LAJMI I FUNDIT:
Marko Pjaca

Marko Pjaca

59 Artikuj

Info

Marko Pjaca është lindur më 6 maj 1995 në Kroaci

Futbollistët e padëshiruar të Juves ngarkojnë me 68 milionë euro buxhetin

Futbollistët e padëshiruar të Juves ngarkojnë me 68 milionë euro buxhetin

Serie A
Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Nga Kulusevski dhe Arthur te Mckennie dhe Zakaria – planet e Juventusit për 11 emrat e njohur që i ka në huazim

Serie A
Zyrtare: Pjaca huazohet nga Juventusi te Torino

Zyrtare: Pjaca huazohet nga Juventusi te Torino

Serie A
Genoa zbulon emrat e 11 futbollistëve të infektuar me COVID-19, në listë edhe shqiptari Valon Behrami

Genoa zbulon emrat e 11 futbollistëve të infektuar me COVID-19, në listë edhe shqiptari Valon Behrami

Serie A
Pjaca do të kthehet te Juventusi

Pjaca do të kthehet te Juventusi

Serie A
Juventusi planifikon spastrimin e ekipit, priten 11 largime në verë

Juventusi planifikon spastrimin e ekipit, priten 11 largime në verë

Serie A
Marko Pjaca e dëshiron rikthimin te Juventusi

Marko Pjaca e dëshiron rikthimin te Juventusi

Serie A
Cagliari gjithmonë e më afër Pjacas

Cagliari gjithmonë e më afër Pjacas

Serie A
Gjashtë lojtarët që pritet të largohen qysh në janar nga Juventusi

Gjashtë lojtarët që pritet të largohen qysh në janar nga Juventusi

Serie A
Pjaca rikthehet nga lëndimi, Juventusi pritet ta huazojë në janar

Pjaca rikthehet nga lëndimi, Juventusi pritet ta huazojë në janar

Serie A
Juve do t’i largojë tre lojtarë në janar

Juve do t’i largojë tre lojtarë në janar

Serie A
Fiorentina përforcon krahët e sulmit, nënshkruan me Pjacan dhe Mirallasin

Fiorentina përforcon krahët e sulmit, nënshkruan me Pjacan dhe Mirallasin

Premier League
Agjenti i Pjacas konfirmon se mesfushori i Juventusit do t’i bashkohet Fiorentinas

Agjenti i Pjacas konfirmon se mesfushori i Juventusit do t’i bashkohet Fiorentinas

Serie A
Pjaca do të largohet nga Juventus, pesë skuadra e duan kroatin

Pjaca do të largohet nga Juventus, pesë skuadra e duan kroatin

Serie A
Juve e ka prioritet shitjen e Higuainit

Juve e ka prioritet shitjen e Higuainit

Serie A
Valencia përfshihet në garë për Pjacan

Valencia përfshihet në garë për Pjacan

La Liga
Juventus ia ofron Pjacën, Liverpoolit

Juventus ia ofron Pjacën, Liverpoolit

Serie A
Juve e interesuar për shkëmbimin Cancelo-Pjaca

Juve e interesuar për shkëmbimin Cancelo-Pjaca

Serie A
Transferime interesante të yjeve të njohur – Menez, De Jong dhe Zarate bëhen me skuadra të reja (Foto)

Transferime interesante të yjeve të njohur – Menez, De Jong dhe Zarate bëhen me skuadra të reja (Foto)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Pjaca i Juventusit huazohet te Schalke 04

Zyrtare: Pjaca i Juventusit huazohet te Schalke 04

Bundesliga
E kryer, Schalke merr huazim Marko Pjacan

E kryer, Schalke merr huazim Marko Pjacan

Bundesliga
Juventus afër ta sigurojë Goretzkan, i ofron kroatin Pjaca skuadrës gjermane Schalke 04

Juventus afër ta sigurojë Goretzkan, i ofron kroatin Pjaca skuadrës gjermane Schalke 04

Bundesliga
Juventusi ofron para dhe Pjacan për Emre Canin

Juventusi ofron para dhe Pjacan për Emre Canin

Serie A
Juventusi mund ta huazojë Pjacan

Juventusi mund ta huazojë Pjacan

Serie A