LAJMI I FUNDIT:

Mattia Perin

70 Artikuj

Genoa i cakton çmimin e largimit portierit Perin

Genoa i cakton çmimin e largimit portierit Perin

Serie A
Perin shihet si zëvendësues i Alisson te Roma

Perin shihet si zëvendësues i Alisson te Roma

Serie A
Genoa 0-1 Milan, notat e lojtarëve

Genoa 0-1 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Perin për vdekjen e Astorit: Nuk mund të besoj se është e vërtetë, do të mbaj mend me buzëqeshje në fytyrë

Perin për vdekjen e Astorit: Nuk mund të besoj se është e vërtetë, do të mbaj mend me buzëqeshje në fytyrë

Serie A
Napoli në kërkim të një portieri, tre emra të njohur për portën kryesuesve të Serie A

Napoli në kërkim të një portieri, tre emra të njohur për portën kryesuesve të Serie A

Serie A
Vetëm Perin më i mirë se Strakosha në Evropë

Vetëm Perin më i mirë se Strakosha në Evropë

Serie A
Milan 0-0 Genoa, notat e lojtarëve (Foto)

Milan 0-0 Genoa, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Milani dhe Napoli në ‘luftë’ për Perinin

Milani dhe Napoli në ‘luftë’ për Perinin

Serie A
Perin afër Milanit

Perin afër Milanit

Serie A
Genoa: Perin do kalojë këtë javë te Milani

Genoa: Perin do kalojë këtë javë te Milani

Serie A
Milani i afrohet Perinit, Genoa ia tregon çmimin

Milani i afrohet Perinit, Genoa ia tregon çmimin

Serie A
Milani me të gjitha forcat pas Perinit, ofron edhe futbollistë në shkëmbim

Milani me të gjitha forcat pas Perinit, ofron edhe futbollistë në shkëmbim

Serie A
Pas vendimit të Donnarummas, Milani vihet pas tre portierëve (Foto)

Pas vendimit të Donnarummas, Milani vihet pas tre portierëve (Foto)

Serie A
Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Kështu do të dukej Genoa nëse nuk do të shiste lojtarët më të mirë në vitet e fundit (Foto)

Serie A
Interi në verë do të jetë i liruar nga FPF, tashmë kanë disa ide rreth transferimeve

Interi në verë do të jetë i liruar nga FPF, tashmë kanë disa ide rreth transferimeve

Serie A
Perin te gjiganti italian

Perin te gjiganti italian

Serie A
Nëse largohet Handanovic, te Interi vjen Perin

Nëse largohet Handanovic, te Interi vjen Perin

Serie A
“Ky portier i ri është më i mirë se Donnarumma”

“Ky portier i ri është më i mirë se Donnarumma”

Serie A
Këta 13 super lojtarë do të mungojnë në EURO 2016 (Foto)

Këta 13 super lojtarë do të mungojnë në EURO 2016 (Foto)

Futboll
Interi shet Handanovin, ja pasardhësit e tij

Interi shet Handanovin, ja pasardhësit e tij

Serie A
Perin drejt Romës apo Interit

Perin drejt Romës apo Interit

Serie A
Zbulohet çmimi i Mattia Perin

Zbulohet çmimi i Mattia Perin

Serie A