LAJMI I FUNDIT:
Mariah Carey

Mariah Carey

136 Artikuj

Një tjetër padi për Mariah Carey për këngën “All I Want For Christmas Is You”

Një tjetër padi për Mariah Carey për këngën “All I Want For Christmas Is You”

Muzikë
Mariah Carey shkëlqen me një fustan joshës të zi në Los Angeles

Mariah Carey shkëlqen me një fustan joshës të zi në Los Angeles

Yjet
Festoi ditëlindjen e 54-të, Mariah Carey shfaqet në formë të mrekullueshme në imazhet e fundit

Festoi ditëlindjen e 54-të, Mariah Carey shfaqet në formë të mrekullueshme në imazhet e fundit

Yjet
Mariah Carey ka një konkurrencë – emri i saj është Maya

Mariah Carey ka një konkurrencë – emri i saj është Maya

Fun Lajme
Mariah Carey tregon se fëmijëria e vështirë është arsyeja që ajo i pëlqen Krishtlindjet

Mariah Carey tregon se fëmijëria e vështirë është arsyeja që ajo i pëlqen Krishtlindjet

Yjet
Shtëpia e Mariah Carey në Atlanta u grabit gjatë kohës kur ishte me pushime në Itali

Shtëpia e Mariah Carey në Atlanta u grabit gjatë kohës kur ishte me pushime në Itali

Yjet
Mariah Carey paditet me 18 milionë euro për “All I Want for Christmas Is You”

Mariah Carey paditet me 18 milionë euro për “All I Want for Christmas Is You”

Muzikë
Mariah Carey hyn në xhakuzi me fustan elegant për të festuar publikimin e “Big Energy” dhe përvjetorin e albumit “The Emancipation of Mimi”

Mariah Carey hyn në xhakuzi me fustan elegant për të festuar publikimin e “Big Energy” dhe përvjetorin e albumit “The Emancipation of Mimi”

Yjet
Mariah Carey futet në vaskë të nxehtë e veshur me një fustan elegant

Mariah Carey futet në vaskë të nxehtë e veshur me një fustan elegant

Modë
Mariah Carey shkon në McDonald’s e veshur me një fustan elegant

Mariah Carey shkon në McDonald’s e veshur me një fustan elegant

Modë
Mariah Careyt iu deshën ‘gjashtë burra të rritur’ që mbanin fustanin e saj të veçantë 27 kilogramësh

Mariah Careyt iu deshën ‘gjashtë burra të rritur’ që mbanin fustanin e saj të veçantë 27 kilogramësh

Modë
Vajza e Mariah Carey, Monroe, bën debutimin në modelim

Vajza e Mariah Carey, Monroe, bën debutimin në modelim

Moda
Mariah Carey tregon përpjekjen e dështuar për të arritur frizuën “The Rachel”

Mariah Carey tregon përpjekjen e dështuar për të arritur frizuën “The Rachel”

Flokë dhe stil
I njohur për romancat me Kim Kardashian e Mariah Carey – Nick Cannon është në lidhje me tri femra njëkohësisht dhe do të bëhet baba i katër fëmijëve brenda këtij viti

I njohur për romancat me Kim Kardashian e Mariah Carey – Nick Cannon është në lidhje me tri femra njëkohësisht dhe do të bëhet baba i katër fëmijëve brenda këtij viti

Po Flitet
Mariah Carey merr dozën e dytë të vaksinës kundër coronavirusit

Mariah Carey merr dozën e dytë të vaksinës kundër coronavirusit

Yjet
Edhe Mariah Carey merr dozën e parë të vaksinës kundër coronavirusit

Edhe Mariah Carey merr dozën e parë të vaksinës kundër coronavirusit

Yjet
Mariah Carey paditet edhe nga vëllai për shpifje në librin “The Meaning of Mariah Carey”

Mariah Carey paditet edhe nga vëllai për shpifje në librin “The Meaning of Mariah Carey”

Yjet
Nga fjalët e ëmbla të legjendës Steven Tyler deri te duartrokitjet e Mariah dhe ngritja në këmbë e Nicki Minaj – si ishte rrugëtimi i Melinda Ademit në ‘American Idol’

Nga fjalët e ëmbla të legjendës Steven Tyler deri te duartrokitjet e Mariah dhe ngritja në këmbë e Nicki Minaj – si ishte rrugëtimi i Melinda Ademit në ‘American Idol’

Muzikë
People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

Modë
Mariah Carey konfirmon se romanca me James Packer nuk ka pasur rëndësi

Mariah Carey konfirmon se romanca me James Packer nuk ka pasur rëndësi

Yjet
Mariah Carey flet për bashkëshortin që pati kontroll mbi jetën e saj: Mbaja çantën nën shtrat që të ikja në çdo çast

Mariah Carey flet për bashkëshortin që pati kontroll mbi jetën e saj: Mbaja çantën nën shtrat që të ikja në çdo çast

Yjet
Mariah Carey thotë se motra e saj e ka droguar dhe ka tentuar ta shes në moshën 12 vjeçare

Mariah Carey thotë se motra e saj e ka droguar dhe ka tentuar ta shes në moshën 12 vjeçare

Yjet
Mariah Carey thotë se ka flirtuar me Derek Jeter gjatë kohës kur ishte e martuar me producentin Tommy Mottola

Mariah Carey thotë se ka flirtuar me Derek Jeter gjatë kohës kur ishte e martuar me producentin Tommy Mottola

Yjet
Njëmbëdhjetë yjet që kanë kopjuar stilin e kolegeve të tyre

Njëmbëdhjetë yjet që kanë kopjuar stilin e kolegeve të tyre

Yjet