LAJMI I FUNDIT:

Materniteti

15 Artikuj

Vdekja e nënës së re dy ditë pas daljes nga materniteti në Tiranë, reagon spitali

Vdekja e nënës së re dy ditë pas daljes nga materniteti në Tiranë, reagon spitali

Shqipëri
Lindi foshnjën katër ditë më parë, ndërron jetë 29-vjeçarja në Tiranë

Lindi foshnjën katër ditë më parë, ndërron jetë 29-vjeçarja në Tiranë

Shqipëri
Nëna e re shpëton nga një tumor i rrallë pesë kilogram, mjekët në Tiranë realizojnë ndërhyrjen me sukses

Nëna e re shpëton nga një tumor i rrallë pesë kilogram, mjekët në Tiranë realizojnë ndërhyrjen me sukses

Shqipëri
Stili i mahnitshëm i maternitetit të Emma Roberts

Stili i mahnitshëm i maternitetit të Emma Roberts

Modë
Sa kohë i duhet trupit të femrës që të këndellet plotësisht nga shtatzënia

Sa kohë i duhet trupit të femrës që të këndellet plotësisht nga shtatzënia

Për nënat
Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Reagimet e ndryshme të adoleshentes, derisa e shikonte motrën që sillte në jetë një fëmijë (Video)

Fun Lajme
Ismajli: MSH-ja s’ka mbyll asnjë maternitet, por komunat

Ismajli: MSH-ja s’ka mbyll asnjë maternitet, por komunat

Shëndetësi
Saranda me spital dhe maternitet të ri pas një kohe të gjatë (Video)

Saranda me spital dhe maternitet të ri pas një kohe të gjatë (Video)

Shqipëri
Gruas 62-vjeçare i bie të fikët, policia shqiptare e çon në maternitet (Video)

Gruas 62-vjeçare i bie të fikët, policia shqiptare e çon në maternitet (Video)

Shqipëri
Vdes gjatë lindjes një foshnjë në Tiranë, dyshime për mjekim të pakujdesshëm

Vdes gjatë lindjes një foshnjë në Tiranë, dyshime për mjekim të pakujdesshëm

Kronika e Zezë
Heroina boshnjake që gjatë luftës shtëpinë e shndërroi në maternitet: Në duart e saj lindën 11 mijë foshnje, asnjë nënë e asnjë bebe nuk vdiq!

Heroina boshnjake që gjatë luftës shtëpinë e shndërroi në maternitet: Në duart e saj lindën 11 mijë foshnje, asnjë nënë e asnjë bebe nuk vdiq!

Nga Bota
Mustafa përuroi pllakën e Maternitetit në ‘Kodrën e Trimave’

Mustafa përuroi pllakën e Maternitetit në ‘Kodrën e Trimave’

Kosovë
I jepet lamtumira 35-vjeçares Aida Çajku dhe foshnjës së saj

I jepet lamtumira 35-vjeçares Aida Çajku dhe foshnjës së saj

Shqipëri
Çfarë e shkaktoi vdekjen e dyfishtë në maternitet? Mjekët akuzojnë kolegët (Video)

Çfarë e shkaktoi vdekjen e dyfishtë në maternitet? Mjekët akuzojnë kolegët (Video)

Kronika e Zezë
Tiranë, e mitura lind fëmijën dhe e braktis në maternitet

Tiranë, e mitura lind fëmijën dhe e braktis në maternitet

Kronika e Zezë