LAJMI I FUNDIT:
Marquinhos

Marquinhos

106 Artikuj

Info

Marquinos është futbollist brazilian i lindur më 14 maj 1994.

PSG-së i thuhet se nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve shkaku i Messit, Mbappes dhe Neymarit

PSG-së i thuhet se nuk mund ta fitojë Ligën e Kampionëve shkaku i Messit, Mbappes dhe Neymarit

Ligue 1
Golashënuesit më të mirë në histori të PSG-së: Mbappe po e ndjek Cavanin

Golashënuesit më të mirë në histori të PSG-së: Mbappe po e ndjek Cavanin

Ndërkombëtare
Mbyllet pjesa e parë me rrebesh golash: Ronaldo shënon dy herë, Messi e Marquinhos nga një gol

Mbyllet pjesa e parë me rrebesh golash: Ronaldo shënon dy herë, Messi e Marquinhos nga një gol

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Zurich 1-2 Arsenal, vlerësimi i futbollistëve shqiptarë

Notat e lojtarëve: Zurich 1-2 Arsenal, vlerësimi i futbollistëve shqiptarë

Liga e Evropës
Arsenali largohet me pikë të plota nga Zurichu

Arsenali largohet me pikë të plota nga Zurichu

Liga e Evropës
PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

PSG tani ka dy formacione të klasit botëror, thellësia e skuadrës së tyre është e frikshme

Ligue 1
Trajneri i ri i PSG-së nuk e ndryshon kapitenin, por thotë se do të vendosin për zëvendësuesin e Marquinhos

Trajneri i ri i PSG-së nuk e ndryshon kapitenin, por thotë se do të vendosin për zëvendësuesin e Marquinhos

Ligue 1
L’Equipe publikon listën e lojtarëve më të paguar në Ligue 1 – e gjitha përbehet prej anëtarëve të PSG-së

L’Equipe publikon listën e lojtarëve më të paguar në Ligue 1 – e gjitha përbehet prej anëtarëve të PSG-së

Ligue 1
Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Ligue 1
Marquinhos po rinovon me PSG-në

Marquinhos po rinovon me PSG-në

Ligue 1
Pochettino para një vendimi të madh për Ramosin para ndeshjes kundër Real Madridit

Pochettino para një vendimi të madh për Ramosin para ndeshjes kundër Real Madridit

Liga e Kampionëve
L’Equipe zgjedh formacionin e vitit 2021 me yje si Benzema dhe Salah – injoron Messin, Ronaldon dhe Mbappen

L’Equipe zgjedh formacionin e vitit 2021 me yje si Benzema dhe Salah – injoron Messin, Ronaldon dhe Mbappen

Ndërkombëtare
Zbulohet oferta e Chelseat për Marquinhos

Zbulohet oferta e Chelseat për Marquinhos

Premier League
Leonardo flet për të ardhmen e Mbappes dhe Marquinhos

Leonardo flet për të ardhmen e Mbappes dhe Marquinhos

Ligue 1
Messit i bie vlera sa në vitin 2009, tani kushton 20 milionë më pak

Messit i bie vlera sa në vitin 2009, tani kushton 20 milionë më pak

Ligue 1
PSG nis bisedimet për rinovimin me Marquinhos

PSG nis bisedimet për rinovimin me Marquinhos

Ligue 1
PSG fiton me vështirësi ndaj St Etiennet me dhjetë lojtarë, Messi shkëlqen me tri asistime

PSG fiton me vështirësi ndaj St Etiennet me dhjetë lojtarë, Messi shkëlqen me tri asistime

Ligue 1
Dy formacione me lojtarët që tashmë janë konfirmuar se do luajnë në Kupën e Botës – skema të ndryshme, por të mbushura me yje

Dy formacione me lojtarët që tashmë janë konfirmuar se do luajnë në Kupën e Botës – skema të ndryshme, por të mbushura me yje

Përfaqësueset
L’Equipe zbulon prapaskenat: Messi me shokë nuk e duan Wijnaldumin në skuadër

L’Equipe zbulon prapaskenat: Messi me shokë nuk e duan Wijnaldumin në skuadër

Ligue 1
Chelsea ishte gati të ofronte 100 milionë euro për Marquinhos

Chelsea ishte gati të ofronte 100 milionë euro për Marquinhos

Ndërkombëtare
Real Madridi do të transferojë një mbrojtës qendror, ka pesë emra në listë

Real Madridi do të transferojë një mbrojtës qendror, ka pesë emra në listë

La Liga
Messi bëhet lojtari më i paguar i PSG-së, fatura e pagave të klubit francez është thjesht e çmendur

Messi bëhet lojtari më i paguar i PSG-së, fatura e pagave të klubit francez është thjesht e çmendur

Ligue 1
Katër formacionet e mundshme që PSG mund të luajë me Messin në skuadër, secili më i frikshëm se tjetri

Katër formacionet e mundshme që PSG mund të luajë me Messin në skuadër, secili më i frikshëm se tjetri

Ligue 1
Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Përfaqësueset