LAJMI I FUNDIT:

Marihuana

89 Artikuj

Konfiskohet një peshore dhe paketime të marihuanës në Prizren

Konfiskohet një peshore dhe paketime të marihuanës në Prizren

Kronika e Zezë
Përdorim i marihuanës në Prishtinë, policia arreston katër persona

Përdorim i marihuanës në Prishtinë, policia arreston katër persona

Kronika e Zezë
Kanadaja legalizon kanabisin

Kanadaja legalizon kanabisin

Nga Bota
Kanadaja, një hap më pranë legalizimit të marihuanës

Kanadaja, një hap më pranë legalizimit të marihuanës

Nga Bota
Kanadaja drejt legalizimit të marihuanës

Kanadaja drejt legalizimit të marihuanës

Nga Bota
Marihuana mund ta shërojë ekzemën

Marihuana mund ta shërojë ekzemën

Shëndetësi Lajme
Tashmë ka filluar prodhimi i kanabisit në Maqedoni, për aspekte industriale dhe mjekësore (Video)

Tashmë ka filluar prodhimi i kanabisit në Maqedoni, për aspekte industriale dhe mjekësore (Video)

Lirim Shabani
Shkak “droga e keqe”, 25 persona “përplaseshin” për mure dhe trotuare – në një rrugë në New York (Foto/Video,+16)

Shkak “droga e keqe”, 25 persona “përplaseshin” për mure dhe trotuare – në një rrugë në New York (Foto/Video,+16)

Nga Bota
Për burrëri të shëndetshme: Gjëra të papritura të cilat dëmtojnë spermën

Për burrëri të shëndetshme: Gjëra të papritura të cilat dëmtojnë spermën

Këshilla mjekësore
Policia jep detaje për drogën e konfiskuar në Merdare (Foto)

Policia jep detaje për drogën e konfiskuar në Merdare (Foto)

Kronika e Zezë
Zbulohen 20 kilogramë drogë në Merdare (Video)

Zbulohen 20 kilogramë drogë në Merdare (Video)

Kronika e Zezë
Dy shtetas të Shqipërisë arrestohen në Manastir duke tentuar të trafikojnë 47 pako marihuanë

Dy shtetas të Shqipërisë arrestohen në Manastir duke tentuar të trafikojnë 47 pako marihuanë

Maqedonia e Veriut
Lazarati dikur lulëzonte nga industria e drogës, ata që nuk ikën sot mbijetojnë nga blegtoria

Lazarati dikur lulëzonte nga industria e drogës, ata që nuk ikën sot mbijetojnë nga blegtoria

Shqipëri
Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video)

Momenti kur Policia e Kosovës gjen 135 kilogramë drogë në brendësi të dyerve (Video)

Kronika e Zezë
Aksion i Policisë kundër përdoruesve të narkotikëve në Prishtinë

Aksion i Policisë kundër përdoruesve të narkotikëve në Prishtinë

Kronika e Zezë
Brenda hapësirës masive, ku kultivohet marihuana në mënyrë legale (Foto)

Brenda hapësirës masive, ku kultivohet marihuana në mënyrë legale (Foto)

Nga Bota
Serbja, bashkë me fëmiun 5 vjeç, tenton të hyjë me marihuanë në Kosovë

Serbja, bashkë me fëmiun 5 vjeç, tenton të hyjë me marihuanë në Kosovë

Kronika e Zezë
Në Kosovë, përdorues të marihuanës edhe 12 vjeçarët

Në Kosovë, përdorues të marihuanës edhe 12 vjeçarët

Sociale
HEROINË, MARIHUANË, EKSTAZI: Mësoni sa gjatë cila drogë qëndron në trup dhe a mund të zbulohet

HEROINË, MARIHUANË, EKSTAZI: Mësoni sa gjatë cila drogë qëndron në trup dhe a mund të zbulohet

Shëndetësi Lajme
Strategjia tjetër e luftës kundër drogës në Shqipëri: Shkollim, strehim dhe falje taksash

Strategjia tjetër e luftës kundër drogës në Shqipëri: Shkollim, strehim dhe falje taksash

Shqipëri
Për dy ditë konfiskohen mbi 160 kilogramë drogë

Për dy ditë konfiskohen mbi 160 kilogramë drogë

Kronika e Zezë
Gruaja ankohet në polici: Është rritur çmimi i marihuanës (Foto)

Gruaja ankohet në polici: Është rritur çmimi i marihuanës (Foto)

Dështime
Pamje tronditëse: Nëna mëson të birin pesëvjeçar të tymos kanabis (Video)

Pamje tronditëse: Nëna mëson të birin pesëvjeçar të tymos kanabis (Video)

Nga Bota
Arrestohet mbreti i marihuanës: Për tetë vite  u fsheh nga Policia, banorët e quajnë Robin Hood (Video)

Arrestohet mbreti i marihuanës: Për tetë vite u fsheh nga Policia, banorët e quajnë Robin Hood (Video)

Nga Bota