LAJMI I FUNDIT:

Matthijs de Ligt

404 Artikuj

Bayerni përgatit ofertën për ta bërë De Ligt nënshkrimin e tyre më të shtrenjtë ndonjëherë

Bayerni përgatit ofertën për ta bërë De Ligt nënshkrimin e tyre më të shtrenjtë ndonjëherë

Bundesliga
Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Shkumbin Pireva
Situata e De Ligt – Juventusi refuzon ofertën e Bayern Munichut, para plus lojtar

Situata e De Ligt – Juventusi refuzon ofertën e Bayern Munichut, para plus lojtar

Serie A
Juventusi në bisedime me klubet e interesuara për De Ligt, por po ashtu po punon edhe për zëvendësuesin

Juventusi në bisedime me klubet e interesuara për De Ligt, por po ashtu po punon edhe për zëvendësuesin

Serie A
Chelsea shqetësohet nga Bayerni për De Ligt, përqendrim i plotë te Ake

Chelsea shqetësohet nga Bayerni për De Ligt, përqendrim i plotë te Ake

Premier League
Bayerni nis bisedimet me Juventusin për De Ligt

Bayerni nis bisedimet me Juventusin për De Ligt

Bundesliga
Juventusi ka katër opsione për zëvendësimin e De Ligt

Juventusi ka katër opsione për zëvendësimin e De Ligt

Serie A
Chelsea me ofertë të re për De Ligt

Chelsea me ofertë të re për De Ligt

Premier League
Juventusi beson se Chelsea do të paguajë çmimin e kërkuar për De Ligt

Juventusi beson se Chelsea do të paguajë çmimin e kërkuar për De Ligt

Ndërkombëtare
Chelsea dhe De Ligt duan ta finalizojnë marrëveshjen sa më parë – Juventusi ulë çmimin

Chelsea dhe De Ligt duan ta finalizojnë marrëveshjen sa më parë – Juventusi ulë çmimin

Premier League
Chelsea-De Ligt: Juventusi përditëson situatën e holandezit

Chelsea-De Ligt: Juventusi përditëson situatën e holandezit

Serie A
Epoka e Boehlyt te Chelsea pritet të nisë me gjashtë top transferime – formacioni i bluve duket i “frikshëm” për çdo skuadër

Epoka e Boehlyt te Chelsea pritet të nisë me gjashtë top transferime – formacioni i bluve duket i “frikshëm” për çdo skuadër

Premier League
Përse nuk ka kuptim për Juventusin shkëmbimi i De Ligt me Wernerin, plus para

Përse nuk ka kuptim për Juventusin shkëmbimi i De Ligt me Wernerin, plus para

Premier League
Chelsea hap bisedimet me Juventusin për De Ligt, anglezët të gatshëm të ofrojnë edhe një sulmues

Chelsea hap bisedimet me Juventusin për De Ligt, anglezët të gatshëm të ofrojnë edhe një sulmues

Serie A
Juventusi ende nuk ka rinovuar me De Ligt, klube të njohura evropiane pas tij

Juventusi ende nuk ka rinovuar me De Ligt, klube të njohura evropiane pas tij

Serie A
De Ligt objektivi kryesor i Chelseat për mbrojtjen

De Ligt objektivi kryesor i Chelseat për mbrojtjen

Serie A
Chelsea ka tre yje të mbrojtjes si objektiva të mëdha gjatë verës

Chelsea ka tre yje të mbrojtjes si objektiva të mëdha gjatë verës

Premier League
De Ligt konfirmon bisedimet me Juven, por nuk ngutet dhe thotë se nuk ka ende marrëveshje

De Ligt konfirmon bisedimet me Juven, por nuk ngutet dhe thotë se nuk ka ende marrëveshje

Serie A
Juventusi synon ta blindojë De Ligt, holandezi ka dy opsione për kontratë të re

Juventusi synon ta blindojë De Ligt, holandezi ka dy opsione për kontratë të re

Serie A
Liverpooli dhe Chelsea duan transferimin e mbrojtësit De Ligt

Liverpooli dhe Chelsea duan transferimin e mbrojtësit De Ligt

Premier League
Pogba, Di Maria dhe Perisic – Formacioni i mundshëm i Juventusit në sezonin e ri

Pogba, Di Maria dhe Perisic – Formacioni i mundshëm i Juventusit në sezonin e ri

Serie A
Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Nga Ibrahimovic te Pogba, Haaland e De Ligt, lojtarët që menaxhoheshin nga Raiola kanë marrë tanimë vendimin se çfarë do të bëjnë në të ardhmen

Ndërkombëtare
Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Mino Raiola ka ndërruar jetë – ai kishte nën menaxhim disa nga futbollistët më të mirë në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Cagliari 1-2 Juventus: De Ligt shkëlqeu në këtë takim

Notat e lojtarëve, Cagliari 1-2 Juventus: De Ligt shkëlqeu në këtë takim

Serie A