LAJMI I FUNDIT:

Marihuana

89 Artikuj

Amsterdami nuk do të jetë më i njëjtë, turistët nuk do të mund të konsumojnë marihuanë nëpër kafiteri

Amsterdami nuk do të jetë më i njëjtë, turistët nuk do të mund të konsumojnë marihuanë nëpër kafiteri

Kuriozitete
Zaev: Legalizimi i marihuanës ka potencial të madh, por për ligjin do të dëgjohet zëri i njerëzve

Zaev: Legalizimi i marihuanës ka potencial të madh, por për ligjin do të dëgjohet zëri i njerëzve

Politikë
Marihuana bie nga qielli në Tel Aviv, njerëzit vraponin për të marrë “pjesën e tyre”

Marihuana bie nga qielli në Tel Aviv, njerëzit vraponin për të marrë “pjesën e tyre”

Fun Lajme
Përdorimi i marihuanës gjatë shtatzënisë e lidhur me zhvillimin e autizmit te fëmijët

Përdorimi i marihuanës gjatë shtatzënisë e lidhur me zhvillimin e autizmit te fëmijët

Shtatzëna
Lennox Lewis ndjek shembullin e Mike Tyson, përfshihet në biznesin e marihuanës

Lennox Lewis ndjek shembullin e Mike Tyson, përfshihet në biznesin e marihuanës

Boks
​Marihuana në kohë coronavirusi – çmimi ngrihet në të gjithë Evropën

​Marihuana në kohë coronavirusi – çmimi ngrihet në të gjithë Evropën

Nga Bota
Ana e errët e Mike Tyson: Nga orgjitë me nënat e atyre që u jepte para, deri te fantazia e shfrenuar për t’ia shpërthyer dikujt trurin

Ana e errët e Mike Tyson: Nga orgjitë me nënat e atyre që u jepte para, deri te fantazia e shfrenuar për t’ia shpërthyer dikujt trurin

Imran Amiti
Mendohuni dy herë para se të konsumoni drogë këto kohë!

Mendohuni dy herë para se të konsumoni drogë këto kohë!

Shëndetësi Lajme
Enca publikon një këngë të shkurtër, ndërsa në video shfaqet duke tymosur

Enca publikon një këngë të shkurtër, ndërsa në video shfaqet duke tymosur

Muzikë
Përdorimi i rregullt i marihuanës tkurr një pjesë të trurit

Përdorimi i rregullt i marihuanës tkurr një pjesë të trurit

Shëndetësi Lajme
Hapet në Kaliforni muzeu dedikuar kanabisit

Hapet në Kaliforni muzeu dedikuar kanabisit

Interesante
Ard Islami: Jam pro marihuanës për probleme shëndetësore dhe për qejf, por jo për t’u bërë i varur nga ajo

Ard Islami: Jam pro marihuanës për probleme shëndetësore dhe për qejf, por jo për t’u bërë i varur nga ajo

Yjet
Kroacia prodhon ligjërisht marihuanë për qëllime mjekësore?

Kroacia prodhon ligjërisht marihuanë për qëllime mjekësore?

Ballkan
Alkooli është substanca që shpie në përdorim të drogave tjera, jo marihuana

Alkooli është substanca që shpie në përdorim të drogave tjera, jo marihuana

Shëndetësi Lajme
​Hapen dyqanet për shitjen e kanabisit në Kanada

​Hapen dyqanet për shitjen e kanabisit në Kanada

Nga Bota
Zaev: Diskutimi për legalizimin e marihuanës mbetet i hapur

Zaev: Diskutimi për legalizimin e marihuanës mbetet i hapur

Rexhep Azizi
Hyri të tymoste marihuanë në një shtëpi të braktisur, u gjet përball një tigri të mbyllur (Foto)

Hyri të tymoste marihuanë në një shtëpi të braktisur, u gjet përball një tigri të mbyllur (Foto)

Dështime
Tajlanda legalizon marihuanën për përdorim mjekësor

Tajlanda legalizon marihuanën për përdorim mjekësor

Nga Bota
Policia jep detaje për konfiskim të marihuanës në Prizren dhe arrestimin e një të dyshuari

Policia jep detaje për konfiskim të marihuanës në Prizren dhe arrestimin e një të dyshuari

Kronika e Zezë
Përdorimi dhe shpërndarja e marihuanës, përditshmëri në Kosovë

Përdorimi dhe shpërndarja e marihuanës, përditshmëri në Kosovë

Kronika e Zezë
Skanimet e detajuara të fijeve në gjethen e marihuanës, prej të cilave lirohet materia dehëse (Foto)

Skanimet e detajuara të fijeve në gjethen e marihuanës, prej të cilave lirohet materia dehëse (Foto)

Interesante
Hapet muzeu i marihuanës në Las Vegas

Hapet muzeu i marihuanës në Las Vegas

Nga Bota
Coca Cola po mendon për prodhimin e një pije “të shëndetshme” me përmbajtje të marihuanës

Coca Cola po mendon për prodhimin e një pije “të shëndetshme” me përmbajtje të marihuanës

Interesante
Në dyqanin për bamirësi në SHBA mbërrin një pako, brenda saj kishte dy kilogramë marihuanë (Foto)

Në dyqanin për bamirësi në SHBA mbërrin një pako, brenda saj kishte dy kilogramë marihuanë (Foto)

Interesante