LAJMI I FUNDIT:
Matthias Ginter

Matthias Ginter

21 Artikuj

Dhjetë lojtarët e lirë më të vlerësuar në treg: Mbappe, Dybala, Pogba e Dembele – kushtojnë miliona, por janë falas për këtë vetë

Dhjetë lojtarët e lirë më të vlerësuar në treg: Mbappe, Dybala, Pogba e Dembele – kushtojnë miliona, por janë falas për këtë vetë

Ndërkombëtare
Bayerni po i prin garës për transferimin e Ginter

Bayerni po i prin garës për transferimin e Ginter

Bundesliga
Ginter dhe Zakaria do të largohen nga Borussia Monchengladbach, shumë klube pas dyshes

Ginter dhe Zakaria do të largohen nga Borussia Monchengladbach, shumë klube pas dyshes

Bundesliga
Newcastle përpilon një listë dëshirash me pesë lojtarë që synon t’i transferojë në janar

Newcastle përpilon një listë dëshirash me pesë lojtarë që synon t’i transferojë në janar

Premier League
Barcelona projekton transferimin e mbrojtësit gjerman Ginter

Barcelona projekton transferimin e mbrojtësit gjerman Ginter

Bundesliga
Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

Roberto Carlos, Dani Alves, Jordi Alba: Mbrojtësit më produktiv në çdo sezon që nga edicioni 1999/2000

Ndërkombëtare
Interi favorit para Barcelonës për transferimin e Matthias Ginter

Interi favorit para Barcelonës për transferimin e Matthias Ginter

Serie A
Real Madridi do të transferojë një mbrojtës qendror, ka pesë emra në listë

Real Madridi do të transferojë një mbrojtës qendror, ka pesë emra në listë

La Liga
Interi mendon të përforcohet nga Bundesliga, kërkojnë dy lojtarë me parametra zero

Interi mendon të përforcohet nga Bundesliga, kërkojnë dy lojtarë me parametra zero

Serie A
Reali dëshiron transferimin e Ginter me parametra zero

Reali dëshiron transferimin e Ginter me parametra zero

Bundesliga
Bayerni në bisedime me Ginter, mbrojtësi pritet t’iu bashkohet verën e ardhshme si transferim i lirë

Bayerni në bisedime me Ginter, mbrojtësi pritet t’iu bashkohet verën e ardhshme si transferim i lirë

Bundesliga
Chelsea dhe Atletico duelojnë për mbrojtësin gjerman Ginter

Chelsea dhe Atletico duelojnë për mbrojtësin gjerman Ginter

Premier League
Gjermania kualifikohet në Evropian pas fitores së thellë ndaj Bjellorusisë

Gjermania kualifikohet në Evropian pas fitores së thellë ndaj Bjellorusisë

Përfaqësueset
Gjermani Ginter shënoi një supergol me thembër ndaj Bjellorusisë

Gjermani Ginter shënoi një supergol me thembër ndaj Bjellorusisë

Përfaqësueset
“Fabrika e parave” e mban emrin e Borussia Dortmundit – 400 milionë euro shitje në pesë vite me yje si Dembele, Aubameyang e Pulisic

“Fabrika e parave” e mban emrin e Borussia Dortmundit – 400 milionë euro shitje në pesë vite me yje si Dembele, Aubameyang e Pulisic

Bundesliga
Low publikon listën, nuk e tubon Mustafin

Low publikon listën, nuk e tubon Mustafin

Përfaqësueset
Gladbach 2-1 Bayern, notat e lojtarëve (Foto)

Gladbach 2-1 Bayern, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Monchengladbach ia shkakton humbjen e dytë sezonale Bayernit (Video)

Monchengladbach ia shkakton humbjen e dytë sezonale Bayernit (Video)

Bundesliga
Lojtarët e BVB reagojnë ndaj UEFA-s: Askush nuk mund të luante pas asaj që ndodhi, ne jemi njerëz

Lojtarët e BVB reagojnë ndaj UEFA-s: Askush nuk mund të luante pas asaj që ndodhi, ne jemi njerëz

Liga e Kampionëve
Formacioni i mundshëm i BVB-së në vitin 2020 (Foto)

Formacioni i mundshëm i BVB-së në vitin 2020 (Foto)

Bundesliga
Futbollistët me pasimet më të sakta në Bundesliga këtë vit (Foto)

Futbollistët me pasimet më të sakta në Bundesliga këtë vit (Foto)

Bundesliga