LAJMI I FUNDIT:

Maryland

67 Artikuj

E injoroi paralajmërimin, kali shqelmon turistin

E injoroi paralajmërimin, kali shqelmon turistin

Nga Bota
Droni me algoritmin special që i mundëson të shmangë gati çdo gjë që i hidhet (Video)

Droni me algoritmin special që i mundëson të shmangë gati çdo gjë që i hidhet (Video)

Lajme Teknologji
“Si e re”: Në SHBA zbulohet një veturë Yugo, që kishte qëndruar në një garazh për 31 vjet (Foto)

“Si e re”: Në SHBA zbulohet një veturë Yugo, që kishte qëndruar në një garazh për 31 vjet (Foto)

Auto Lajme
Policia vihet pas mamasë amerikane që “kërkonte” të dashur për djalin (Foto)

Policia vihet pas mamasë amerikane që “kërkonte” të dashur për djalin (Foto)

Interesante
Burri nga Maryland fitoi dy herë në lotari duke përdorur datën e vdekjes së nënës

Burri nga Maryland fitoi dy herë në lotari duke përdorur datën e vdekjes së nënës

Interesante
Stetoskopi digjital diagnostikon pneumoninë me 90 për qind saktësi (Video)

Stetoskopi digjital diagnostikon pneumoninë me 90 për qind saktësi (Video)

Lajme Teknologji
Pakoja e televizionit ishte e rëndë për hajnin e ngathtë, me vështirësi e futi në veturë (Video)

Pakoja e televizionit ishte e rëndë për hajnin e ngathtë, me vështirësi e futi në veturë (Video)

Dështime
Tenton ta shkelë shokun me veturë, 25 vjet burg për aksident të qëllimshëm (VIDEO)

Tenton ta shkelë shokun me veturë, 25 vjet burg për aksident të qëllimshëm (VIDEO)

Nga Bota
Filmon veten duke shtypur qëllimisht me veturë shokun, amerikani dënohet me 25 vite burgim (Video, +18)

Filmon veten duke shtypur qëllimisht me veturë shokun, amerikani dënohet me 25 vite burgim (Video, +18)

Nga Bota
Tulla me të cilën deshi ta thyej dritaren për të kryer vjedhje, i kthehet dhe e godet në kokë hajnin (Video)

Tulla me të cilën deshi ta thyej dritaren për të kryer vjedhje, i kthehet dhe e godet në kokë hajnin (Video)

Dështime
Përpara iu shfaq një dritë misterioze, shoferi insiston se nuk ishte nga ndonjë veturë (Video)

Përpara iu shfaq një dritë misterioze, shoferi insiston se nuk ishte nga ndonjë veturë (Video)

Interesante
Fotografinë e burrit që flinte gjatë udhëtimit, gruaja e tij kërkoi ta editojnë që t’i tregojë se ‘çfarë ka humbur’ (Foto)

Fotografinë e burrit që flinte gjatë udhëtimit, gruaja e tij kërkoi ta editojnë që t’i tregojë se ‘çfarë ka humbur’ (Foto)

Fun Lajme
Pasojat e motit të keq, rrugët shndërrohen në “lumenj të rrëmbyer” në Ellicott City, Maryland (Video)

Pasojat e motit të keq, rrugët shndërrohen në “lumenj të rrëmbyer” në Ellicott City, Maryland (Video)

Nga Bota
Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Ngjarje
Mërzitet që nuk do të ketë një vëlla të vogël, reagimi i vogëlushit është shumë qesharak (Video)

Mërzitet që nuk do të ketë një vëlla të vogël, reagimi i vogëlushit është shumë qesharak (Video)

Fun Lajme
Një mos-koordinim paraprak, bën që Trump ta ‘ndjek’ Melaninë nga foltorja (Video)

Një mos-koordinim paraprak, bën që Trump ta ‘ndjek’ Melaninë nga foltorja (Video)

Yjet
Krim brenda familjes, burri vret gruan, djalin e më pas veten

Krim brenda familjes, burri vret gruan, djalin e më pas veten

Nga Bota
Vallëzimi i parë i këtyre të sapomartuarve, dallon shumë nga të tjerët (Video)

Vallëzimi i parë i këtyre të sapomartuarve, dallon shumë nga të tjerët (Video)

Fun Lajme
Tri sulme në dy ditë: Vrau ish-gruan e tij dhe vazhdoi më tej! (Video)

Tri sulme në dy ditë: Vrau ish-gruan e tij dhe vazhdoi më tej! (Video)

Nga Bota