LAJMI I FUNDIT:

Mariza Ikonomi

26 Artikuj

Mariza Ikonomi duket atraktive ndërsa ekspozon linjat e trupit gjatë pushimeve

Mariza Ikonomi duket atraktive ndërsa ekspozon linjat e trupit gjatë pushimeve

Yjet
Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Mariza Ikonomi sqaron të vërtetën e fotove me Luizin që u rikthyen në vëmendje pas hyrjes së tij në Big Brother VIP Albania

Yjet
Mariza Ikonomi tregon se përse nuk merr pjesë më në festivale: Kam më shumë për të dhënë

Mariza Ikonomi tregon se përse nuk merr pjesë më në festivale: Kam më shumë për të dhënë

Muzikë
Mariza Ikonomi: Më kanë bërë edhe lesbike!

Mariza Ikonomi: Më kanë bërë edhe lesbike!

Yjet
Mariza Ikonomi po hap një kapitull të ri në jetë

Mariza Ikonomi po hap një kapitull të ri në jetë

Yjet
Mariza Ikonomi po e shijon jetën në Karaibe

Mariza Ikonomi po e shijon jetën në Karaibe

Yjet
Mariza Ikonomi shijon pushimet luksoze në Barbuda, shfaq linjat trupore në pozat me bikini

Mariza Ikonomi shijon pushimet luksoze në Barbuda, shfaq linjat trupore në pozat me bikini

Yjet
Mariza Ikonomi pozon si Kleopatra, duket tërheqëse në imazhet e fundit

Mariza Ikonomi pozon si Kleopatra, duket tërheqëse në imazhet e fundit

Yjet
Maskimet e yjeve shqiptare për Halloween

Maskimet e yjeve shqiptare për Halloween

Yjet
Këngëtaret shqiptare duken bukur në veshjet kombëtare

Këngëtaret shqiptare duken bukur në veshjet kombëtare

Yjet
Mariza Ikonomi, konkurrentja e parë e edicionit të ri “Dancing with the stars Albania”

Mariza Ikonomi, konkurrentja e parë e edicionit të ri “Dancing with the stars Albania”

Yjet
Në ditën e gruas, Mariza Ikonomi u bën një apel të veçantë meshkujve

Në ditën e gruas, Mariza Ikonomi u bën një apel të veçantë meshkujve

Yjet
A do ta fitojë Mariza Ikonomi Festivalin e 56-të të Këngës në RTSH? (Foto/Video)

A do ta fitojë Mariza Ikonomi Festivalin e 56-të të Këngës në RTSH? (Foto/Video)

Muzikë
Habit Mariza Ikonomi: Do martohesha me moderatorin Isli Islamin (Foto)

Habit Mariza Ikonomi: Do martohesha me moderatorin Isli Islamin (Foto)

Yjet
Mariza Ikonomi shfaqet atraktive duke ekspozuar linjat në bikini (Foto)

Mariza Ikonomi shfaqet atraktive duke ekspozuar linjat në bikini (Foto)

Yjet
Katër këngëtarë të njohur festojnë sot ditëlindjen (Foto/Video)

Katër këngëtarë të njohur festojnë sot ditëlindjen (Foto/Video)

Yjet
Nëntë këngëtarë shqiptarë në rolin e moderatorëve: A janë të suksesshëm sa në muzikë? (Foto)

Nëntë këngëtarë shqiptarë në rolin e moderatorëve: A janë të suksesshëm sa në muzikë? (Foto)

TV / Film
Mariza Ikonomi prezanton ‘të dashurin’ e saj! (Foto)

Mariza Ikonomi prezanton ‘të dashurin’ e saj! (Foto)

Yjet
Mariza me emision televiziv

Mariza me emision televiziv

TV / Film
Urimet e yjeve shqiptarë për 2017! (Foto)

Urimet e yjeve shqiptarë për 2017! (Foto)

Yjet
Veshje teatrale nga yjet në “Kënga Magjike 2016” (Foto)

Veshje teatrale nga yjet në “Kënga Magjike 2016” (Foto)

Butrint Avdyli
Mariza Ikonomi rrëfen lidhjen që e lëndoi: Ai më la dhe erdhi pas tre ditësh

Mariza Ikonomi rrëfen lidhjen që e lëndoi: Ai më la dhe erdhi pas tre ditësh

Yjet
Mariza Ikonomi ‘zbulon’ fituesen e ‘Kënga Magjike’

Mariza Ikonomi ‘zbulon’ fituesen e ‘Kënga Magjike’

Muzikë
Versioni ‘seksi’ i Mariza Ikonomit, thotë “E vetmja jam” (Video)

Versioni ‘seksi’ i Mariza Ikonomit, thotë “E vetmja jam” (Video)

Muzikë