LAJMI I FUNDIT:

Mattia Perin

70 Artikuj

Juventusi po punon edhe në shitje, gjashtë yjet që po iu kërkohet një mjedis i ri

Juventusi po punon edhe në shitje, gjashtë yjet që po iu kërkohet një mjedis i ri

Serie A
Portieri i Juventusit dështon në teste mjekësore te Benfica, kthehet në Itali edhe për pesë muaj

Portieri i Juventusit dështon në teste mjekësore te Benfica, kthehet në Itali edhe për pesë muaj

Serie A
Dy skuadrat portugeze e duan Perinin, portieri italian preferon qëndrimin në Serie A

Dy skuadrat portugeze e duan Perinin, portieri italian preferon qëndrimin në Serie A

Serie A
Juventusi ofron Perinin ose Cuadradon plus para për Zaniolon

Juventusi ofron Perinin ose Cuadradon plus para për Zaniolon

Serie A
Romës i ofrohet mundësia të transferojë Perinin nga Juventusi

Romës i ofrohet mundësia të transferojë Perinin nga Juventusi

Serie A
Spal 2-1 Juventus: Notat e lojtarëve, Cuadrado më i miri te Zonja e Vjetër

Spal 2-1 Juventus: Notat e lojtarëve, Cuadrado më i miri te Zonja e Vjetër

Serie A
Juventus 3-3 Parma, notat e lojtarëve

Juventus 3-3 Parma, notat e lojtarëve

Serie A
Nga Verratti të Insigne: Nëntë lojtarët që shkëlqyen te Pescara dhe ju mund të mos e keni ditur

Nga Verratti të Insigne: Nëntë lojtarët që shkëlqyen te Pescara dhe ju mund të mos e keni ditur

Serie A
Sa shumë yje në Bernabeu për finalen River-Boca, por e gjithë vëmendja te Messi

Sa shumë yje në Bernabeu për finalen River-Boca, por e gjithë vëmendja te Messi

Ndërkombëtare
Lojtarët e ri të Juventusit dalin të këndojnë para shokëve, nuk mungon as këndimi i Ronaldos

Lojtarët e ri të Juventusit dalin të këndojnë para shokëve, nuk mungon as këndimi i Ronaldos

Serie A
Juve në një nivel tjetër, skuadra e tyre rezervë ka kualitete për një vend në top katërshe

Juve në një nivel tjetër, skuadra e tyre rezervë ka kualitete për një vend në top katërshe

Serie A
Perin: Ia premtova Bonuccit numrin 19 nëse kthehet

Perin: Ia premtova Bonuccit numrin 19 nëse kthehet

Serie A
Juventusi po përgatitet për ta pushtuar Evropën – Blerjet e mëdha të Zonjës së Vjetër dhe dy formacione me të cilat pritet të luajë

Juventusi po përgatitet për ta pushtuar Evropën – Blerjet e mëdha të Zonjës së Vjetër dhe dy formacione me të cilat pritet të luajë

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Mattia Perin kalon te Juventusi

Zyrtare: Mattia Perin kalon te Juventusi

Serie A
Perin te Juventusi për teste mjekësore

Perin te Juventusi për teste mjekësore

Serie A
Perrin arrin marrëveshje me Juventusin?

Perrin arrin marrëveshje me Juventusin?

Serie A
Arrihet marrëveshja mes klubeve, Perin do t’i bashkohet Juventusit

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Perin do t’i bashkohet Juventusit

Serie A
Juventusi gati të harxhojë 230 milionë euro – Nga Morata te Kovacic e Can, këto janë gjashtë blerjet që po tentohen

Juventusi gati të harxhojë 230 milionë euro – Nga Morata te Kovacic e Can, këto janë gjashtë blerjet që po tentohen

Serie A
Oferta e lartë e Juventusit për Perinin, i ofron tre lojtarë për ta rrëmbyer portierin italian

Oferta e lartë e Juventusit për Perinin, i ofron tre lojtarë për ta rrëmbyer portierin italian

Serie A
Marotta: Juventusi dëshiron Perinin dhe Darmianin

Marotta: Juventusi dëshiron Perinin dhe Darmianin

Serie A
Perin: Me kënaqësi do t’ju bashkohesha Juventusit

Perin: Me kënaqësi do t’ju bashkohesha Juventusit

Serie A
Presidenti i Genoas, Preziosi: Perin mund të largohet drejt Juventusit apo Napolit

Presidenti i Genoas, Preziosi: Perin mund të largohet drejt Juventusit apo Napolit

Serie A
Perin ka marrëveshje me Juventusin

Perin ka marrëveshje me Juventusin

Serie A
Perin: Mund të largohem

Perin: Mund të largohem

Serie A