LAJMI I FUNDIT:

Marina amerikane

42 Artikuj

Marina amerikane demonstron se si do t’a mposhtë anijen më të shpejtë sulmuese të Iranit

Marina amerikane demonstron se si do t’a mposhtë anijen më të shpejtë sulmuese të Iranit

Nga Bota
FBI thotë se sulmi në bazën e Marinës amerikane në Florida ‘supozohet’ se ishte sulm terrorist

FBI thotë se sulmi në bazën e Marinës amerikane në Florida ‘supozohet’ se ishte sulm terrorist

Nga Bota
Të shtëna në bazën e Marinës amerikane në Florida, të paktën katër të vdekur

Të shtëna në bazën e Marinës amerikane në Florida, të paktën katër të vdekur

Nga Bota
Për t’iu kundërvënë Kinës, Marina amerikane porosit nëndetëse me vlerë 22,2 miliardë dollarë

Për t’iu kundërvënë Kinës, Marina amerikane porosit nëndetëse me vlerë 22,2 miliardë dollarë

Nga Bota
Fundi i një përplasjeje mes presidentit Trump dhe udhëheqjes së lartë ushtarake, Pentagoni shkarkon Sekretarin e Marinës

Fundi i një përplasjeje mes presidentit Trump dhe udhëheqjes së lartë ushtarake, Pentagoni shkarkon Sekretarin e Marinës

Nga Bota
​Marina e SHBA-së pranon se pamjet e UFO-ve janë të vërteta

​Marina e SHBA-së pranon se pamjet e UFO-ve janë të vërteta

Nga Bota
Trump mohon se gjatë vizitës në Japoni, kishte kërkuar që të fshihej luftanija që mban emrin e kritikut të ashpër të tij John McCain (Video)

Trump mohon se gjatë vizitës në Japoni, kishte kërkuar që të fshihej luftanija që mban emrin e kritikut të ashpër të tij John McCain (Video)

Nga Bota
Dezertoi nga forcat ajrore amerikane, gjendet pas 35 vjetësh

Dezertoi nga forcat ajrore amerikane, gjendet pas 35 vjetësh

Interesante
“Bisha” amerikane, të cilës ia kanë frikën Kina dhe Rusia: Nëndetësja e fuqishme, që po tmerron fuqitë e mëdha (Video)

“Bisha” amerikane, të cilës ia kanë frikën Kina dhe Rusia: Nëndetësja e fuqishme, që po tmerron fuqitë e mëdha (Video)

Nga Bota
“Të shqyesh gjarprin me dhëmbë”: Stërvitja e vështirë e marinsave amerikanë, për mbijetesë! (Foto,+16)

“Të shqyesh gjarprin me dhëmbë”: Stërvitja e vështirë e marinsave amerikanë, për mbijetesë! (Foto,+16)

Nga Bota
Një i vdekur pas rrëzimit të një helikopteri të marinës

Një i vdekur pas rrëzimit të një helikopteri të marinës

Nga Bota
Dronë me madhësi të zogjve, vetura autonome e autoblinda: Marina amerikane teston armët e së ardhmes (Foto/Video)  

Dronë me madhësi të zogjve, vetura autonome e autoblinda: Marina amerikane teston armët e së ardhmes (Foto/Video)  

Nga Bota
Marina amerikane në aksion (Foto)

Marina amerikane në aksion (Foto)

Nga Bota
Rrëzohet një aeroplan ushtarak amerikan në Japoni, 11 të vdekur

Rrëzohet një aeroplan ushtarak amerikan në Japoni, 11 të vdekur

Nga Bota
Pentagoni ndalon operacionet detare

Pentagoni ndalon operacionet detare

Nga Bota
SHBA: Dhjetë marinarë të zhdukur

SHBA: Dhjetë marinarë të zhdukur

Nga Bota
A mund ta gjeni në këto fotografi komandon amerikan? (Foto/Video)

A mund ta gjeni në këto fotografi komandon amerikan? (Foto/Video)

Interesante
Shkarkohet gjenerali amerikan, kapet duke shikuar filma porno në kompjuterin  zyrtar

Shkarkohet gjenerali amerikan, kapet duke shikuar filma porno në kompjuterin zyrtar

Nga Bota