LAJMI I FUNDIT:

Maskë për fytyrë

53 Artikuj

Një maskë e nevojshme për fytyrën me yndyrë

Një maskë e nevojshme për fytyrën me yndyrë

Këshilla Estetike
Tendos lëkurën më mirë se botoksi: Maska prej tre përbërësve heq 10 vjet nga fytyra!

Tendos lëkurën më mirë se botoksi: Maska prej tre përbërësve heq 10 vjet nga fytyra!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Bëni maskën për fytyrën në shtëpi me shegë: Për lëkurë më të ndritshme dhe më të butë

Bëni maskën për fytyrën në shtëpi me shegë: Për lëkurë më të ndritshme dhe më të butë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Për një ten rrezatues: Bëni një maskë për fytyrën me kungull që mund të zbusë rrudhat

Për një ten rrezatues: Bëni një maskë për fytyrën me kungull që mund të zbusë rrudhat

Këshilla Estetike
Përzieni këta tre përbërës dhe do të zgjidhni problemin e skuqjes në faqe: Maska që qetëson lëkurën në mollëza

Përzieni këta tre përbërës dhe do të zgjidhni problemin e skuqjes në faqe: Maska që qetëson lëkurën në mollëza

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Largoni rrudhat me maskë veze! Bëhet shpejt dhe i rikthen lëkurës një pamje rinore

Largoni rrudhat me maskë veze! Bëhet shpejt dhe i rikthen lëkurës një pamje rinore

Këshilla Estetike
Lirë dhe lehtë: Bëni maskë nga banania

Lirë dhe lehtë: Bëni maskë nga banania

Estetikë
Zbuloni të gjitha efektet e dobishme të kefirit: Bëni vetë maskën tuaj për flokë dhe lëkurë të thatë

Zbuloni të gjitha efektet e dobishme të kefirit: Bëni vetë maskën tuaj për flokë dhe lëkurë të thatë

Këshilla Estetike
Ju duhen vetëm tri kumbulla – bëni një maskë për fytyrën tuaj shtëpi që i heq rrudhat: Mënyra më e lirë për ta rinuar lëkurën!

Ju duhen vetëm tri kumbulla – bëni një maskë për fytyrën tuaj shtëpi që i heq rrudhat: Mënyra më e lirë për ta rinuar lëkurën!

Këshilla Estetike
Studiuesit meksikanë pohojnë se kanë krijuar një maskë që neutralizon coronavirusin

Studiuesit meksikanë pohojnë se kanë krijuar një maskë që neutralizon coronavirusin

Shëndetësi Lajme
Shpëtim për lëkurën e lodhur të fytyrës: Kombinimi i këtyre dy përbërësve kthen shkëlqimin dhe elasticitetin!

Shpëtim për lëkurën e lodhur të fytyrës: Kombinimi i këtyre dy përbërësve kthen shkëlqimin dhe elasticitetin!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Maskë e thjeshtë që zbeh rrudhat dhe ngadalëson plakjen

Maskë e thjeshtë që zbeh rrudhat dhe ngadalëson plakjen

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Maska me avokado mbron nga të ftohtit

Maska me avokado mbron nga të ftohtit

Këshilla Estetike
Shikoni si mundeni vetë ta punoni maskën për fytyrë nga e cila gjoja nuk mjegullohen syzet

Shikoni si mundeni vetë ta punoni maskën për fytyrë nga e cila gjoja nuk mjegullohen syzet

Bëje vet
Si të bëni një maskë me kungull për fytyrën

Si të bëni një maskë me kungull për fytyrën

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Maska e artë nga kurkuma eliminon njollat dhe piklat

Maska e artë nga kurkuma eliminon njollat dhe piklat

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Maska e preferuar për fytyrë e Halle Berry-t përmban jogurt dhe mjaltë

Maska e preferuar për fytyrë e Halle Berry-t përmban jogurt dhe mjaltë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në shkollë me maska? Ja çfarë rekomandon OBSH!

Në shkollë me maska? Ja çfarë rekomandon OBSH!

Nga Bota
Bartni maskë pëlhure: Nëse nuk veproni kështu çdo ditë, rrezikoni pasojat në lëkurë dhe nuk ju mbrojnë nga coronavirusi!

Bartni maskë pëlhure: Nëse nuk veproni kështu çdo ditë, rrezikoni pasojat në lëkurë dhe nuk ju mbrojnë nga coronavirusi!

Këshilla mjekësore
Projekti i fundjavës: Maska që të neutralizon skuqjen e lëkurës nga plazhi

Projekti i fundjavës: Maska që të neutralizon skuqjen e lëkurës nga plazhi

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Bëjeni vetë: Piling për fytyrë për të cilin ju janë të nevojshëm vetëm dy artikuj

Bëjeni vetë: Piling për fytyrë për të cilin ju janë të nevojshëm vetëm dy artikuj

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Lëkurë si bebe: Çfarë ju u duhet për një maskë në kushte shtëpie

Lëkurë si bebe: Çfarë ju u duhet për një maskë në kushte shtëpie

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Shallet më të bukur që mund të përdoren si maskë për fytyrën dhe flokët

Shallet më të bukur që mund të përdoren si maskë për fytyrën dhe flokët

Keshilla Modë
Halle Berry çdo ditë e qet në fytyrë këtë maskë: Ka katër përbërës më të zakonshëm, mirëpo aktorja betohet në të!

Halle Berry çdo ditë e qet në fytyrë këtë maskë: Ka katër përbërës më të zakonshëm, mirëpo aktorja betohet në të!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin