LAJMI I FUNDIT:

Matthijs de Ligt

400 Artikuj

Nunez, Raphinha, Sterling: Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë për çdo pozicion deri më tani në këtë afat kalimtar

Nunez, Raphinha, Sterling: Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë për çdo pozicion deri më tani në këtë afat kalimtar

Driton Gajraku
Kimmich: Lewandowskin duhet ta zëvendësojmë kolektivisht, Mane nuk do të shënojë 40 apo 50 gola

Kimmich: Lewandowskin duhet ta zëvendësojmë kolektivisht, Mane nuk do të shënojë 40 apo 50 gola

Bundesliga
Mane dhe De Ligt gjejnë golat e parë me Bayern Munich, bavarezët marrin fitore të thellë ndaj DC United

Mane dhe De Ligt gjejnë golat e parë me Bayern Munich, bavarezët marrin fitore të thellë ndaj DC United

Bundesliga
Investimet marramendëse të Bayern Munich në mbrojtje: Miliona euro të harxhuara, blerjet e mëdha të klubit janë vetëm në këtë repart

Investimet marramendëse të Bayern Munich në mbrojtje: Miliona euro të harxhuara, blerjet e mëdha të klubit janë vetëm në këtë repart

Bundesliga
Sa i frikshëm mund të jetë Bayerni me këtë formacion dhe me transferimet që kanë realizuar: Bavarezët për tripletë?

Sa i frikshëm mund të jetë Bayerni me këtë formacion dhe me transferimet që kanë realizuar: Bavarezët për tripletë?

Bundesliga
De Ligt zbulon emrin e personit që ia sugjeroi transferimin te Bayern Munichu

De Ligt zbulon emrin e personit që ia sugjeroi transferimin te Bayern Munichu

Bundesliga
Lamtumira e De Ligt për tifozët e Juventusit

Lamtumira e De Ligt për tifozët e Juventusit

Serie A
Zyrtare: De Ligt nënshkruan për Bayernin

Zyrtare: De Ligt nënshkruan për Bayernin

Bundesliga
De Ligt arrin për testet mjekësore te Bayerni

De Ligt arrin për testet mjekësore te Bayerni

Bundesliga
De Ligt niset drejt Munichut për të kompletuar transferimin te Bayerni

De Ligt niset drejt Munichut për të kompletuar transferimin te Bayerni

Bundesliga
Dalin detajet e kontratës së De Ligt te Bayerni

Dalin detajet e kontratës së De Ligt te Bayerni

Bundesliga
Arrihet marrëveshja verbale mes Bayernit dhe Juventusit për De Ligt

Arrihet marrëveshja verbale mes Bayernit dhe Juventusit për De Ligt

Bundesliga
Bayern Munichu konfirmon se De Ligt dëshiron të transferohet te klubi i tyre

Bayern Munichu konfirmon se De Ligt dëshiron të transferohet te klubi i tyre

Bundesliga
Drejtori i Bayernit, Salihamidzic flet për situatën e De Ligt dhe Lewandowskit

Drejtori i Bayernit, Salihamidzic flet për situatën e De Ligt dhe Lewandowskit

Bundesliga
Juventusi pret ofertën e përmirësuar të Bayernit për De Ligt, sfidon Interin për Bremer

Juventusi pret ofertën e përmirësuar të Bayernit për De Ligt, sfidon Interin për Bremer

Serie A
Bayerni shumë larg nga ajo çfarë kërkon Juventusi për De Ligt – dalin detajet

Bayerni shumë larg nga ajo çfarë kërkon Juventusi për De Ligt – dalin detajet

Bundesliga
Salihamidzic zbarkon në Torino, synon ta rikthehet në Munich së bashku me De Ligt

Salihamidzic zbarkon në Torino, synon ta rikthehet në Munich së bashku me De Ligt

Bundesliga
Dalin detajet e kontratës së De Ligt te Bayerni: Holandezi ndër më të paguarit në Evropë

Dalin detajet e kontratës së De Ligt te Bayerni: Holandezi ndër më të paguarit në Evropë

Bundesliga
City eklipson Chelsean dhe Bayernin me ofertën për De Ligt

City eklipson Chelsean dhe Bayernin me ofertën për De Ligt

Premier League
Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Juventusi ka shpenzuar 815 milionë euro në pesë vjet në përpjekje për të fituar Ligën e Kampionëve

Serie A
Bayerni përgatit ofertën për ta bërë De Ligt nënshkrimin e tyre më të shtrenjtë ndonjëherë

Bayerni përgatit ofertën për ta bërë De Ligt nënshkrimin e tyre më të shtrenjtë ndonjëherë

Bundesliga
Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Ronaldo, Sterling dhe De Ligt – ekipi potencial i Chelseat në sezonin 2022/23 është i frikshëm

Shkumbin Pireva
Situata e De Ligt – Juventusi refuzon ofertën e Bayern Munichut, para plus lojtar

Situata e De Ligt – Juventusi refuzon ofertën e Bayern Munichut, para plus lojtar

Serie A
Juventusi në bisedime me klubet e interesuara për De Ligt, por po ashtu po punon edhe për zëvendësuesin

Juventusi në bisedime me klubet e interesuara për De Ligt, por po ashtu po punon edhe për zëvendësuesin

Serie A