LAJMI I FUNDIT:

Marilyn Monroe

92 Artikuj

Librat e gatimit të Marilyn Monroe dalin në ankand më 22 qershor

Librat e gatimit të Marilyn Monroe dalin në ankand më 22 qershor

Yjet
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
“Ishte një torturë e madhe”, Ana de Armas thotë se iu deshën nëntë muaj për të përsosur zërin e Marilyn Monroe për filmin e ri

“Ishte një torturë e madhe”, Ana de Armas thotë se iu deshën nëntë muaj për të përsosur zërin e Marilyn Monroe për filmin e ri

TV / Film
Çfarë kishin veshur personazhe të famshëm për të takuar Mbretëreshën

Çfarë kishin veshur personazhe të famshëm për të takuar Mbretëreshën

Modë
Lana Del Rey me stilim flokësh si Marilyn Monroe

Lana Del Rey me stilim flokësh si Marilyn Monroe

Flokë dhe stil
58 vjet nga vdekja e ikonës së bukurisë, fotot e rralla të Marilyn Monroe që nuk i keni parë kurrë

58 vjet nga vdekja e ikonës së bukurisë, fotot e rralla të Marilyn Monroe që nuk i keni parë kurrë

Psikoprofil
Pesëmbëdhjetë njerëzit normalë që duken thjeshtë sikur yjet e famshëm të Hollywoodit

Pesëmbëdhjetë njerëzit normalë që duken thjeshtë sikur yjet e famshëm të Hollywoodit

Yjet
Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Imran Amiti
Kjo është mënyra se si do të dukej Marilyn Monroe sot

Kjo është mënyra se si do të dukej Marilyn Monroe sot

Psikoprofil
Sekretet e vjetra të bukurisë në Hollywood që janë shumë të mira për të mos i përdorur

Sekretet e vjetra të bukurisë në Hollywood që janë shumë të mira për të mos i përdorur

Estetikë
Është zbuluar receta e hollësishme farmaceutike e kurës së lëkurës së Marilyn Monroes: Hidratimi i mirë është e gjitha!

Është zbuluar receta e hollësishme farmaceutike e kurës së lëkurës së Marilyn Monroes: Hidratimi i mirë është e gjitha!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Këshilla rreth depilimit të fytyrës

Këshilla rreth depilimit të fytyrës

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Si do dukeshin 17 femrat e famshme nëse do ishin meshkuj?

Si do dukeshin 17 femrat e famshme nëse do ishin meshkuj?

Yjet
Michael Jackson në krye të listës së yjeve, imazhet e të cilëve vazhdojnë të fitojnë edhe pse ata nuk jetojnë më

Michael Jackson në krye të listës së yjeve, imazhet e të cilëve vazhdojnë të fitojnë edhe pse ata nuk jetojnë më

Yjet
Aktori hollivudian si 15-vjeçar ka pasur marrëdhënie intime me Marilyn Monroen

Aktori hollivudian si 15-vjeçar ka pasur marrëdhënie intime me Marilyn Monroen

Yjet
Pesëdhjetë fakte interesante nga jeta e Marilyn Monroe

Pesëdhjetë fakte interesante nga jeta e Marilyn Monroe

Po Flitet
Marilyn Monroe, 57 vjet nga vdekja e ikonës së filmit

Marilyn Monroe, 57 vjet nga vdekja e ikonës së filmit

Yjet
Vidhet statuja e Marilyn Monroes

Vidhet statuja e Marilyn Monroes

Cult+
Rregullat për imazh të përsosur nga ikonat e stilit

Rregullat për imazh të përsosur nga ikonat e stilit

Keshilla Modë
Citatet më frymëzuese të ikonës së bukurisë, Marilyn Monroe

Citatet më frymëzuese të ikonës së bukurisë, Marilyn Monroe

Trend
Serial për ditët e fundit të jetës së Marilyn Monroes

Serial për ditët e fundit të jetës së Marilyn Monroes

TV / Film
Portret i Marilyn Monroe, biondja që dinte shumë!

Portret i Marilyn Monroe, biondja që dinte shumë!

Psikoprofil
Personalitetet që ndryshuan botën në shekullin XX: Politikanë, revolucionarë, kriminelë dhe yje

Personalitetet që ndryshuan botën në shekullin XX: Politikanë, revolucionarë, kriminelë dhe yje

Fakte
Regjisorët preferojnë biondinat!?

Regjisorët preferojnë biondinat!?

Filmi