LAJMI I FUNDIT:

Matthijs de Ligt

404 Artikuj

Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Zbulohen pagat e futbollistëve më të paguar në ‘top 5’ ligat evropiane – Neymar ‘mbret’ i Ligue 1, Bale në La Liga dhe Ronaldo në Ligën Premier

Shkumbin Pireva
Nga tifozët, bashkëlojtarët e trajneri – të gjithë te Juve të hidhëruar me Rabiot

Nga tifozët, bashkëlojtarët e trajneri – të gjithë te Juve të hidhëruar me Rabiot

Liga e Kampionëve
Cannavaro me lëvdata për De Ligt, por nuk e konsideron Juven favorit ndaj Villarrealit

Cannavaro me lëvdata për De Ligt, por nuk e konsideron Juven favorit ndaj Villarrealit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Juventus 1-1 Torino: De Ligt e Mandragora më të mirët

Notat e lojtarëve, Juventus 1-1 Torino: De Ligt e Mandragora më të mirët

Serie A
Barcelona me propozim interesant për Juven, ofron para dhe një futbollist për De Ligt

Barcelona me propozim interesant për Juven, ofron para dhe një futbollist për De Ligt

La Liga
Zbulohet prapaskena se si Pique i kishte thënë De Ligtit të mos transferohej te Barcelona

Zbulohet prapaskena se si Pique i kishte thënë De Ligtit të mos transferohej te Barcelona

La Liga
Gullit: De Ligt mund ta ndihmojë Bayernin, Haaland duhet të bashkohet me Liverpoolin

Gullit: De Ligt mund ta ndihmojë Bayernin, Haaland duhet të bashkohet me Liverpoolin

Ndërkombëtare
De Ligt bëhet objektivi kryesor i Chelseat, Juve shënjestron dyshen e Bluve

De Ligt bëhet objektivi kryesor i Chelseat, Juve shënjestron dyshen e Bluve

Ndërkombëtare
E ardhmja e tij mes Spanjës dhe Anglisë, Juve gati ta shes Matthijs de Ligt

E ardhmja e tij mes Spanjës dhe Anglisë, Juve gati ta shes Matthijs de Ligt

Serie A
Chelsea udhëheq garën për De Ligt, Juve kërkon mbrojtës që u përfundojnë kontratat

Chelsea udhëheq garën për De Ligt, Juve kërkon mbrojtës që u përfundojnë kontratat

Premier League
Bayerni e bën prioritet transferimin e De Ligt

Bayerni e bën prioritet transferimin e De Ligt

Bundesliga
Juventusi i vendos çmimin e largimit mbrojtësit De Ligt

Juventusi i vendos çmimin e largimit mbrojtësit De Ligt

Serie A
De Ligt: Juventusit i mungon një ‘vrasës’ si Cristiano Ronaldo

De Ligt: Juventusit i mungon një ‘vrasës’ si Cristiano Ronaldo

Serie A
Barcelona mund të përfitojë nga një klauzolë e veçantë e vënë nga Raiola për De Ligt

Barcelona mund të përfitojë nga një klauzolë e veçantë e vënë nga Raiola për De Ligt

La Liga
Sikurse me shitjen e Zidane në vitin 2001 – Juventusi planifikon të shes De Ligin për të afruar tre yje në skuadër

Sikurse me shitjen e Zidane në vitin 2001 – Juventusi planifikon të shes De Ligin për të afruar tre yje në skuadër

Serie A
Plani i Barcelonës për të transferuar De Ligtin nga Juventusi

Plani i Barcelonës për të transferuar De Ligtin nga Juventusi

La Liga
Barcelona nuk dorëzohet për transferimin e De Ligt

Barcelona nuk dorëzohet për transferimin e De Ligt

La Liga
Raiola dëshiron ta transferojë De Ligtin te Barcelona

Raiola dëshiron ta transferojë De Ligtin te Barcelona

La Liga
Raiola përmend tri klube jashtë Ligës Premier të interesuara për De Ligt

Raiola përmend tri klube jashtë Ligës Premier të interesuara për De Ligt

Serie A
Raiola konfirmon se De Ligt është i gatshëm të largohet nga Juventusi – Chelsea e City ‘fërkojnë duart’

Raiola konfirmon se De Ligt është i gatshëm të largohet nga Juventusi – Chelsea e City ‘fërkojnë duart’

Serie A
Largimi i Ronaldos nga Juventusi e lë De Ligtin si lojtarin më të paguar në Serie A – këta janë 10 përfituesit më të mëdhenj

Largimi i Ronaldos nga Juventusi e lë De Ligtin si lojtarin më të paguar në Serie A – këta janë 10 përfituesit më të mëdhenj

Serie A
Mino Riola flet për situatën e Donnarummas dhe De Ligtit

Mino Riola flet për situatën e Donnarummas dhe De Ligtit

Ndërkombëtare
Chelsea do të bëhet skuadër ‘e frikshme’ nëse realizon pesë transferime – Tuchel e ka planin që mund t’ua sjellë tripletën

Chelsea do të bëhet skuadër ‘e frikshme’ nëse realizon pesë transferime – Tuchel e ka planin që mund t’ua sjellë tripletën

Premier League
De Ligt, Kounde dhe Insigne: Chelsea po projekton skuadrën e ëndrrave me ndryshimet që do t’i bëjë

De Ligt, Kounde dhe Insigne: Chelsea po projekton skuadrën e ëndrrave me ndryshimet që do t’i bëjë

Premier League