsea në kaos: Pochettino nuk e di se kë po merr në stërvitje pas largimit të 25 lojtarëve

Premier League
Dele Alli tregon për traumat e jetës – Nga abuzimi seksual në moshën gjashtëvjeçare, te pirja e duhanit, shitja e drogës e deri te pensionimi

Dele Alli tregon për traumat e jetës – Nga abuzimi seksual në moshën gjashtëvjeçare, te pirja e duhanit, shitja e drogës e deri te pensionimi

Ndërkombëtare
Lukaku do të injorojë paralajmërimin që i është bërë nga Pochettino

Lukaku do të injorojë paralajmërimin që i është bërë nga Pochettino

Premier League
Pochettino rrezikon ta përfundojë herët aventurën te Chelsea pas deklaratës rreth pronarëve të klubit

Pochettino rrezikon ta përfundojë herët aventurën te Chelsea pas deklaratës rreth pronarëve të klubit

Premier League
Pochettino flet për transferimin e mundshëm të Kane te Chelsea

Pochettino flet për transferimin e mundshëm të Kane te Chelsea

Premier League
Lojtarët e Chelseat në një surprizë ‘të tmerrshme’: Si duken stërvitjet parasezonale nën drejtimin e Mauricio Pochettinos

Lojtarët e Chelseat në një surprizë ‘të tmerrshme’: Si duken stërvitjet parasezonale nën drejtimin e Mauricio Pochettinos

Premier League
Pochettino flet si trajner i Chelseat: Këtu është kulturë fitoreje

Pochettino flet si trajner i Chelseat: Këtu është kulturë fitoreje

Premier League
Dy problemet që Pochettino dhe Boehly duhet t’i zgjidhin te Chelsea

Dy problemet që Pochettino dhe Boehly duhet t’i zgjidhin te Chelsea

Premier League
Pochettino mbërrin në terrenin stërvitor të Chelsea

Pochettino mbërrin në terrenin stërvitor të Chelsea

Premier League
Si e ndihmoi Sadio Mane, Chelsean në transferimin e Nicolas Jackson

Si e ndihmoi Sadio Mane, Chelsean në transferimin e Nicolas Jackson

Premier League
Mësohet se kur do të mund të luajë sërish Armando Broja

Mësohet se kur do të mund të luajë sërish Armando Broja

Premier League