LAJMI I FUNDIT:

Martyn Ford

29 Artikuj

Njeriu më i frikshëm në Planet shtyu me arrogancë një person në palestër – vërshohet me komente negative

Njeriu më i frikshëm në Planet shtyu me arrogancë një person në palestër – vërshohet me komente negative

Sportet Luftarake
Ndryshim drastik nga ‘Njeriu më i frikshëm në botë’ – dyfishim në masën muskulore

Ndryshim drastik nga ‘Njeriu më i frikshëm në botë’ – dyfishim në masën muskulore

Sportet Luftarake
“Njeriu më i frikshëm në Planet” i dërgon mesazh “Hulkut Iranian” pas turpërimit që pësoi në meçin debutues

“Njeriu më i frikshëm në Planet” i dërgon mesazh “Hulkut Iranian” pas turpërimit që pësoi në meçin debutues

Sportet Luftarake
Thor Bjornsson provokon “Njeriun më të frikshëm në planet” për një duel spektakolar

Thor Bjornsson provokon “Njeriun më të frikshëm në planet” për një duel spektakolar

Boks
Ikona e Man Unitedit, Patrice Evra anulon debutimin e tij në boks

Ikona e Man Unitedit, Patrice Evra anulon debutimin e tij në boks

Boks
‘Hulku iranian’ kërcënon ‘Njeriun më të frikshëm në Planet’ pas vendimit për ta anuluar meçin

‘Hulku iranian’ kërcënon ‘Njeriun më të frikshëm në Planet’ pas vendimit për ta anuluar meçin

Boks
‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ u konfirmon lajmin e hidhur tifozëve – anulohet lufta mes tij dhe Hulkut iranian

‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ u konfirmon lajmin e hidhur tifozëve – anulohet lufta mes tij dhe Hulkut iranian

Driton Gajraku
‘Hulku iranian’ shpërtheu në lot gjatë intervistës pasi prindërit refuzojnë të flasin me të shkaku i përleshjes me ‘Njeriun më të frikshëm në planet’

‘Hulku iranian’ shpërtheu në lot gjatë intervistës pasi prindërit refuzojnë të flasin me të shkaku i përleshjes me ‘Njeriun më të frikshëm në planet’

Shkumbin Pireva
E pa për herë të parë ‘live’ – “Njeriu më i frikshëm në Planet” thotë fjalë poshtëruese për Hulkun iranian rreth fizikut dhe pamjes së jashtme

E pa për herë të parë ‘live’ – “Njeriu më i frikshëm në Planet” thotë fjalë poshtëruese për Hulkun iranian rreth fizikut dhe pamjes së jashtme

Boks
Thor Bjornsson pretendon se ai do ta shpartallonte “Njeriun më të frikshëm në planet”, pasi u etiketua ‘shumë i butë’ nga ai

Thor Bjornsson pretendon se ai do ta shpartallonte “Njeriun më të frikshëm në planet”, pasi u etiketua ‘shumë i butë’ nga ai

Boks
I thanë se po e përdorë shumë “photoshopin” për ta rregulluar fizikun e tij – Hulku iranian u kundërpërgjigjet ndjekësve me një video të ‘frikshme’

I thanë se po e përdorë shumë “photoshopin” për ta rregulluar fizikun e tij – Hulku iranian u kundërpërgjigjet ndjekësve me një video të ‘frikshme’

Boks
Rivali i Hasbullahut takohet me “Njeriun më të frikshëm në planet” – dyshja bëhen viral në rrjetet sociale

Rivali i Hasbullahut takohet me “Njeriun më të frikshëm në planet” – dyshja bëhen viral në rrjetet sociale

Sporte tjera
Ndodh e papritura: Shtyhet dueli i dekadës mes Hulkut Iranian dhe “Njeriut më të frikshëm në Planet”

Ndodh e papritura: Shtyhet dueli i dekadës mes Hulkut Iranian dhe “Njeriut më të frikshëm në Planet”

Driton Gajraku
Tjetër takim, tjetër situatë e tensionuar: Hulku iranian iu vërsul keq ‘Njeriut më të frikshëm në Planet’ në konferencën për media

Tjetër takim, tjetër situatë e tensionuar: Hulku iranian iu vërsul keq ‘Njeriut më të frikshëm në Planet’ në konferencën për media

Driton Gajraku
U takuan për herë të parë, Hulku Iranian dhe ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ ishin të papërmbajtshëm

U takuan për herë të parë, Hulku Iranian dhe ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ ishin të papërmbajtshëm

Driton Gajraku
Receta se si Martyn Ford nga një adoleshent i dobët, ia doli të përvetësonte nofkën ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’

Receta se si Martyn Ford nga një adoleshent i dobët, ia doli të përvetësonte nofkën ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’

Sporte tjera
Vjen kërcënimi i parë nga Hulku iranian për ‘Njeriun më të frikshëm në Planet’

Vjen kërcënimi i parë nga Hulku iranian për ‘Njeriun më të frikshëm në Planet’

Driton Gajraku
Njeriu më i frikshëm në Planet e krahason vetën me “Terminatorin” – pas syrit të mavijosur

Njeriu më i frikshëm në Planet e krahason vetën me “Terminatorin” – pas syrit të mavijosur

Sporte tjera
E pyet se kush i kishte mavijosur kaq keq syrin, “Njeriu më i frikshëm në Planet” u jep përgjigjen ndjekësve të tij

E pyet se kush i kishte mavijosur kaq keq syrin, “Njeriu më i frikshëm në Planet” u jep përgjigjen ndjekësve të tij

Driton Gajraku
Derisa dueli i dekadës po afron – Iranian Hulk dhe Njeriu më i frikshëm në Planet po bëjnë stërvitje të ‘çmendura’

Derisa dueli i dekadës po afron – Iranian Hulk dhe Njeriu më i frikshëm në Planet po bëjnë stërvitje të ‘çmendura’

Sporte tjera
Në duelin kryesor të mbrëmjes mes “Njeriut më të Frikshëm në Botë” dhe “Hulkut Iranian”, do të boksojë edhe Patrice Evra

Në duelin kryesor të mbrëmjes mes “Njeriut më të Frikshëm në Botë” dhe “Hulkut Iranian”, do të boksojë edhe Patrice Evra

Sporte tjera
“Njeriu më i frikshëm në Planet” – Pasuria neto, aktrimi, karriera në boks dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për Martyn Ford

“Njeriu më i frikshëm në Planet” – Pasuria neto, aktrimi, karriera në boks dhe gjithçka tjetër që duhet të dini për Martyn Ford

Sporte tjera
Nga lufta e shëndetit mendor dhe anoreksisë – si u rikthye ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’

Nga lufta e shëndetit mendor dhe anoreksisë – si u rikthye ‘Njeriu më i frikshëm në Planet’

Driton Gajraku
‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ i thotë Hulkut iranian të veshë “pantallonat më të gjatë” pasi do ta godet pamëshirshëm

‘Njeriu më i frikshëm në Planet’ i thotë Hulkut iranian të veshë “pantallonat më të gjatë” pasi do ta godet pamëshirshëm

Driton Gajraku