LAJMI I FUNDIT:

Mason Mount

155 Artikuj

Man Utd do të përfshijë Maguire në ofertën e re për Mount

Man Utd do të përfshijë Maguire në ofertën e re për Mount

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Inteligjenca Artificiale parashikon se kë ka më shumë gjasa të nënshkruajë Man Utd këtë verë, krijon një listë me nëntë lojtarë

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Mason Mount duket se i ka dhënë lamtumirën Chelseat

Mason Mount duket se i ka dhënë lamtumirën Chelseat

Premier League
Manchester United refuzon të paguajë çmimin e kërkuar nga Chelsea për Mason Mount

Manchester United refuzon të paguajë çmimin e kërkuar nga Chelsea për Mason Mount

Premier League
Mason Mount favorizon transferimin te Man Utd

Mason Mount favorizon transferimin te Man Utd

Premier League
Modelja e njohur si ‘Devil Baby’ deklarohet fajtore për përndjekjen e Mason Mount dhe Billy Gilmour

Modelja e njohur si ‘Devil Baby’ deklarohet fajtore për përndjekjen e Mason Mount dhe Billy Gilmour

Po Flitet
Man Utd ka gati ofertën e madhe për Mount

Man Utd ka gati ofertën e madhe për Mount

Premier League
Rivali i madh i Chelseat synon transferimin e Mount në verë

Rivali i madh i Chelseat synon transferimin e Mount në verë

Premier League
Mount nuk pranon rinovimin, Chelsea do ta shes në verë

Mount nuk pranon rinovimin, Chelsea do ta shes në verë

Premier League
Coutinho mund të frymëzojë Mount për të marrë vendimin e transferimit te Liverpooli, historia lidhet me Pochettinon

Coutinho mund të frymëzojë Mount për të marrë vendimin e transferimit te Liverpooli, historia lidhet me Pochettinon

Premier League
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Chelsea mban bisedime me Arsenalin për shitjen e Mount

Chelsea mban bisedime me Arsenalin për shitjen e Mount

Premier League
Pesë yjet që Pochettino mund t’i largojë nga Chelsea në verë

Pesë yjet që Pochettino mund t’i largojë nga Chelsea në verë

Premier League
Arsenali i bashkohet garës për transferimin e Mason Mount

Arsenali i bashkohet garës për transferimin e Mason Mount

Premier League
Klopp po përgatitet të rindërtojë Liverpoolin – kështu mund të duket sezonin e ardhshëm

Klopp po përgatitet të rindërtojë Liverpoolin – kështu mund të duket sezonin e ardhshëm

Premier League
Real Madridi i do katër yjet e Chelseat

Real Madridi i do katër yjet e Chelseat

La Liga
‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

‘Misioni fshesa’ i Boehly – Chelsea do të shesë tetë lojtar, nuk mungojnë as yjet e ekipit në listë

Premier League
Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Liverpooli përpilon listën e ngushtë me shtatë mesfushorë pasi braktisi transferimin e Jude Bellingham

Premier League
Liverpooli do të ketë prioritet transferimin e Mason Mount

Liverpooli do të ketë prioritet transferimin e Mason Mount

Premier League
Chelsea njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Mason Mount

Chelsea njofton skuadrat e interesuara për çmimin e Mason Mount

Premier League
Shuma e majme që kërkon Chelsea, mund të jetë pengesë për largimin e Mount

Shuma e majme që kërkon Chelsea, mund të jetë pengesë për largimin e Mount

Premier League
Liverpooli mbetet favorit për transferimin e Mason Mount

Liverpooli mbetet favorit për transferimin e Mason Mount

Premier League